Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobike

  1. Reszta logów wygląda dobrze. Jak czyściłeś przepływkę?
  2. Może być że głowica ze wszystkim osprzętem jest ahu/1z dół i turbo AFN
  3. pompa od silnika 90km 1Z więc chyba cały motor jest 90km.
  4. Turbo jest z gruszką więc wygląda na VNT. Koledze spanky raczej chodziło o to żeby sprawdzić osprzęt silnika po numerach i po tym dojść czy to AFN. Ja mam z 99 i u mnie rura dolotu jest inna. Odczytaj numery z pompy paliwa, może po osprzęcie dojdą koledzy
  5. Ja robię inaczej, każdą resztkę z poprzedniej wymiany zalewam najpierw i w ten sposób olej leżakuje tylko rok
  6. Ja robiłem wymianę płynu w sprzęgle za pomocą strzykawki, odpowietrznik jest plastikowy więc delikatnie i trzeba go trochę mocniej wykręcić.
  7. Mam podobną sytuację do ciebie przemik i jak sobie poradziłeś z tym problemem AIRBAG?
  8. Z tego co podaje producent olej jest przydatny w bańce przez 5 lat. Moim zdaniem nic nu się nie stało i można go użyć.
  9. A co byś zrobił spanky? Bo mam ten sam przypadek?
  10. ile masz nalatane i czy masz katalizator?
  11. Nie masz pełnej wersji programu może? We wszystkich AFN jest zmienna geometria więc powinno działać.
  12. Ja zalałem układ zielonym mineralnym febi i wspomaganie działa lekko i cicho, ale nie miałem z nim problemów.
  13. Mam tak samo przy gaszeniu że zatrzęsie, podczas jazdy i na wolnych obrotach nic nie czuć, przy ruszaniu też wszystko ok. Możliwe że docisk nie rozłącza dobrze skrzyni i jest taki efekt?
  14. Widzę że masz dizla więc jeśli nie ubywa ci dużo oleju z silnika (sprawdź na bagnecie) to można to troszeczkę odwlec. Ale jeśli ucieka dużo oleju to albo odma puszcza albo turbina. Jak turbina puści dużo oleju to nie da się zgasić kluczykiem motoru (poczytaj "szalony dizel").
  15. Jeżeli wszystkie biegi wchodzą ci ciężko to znaczy że musisz zajrzeć do wysprzęglika, pompy sprzęgła lub ostatecznie do sprzęgła i docisku. Jeżeli po wyłączeniu silnika biegi wchodzą lepiej to wszystko co napisałem wyżej jest do sprawdzenia.
  16. Robiłem niedawno logi koledze i u niego był ustawiony kąt na 16 silnik pracował bardzo miękko, ale ma problemy z rannym odpalaniem.
  17. wyciągnij sterownik silnika i zajrzyj do niego może dostała się tam woda.
  18. No to się jeszcze pochwal co było nie tak
  19. To samo sugerowałem koledze, ale twierdzi że nie da się tego pierścienia inaczej założyć w tych logach 4 ostatni jest zrobiony z podciśnieniem podłączonym bezpośrednio z grodzi do turbo. Auto ładnie się zbiera i żwawiej jeździ niż mój AFN z niedoładowaniem lekkim. Przy okazji sprawdziliśmy dawkę paliwa i jest ustawione 5,2-5,4 mg i co ciekawe kąt wtrysku jest ustawiony na 15-16. Sztanga nie była kręcona podobno i na 4 biegu też go ciągnął i już nie było awaryjnego.
  20. Tu masz schemat podciśnienia naszego kolegi Sztomela
  21. Nie wywaliłeś katalizatora przy wymianie? jak jest zapchany to turbo nie będzie się wkręcać i na pewno szybko się zabrudzi.
  22. Przepływka do wyczyszczenia, jest niedoładowanie turbo ale nie wiadomo czy źle ustawiona sztanga czy za słabe podciśnienie. Proponuję vacuometrem sprawdzić podciśnienie na vacum. Może też pomoc czyszczenie zaworków N75 i N18
  23. żeby wyeliminować vacum to trzeba się wpiąć bezpośrednio w króciec za pompą na ścianie grodziowej. Te mechaniki (mam nadzieję że nie z forum) mogli coś zamienić albo wepchnąć w wężyki.
  24. Pierwsze co proponuję to vacuometr i podciśnienie wychodzące z pompy. Jeśli będzie dobre czyli -0,8-0,9 to znaczy że u Bartosza jest jakaś masakra z wężykami podciśnienia. Bartosz zrób fotki wężyków podciśnienia przy zaworkach N75 i N18 i zaworka zwrotnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.