Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobike

  1. Tobike odpowiedział(a) na derantis temat w 1.9TDI
    Mój nie kopci nawet jak mu depcze ale oil catch zawsze coś tam złapie. Jak spuszczam to parę kropel zawsze wyleci
  2. U mnie w Szczecinie też jest taki fachowiec, zaczynał jak jeszcze były resory w samochodach ale w jednym z samochodów w rodzinie przesadził z hartowaniem sprężyny i pękła po roku jeżdżenia po naszych dziurawych drogach.
  3. Tobike odpowiedział(a) na derantis temat w 1.9TDI
    Ja montowałem oil catcha handmaid tak że pomaga napewno, wymieniałem również przewód odmy i zawór w pokrywie głowicy, w oil catchu zamontowałem sobie zawór kulowy którym spuszczam zawartość i kontroluję ile się tego zbiera. Muszę sprawdzić kontrolnie jak wygląda dolot ale pewnie delikatnie jakaś mgiełka olejowa zawsze się przeciśnie.
  4. Docisk sprzęgła już niedomaga, sprawdź jeszcze czy jak na rozgrzanym silniku ciężko wchodzą po wyłączeniu silnika też tak będzie.
  5. Spróbuj od kiery mogła się uszkodzić taśma lub ten kontakt z rozpuszczonym syfem dostał się do wtyczki.
  6. W taśmie kierownicy, mi pomogło zdjęcie kierownicy i wypięcie i wpięcie wtyczek. Ponieważ błąd daje się skasować masz podobną usterkę. Skasuj błąd i na parkingu kręć kierą do oporu lewo prawo, powinien ponownie wyskoczyć lub się naprawi.
  7. Potrzebne są wszystkie logi jak w przypiętej instrukcji, wydaje mi się że przepływka zaniża i jest przeładowanie na turbo więc pewnie przycina się geometria.
  8. Ładować akumulator i chronić od wilgoci najlepiej bo układ hamulcowy koroduje najbardziej, po takim czasie ścieknie cały olej z głowicy wiec rozruch będzie na sucho po takim czasie.
  9. Przepływka jest do czyszczenia nie wymiany, delikatnie zaniża dawkę paliwa, logi robiłeś z pedałem w podłogę? przeczyść też czujnik ciśnienia doładowania.
  10. Te wężyki paliwowe robią się dość sztywne ale to w niczym nie przeszkadza. Ja wymieniałem na paliwowe i kupiłem 3mm i 4mm, oba wchodzą bardzo ciasno ale to podobno dobrze. 3,5mm paliwowego nie kupisz a 5mm jest za luźny na króćce. Nie wiem czy czyściłeś zaworki N75, u mnie po czyszczeniu poprawiła się praca turbo.
  11. Synchronizator siada albo od sportowej jazdy albo jak sprzęgło niedomaga, a zazwyczaj i to i to.
  12. To GL-4 wystarczy jako spełnienie m normy vw
  13. Ja wymieniłem jak kolega wyżej olej i niestety przy tych mrozach -10 przez parę kilometrów jest katorga puki się olej nie rozgrzeje, ale myślę że to docisk niedomaga i nie rozłącza skrzyni.
  14. Docisk nie wysprzęgla skrzyni i cały czas jest podawany moment na wałek główny, sprawdź jeszcze wysprzęglik i odpowietrz go, może to jego wina.
  15. Moim zdaniem oba zaworki są do czyszczenia i polerowania trzpienia, ale drugi lepiej steruje turbiną. Map sensor może być brudny ale nie za mocno, poza tym pokazuje zmiany ciśnienia.
  16. Napięcie na nastawniku jest źle ustawione dlatego nierówno pracuje i falują obroty.
  17. Szukaj o takich samych numerach i z gwarancją rozruchową. Poszukaj tematów z konkretnie tym numerem sterownika może też padają od zbyt niskiego napięcia.
  18. Tak w tunelu środkowym pod panelem klimy, jak kupisz od auta z takim samym wyposażeniem to tylko skasowanie błędów pozostanie. Ciężko powiedzieć czy to sterownik. Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
  19. U mnie też tak było że wyskoczyły nagle (w zimę) u mnie padł sterownik od zbyt niskiego napięcia przy rozruchu. Skoro wyskoczyły takie błędy to albo padł sterownik albo jakiś niekontakt w kabelkach. Nie wiem jak te starsze sterowniki ile razy mogą przyjąć kodowanie (bo mój nowszy kodowałem wielokrotnie). Może to sterownik padł?
  20. Sprawdź sztangę przy turbo czy chodzi swobodnie, jeśli tak to zaworki i wężyki podciśnienia do sprawdzenia.
  21. Kolegi kodowanie jest złe bo przedostatniej 2 nie powinno tam być tylko 0. Swypnięte z S2 przez TapaTalk4
  22. podeślij screen konfiguracji kabla (com)
  23. nie masz pełnej wersji programu, więc nie zakodujesz na nowo. ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- albo konfiguracja portu com w kompie jest ustawiona nieodpowiednio. ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- wciskałeś ten przycisk Activate w informacjach o licencji?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.