Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobike

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobike

  1. Jeśli na gwincie to może nie jest zakontrowana końcówka. Końcówki LM mają element z gwintem zalany gumą i czasem ta guma puszcza i robi się luz między gwintem a końcówką drążka.
  2. Tobike odpowiedział(a) na Kaziorek temat w Audi A4 B7
    Musiała się dostać wilgoć w ten element zabezpieczający, proponuję psikać w niego i próbować go rozruszać bo innej opcji raczej nie ma. Jak uda się go rozruszać to przedmuchaj go sprężonym powietrzem i nasmaruj gęstym olejem.
  3. Tobike odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    Chodziło mi o górne przeguby, ale po obejrzeniu filmu wydaje mi się że to przeguby zewnętrzne lub wewnętrzne. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Przód o 50 % przyciemniłeś? Jeśli tak to niebiescy zabierają za to dowód rejestracyjny, poza tym w nocy średnio z widocznością będzie.
  5. Może się przyda dla zainteresowanych. Mój napinacz piszczał po uruchomieniu zimnego silnika. Po zdjęciu paska rolka chodziła cicho, więc postanowiłem zdemontować napinacz i go nasmarować. Po zdemontowaniu napinacza odkręciłem rolkę (gwint lewy) i obie części do benzyny. Z rolki ściągnąłem uszczelnienia łożyska i po dokładnym umyciu nasmarowałem nowym smarem (nie miała luzów i łożysko gładko się kręciło). Napinacz również dobrze wymyty i tu uwaga do napinacza i na sprężynę dałem oleju przekładniowego (praktycznie zalałem cały napinacz olejem). Po chwili nadmiar wydmuchałem sprężonym powietrzem i wytarłem go dokładnie. Po montażu w końcu nastała cisza.
  6. Tobike odpowiedział(a) na devildrum temat w Audi A4 B6/B7
    Zatankuj do pełna pod korek i po dojechaniu na miejsce ponowne tankowanie pod korek jedyny dokładny pomiar.
  7. Tobike odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B5
    Górne przeguby były sprawdzane?
  8. Na przewodzie masowym powinno być oczko do przykręcenia do karoserii. Wejdź na stronę producenta lub sklepu i tam są zdjęcia wiązki. Rozumiem że kupiłeś używany zestaw tak?
  9. Mówiąc inaczej jedna cela dostała zwarcia i jest to nie do naprawienia = śmietnik.
  10. Maglownicę by było słychać kręcąc kierą na postoju. Jeżeli to jest podczas jazdy to przeguby lub łożyska musisz sprawdzić.
  11. Urwała się jedna cela i brakuje 2V.
  12. Przy wyciąganiu bębenka włóż do niego kluczyk to nie wypadną zapadki. Tak da się dostosować zapadki w zamku pod kluczyk. Rozbierz najpierw ten co masz, bębenek trzeba dobrze wyczyścić i nasmarować.
  13. W B5 użyłem kompresora i ropownicy do czyszczenia parownika. tak jak koledzy radzą zastosować jakiś środek na bazie alkoholu i pod ciśnieniem wypłukać cały syf z parownika i przy okazji odetkać odpływ skroplin.
  14. Przepuszczalność przednich szyb musi być nie mniejsza niż 70% czyli około 30% procent można przyciemnić.
  15. Tobike odpowiedział(a) na margor94 temat w Audi A4 B5
    Trzeba zmienić kodowanie w sterowniku na takie bez poduszek bocznych i powinno być ok.
  16. Tobike odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ubezpieczenia, Odszkodowania i Prawo
    Faktycznie umknęło mi to. Jak ja przejmowałem zniżki od ojca to miałem powyżej 25 lat.
  17. Tobike odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ubezpieczenia, Odszkodowania i Prawo
    Niech współwłaściciel ubezpieczy auto i już masz po temacie będziesz miał wszystkie zniżki, a ty czekaj do tych 25 lat i przejmiesz wszystkie zniżki od współwłaściciela.
  18. W logach z pierwszego postu w 003 i 008 widać że przepływka zaniża wskazania i obcina paliwa trochę. Masz zaślepiony EGR? trzeba by sprawdzić czy się domyka.
  19. Nagar rozpuść ropą i nie szlifuj papierem. Blok najlepiej jakąś blaszką lub nożykiem do tapet zeskrobać tylko osady i pozostałości uszczelki, jak po tym będziesz chciał wyrównać powierzchnię to tylko drobny papier wodny (1000, 1500). W kanały wetknij jakiś materiał (np. tkaninę, szmatę)
  20. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337749-czyszczenie-garazu-glosniki-raczki-pod-elekt-wkladka-zamka/
  21. To jedyna sensowna opcja naprawy, tak że spokojnie możesz wymieniać.
  22. Tobike odpowiedział(a) na trepek temat w Audi A4 B5
    Ja też mam tarcze TRW może to wina tarcz ale wydaje mi się że w klocku trafił się jakiś twardy spiek i on rysuje tarcze.
  23. Tobike odpowiedział(a) na trepek temat w Audi A4 B5
    Mam to samo z tyłu na kolockach TRW, myślę że to za twarda mieszanka klocka.
  24. Styropian i pianka to bardzo dobry pomysł i nie jest tak kosztowny. Mam garaż ocieplony w ten sposób i zdaje to egzamin. Jedyny problem to utleniający się styropian po kilku latach zaczyna brudzić po dotknięciu. A propo uszczelnienia to powinieneś zrobić jakąś wentylację bo wilgoć w zamkniętym blaszaku grozi szybką korozją i nie mówię tylko o blaszaku tylko o wszystkim co jest wewnątrz. Taki sam patent zastosuj na ścianach i drzwiach daje to całkiem dobry efekt ociepleniowy powyżej 5st nawet
  25. A - przycisk z prawej strony B - przycisk z lewej strony 1. Wyłączyć zapłon 2. Przy wciśniętym przycisku A WŁĄCZYĆ zapłon - na wyświetlaczu pojawi się: "service OEL" 3. Przycisk B pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service OEL" zmieni się na "service ---" 4. Przez ponowne naciśnięcie przycisku A - na wyświetlaczu pojawi się: "service INSP" 5. Przycisk B pociągnąć do siebie i przytrzymać aż napis "service INSP" zmieni się na "service ---"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.