Treść opublikowana przez odzim
-
[B7 BNA] Siwy dym z otworu bagnetu - jaka może być przyczyna ?
kolego odzim, wytłumacz jaka jest róznica pomiędzy przedmuchami w motorze pd a vp bo nie rozumiem o co chodzi Zasada działania chyba ta sama - sprężanie w cylindrze i wtrysk gnojówki, tylko realizowany inaczej i pod większym ciśnieniem niż vp w przedmuchach nie ma żadnej , jak sa , jezeli chodzi o dymek to wytlumaczyl kolega jacomir1 wyzej nie bede sie powtarzał , z autopsji wiem ze nie jednego pedeka z walacym dymkiem bralem i auta grama oleju nie baraly na trasie i do tej pory lataja , tak samo jest w silnikach diesla fordowskich tam z miarki i korka jak lokomotywa leci i silniki sa zdrowe ,
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
nie spojrzalem jak mieszkasz w uk , to musisz miec to ustrojstwo , wiem cos o tych motach przykladaja sie chłopiny do tego chyba ze polak bedzie ci robil :> , zreszta nie ma tragedii , turbo raczej dobre powinno byc napisales ze ma 140000 tys chyba ze mil ma tyle :>
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
tak jest ok
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
moze i jest nowy ale ogranicza turbo i przez to pozno wstaje turbinka
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba granatowa ???? jak granatowa zglebiona na maxa to Michała dokladnie
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
mialem na mysli 000,001,003,004,007,013,014,018 staytczne ,a nie wszystkie i to nie nawet te ktore potrzebne , dymi ci prawdopodobnie przez duze korekcje dwoch wtryskow juz , masz slabe odczyty z przeplywomierza -wymien filtr , przeczysc przepływke, zrób nowe logi jak radził przemik , i napisz ładnie ci pracuje na wolnych nic nie przerywa , bo moze i nastawink do przeczyszczenia , po wymianie wtryskow nie dymil , bo przydalo by sie nastawy pompy zmienic po wymianie wtryskow
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
dokladnie sterowniki na ktorych nie da sie logowac bs skonczyły sie w lipcu 1996 r wszystko powinno sie dac logowac
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu[/color] co do zdjec wchodzisz w link klikasz free users czekasz 100 sekund i naciskasz download
-
[INNE] 1.9 TDI AHF 110 km - nie jedzie poniżej 2200 obrotów
nie z tego nie da sie ocenic- za mało -za krotko
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
jest dobrze ,wydłub katalizator i bedzie malina,
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
ja kupuje wahlera za 50 pln w IC wkladany na pierwszy montaż , ale ten jak pisal michal wyglada na orginał , roboty jest malo mozesz zaryzykowac
-
[INNE] 1.9 TDI AHF 110 km - nie jedzie poniżej 2200 obrotów
wezyki podcisnieniowe ( srednice )masz orginalne ?
-
[B7 BNA] Siwy dym z otworu bagnetu - jaka może być przyczyna ?
wszystko juz zostalo chyba napisane w silnikach pd mozna zauwazyc dymek i nie swiadczy to o zadnym zuzyciu co innego jak jest w silnikach starszych z pompa vp , ale to inna bajka
-
[INNE] 1.9 TDI AHF 110 km - nie jedzie poniżej 2200 obrotów
zrob poprawnie logi czyli pojedynczo bo tak to sobie mozna ..............nie bede sie wyrazał dam ci cytat "Uwież, jest różnica: patrząc na logi 003,008,011 mamy TIME STAMP w jakim jest robiony odczyt: 0,68 - odczyt z logu 003 1,10 - odczyt z logu 008 1,52 - odczyt z logu 011 i pętla wraca 1,92 - odczyt z logu 003 2,32 - odczyt z logu 008 2,72 - odczyt z logu 011 itd. W ciągu 2 sek masz 2 odczyty logu 003 więc różnica jest taka że między powyższymi odczytami w logu np. 003 jest przerwa ok. 1,20 a jak zrobisz to pojedyńczo to przerwa między odczytami będzie znacznie krótsza i dane dokładniejsze bo zamiast odczytywać log 008 i log 011 to w tym miejscu będzie odczyt logu 003. W takim przypadku w ciągu 2 sek mamy 6 odczytów logu 003 0,68 - odczyt z logu 003 1,10 - odczyt z logu 003 1,52 - odczyt z logu 003 1,92 - odczyt z logu 003 2,32 - odczyt z logu 003 2,72 - odczyt z logu 003 " kapewu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zajrzyj do warsztatu jak ci radzilem to bedziesz wiedział ze psikanie smarowanie sztangi nic nie da , bo nie tam jest problem tylko w kierownicach zabrudzonych i zapieczonych sadza
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
tzreba poprawic synchronizacje walkow patrz grupa 004 ostatnia pozycja powinno byc 0 lub blisko zera 0,6 u ciebie 1,6 w dynamicznej w statycznej w miare ok ,
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
podaj wszystkie statyczne jeszcze
-
SPOTY RADOMSKIE
urok osobisty pomógł :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
kup lioton 1000 nie inny żel ok[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:07_________________________________________________mozna go stosowac 3 razy na dobę [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 17:10_________________________________________________fajny spocik wczoraj był stalismy tak do 2230 albo pozniej , adrian troche zdjec porobil
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim Skarbie Ratunku, co zrobić ze stłuczonym kolanem żeby nie bolało i żeby się fiolecik nie zrobił jak ja będę za tydzień na weselu wyglądać ;( ;( ;( ;( kostki lodu w torebeczke i okladac , potem kupic lioton 1000 i wsmarowac na noc
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu jak kolanko chore , to niektóre zabawy trzeba bedzie odłożyć jak wyzdrowieje :> ps ozix odkad sie zrobil różowy juz tu nie zaglada :gwizdanie:
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 1Z] Błąd odczytu numeru seryjnego klimy
nie laczy ci sie dobrze z klima stad te krzaczki , musisz zmniejszyc bitowosc w ustawieniach polaczenia z vagiem na kompie , gdzies to juz pisalem jak to sie robi poszukasz to znajdziesz , pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów (szeleszcząca turbina)
przemik ci napisał szukaj dziury w układzie dolotowym (wszystko rury , opaski , wezyki)masz niedoladowanie turbo
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
tylko po co przeciez ma przeladowanie a nie odwrotnie na pewno tam jest wszystko szczelne ,reszta jak koledzy napisali termostat i turbo do czyszczenia zajrzyj do naszego warsztatu i znajdziesz jak to sie robi , pozdrawiam