Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Dlatego napisalem ze jest nieszczelnosc w dolocie...w specyficznym miejscu...
  2. Stawiam na nieszczelnosc w dolocie....
  3. Podregulowałbym troche statyczny kąt wyprzedzenia wtrysku - zeby sie miescil w granicach 55-60...
  4. No i dobrze powiedzieli... tylko czemu wymienili termostat...
  5. W takim razie pokaz 000 Basic Settings.
  6. Zeby wyjasnic sprawe termostatu - przejedz dynamicznie 8-10 km i bezposrednio po tym zaloguj 007 stat i wstaw.
  7. Ustawiając dawke na 2,6 - ZMNIEJSZYLES JĄ - ale OK moze byc. Z tych logów co zamiesciles - gra gitara . Zamiesc jeszcze logi Basic Settings. Pozdro
  8. Dorzuć jeszcze 018 stat. Paweł myslisz o 127
  9. Dorzuć do tego 000 Basic Settings...
  10. wiem, ale nie powiem... czy to sie nie kloci aby ze szczytna ideą tego forum...
  11. Wykasujcie te bledy... zobaczycie czy wrócą. Do sprawdzenia: - szczelnosc ukladu dolotowego - szczelnosc zaworu upustowego - czy sie domyka - mozna by lekko przyspieszyc zaplon To auto nie ma teraz 70 KM a co dopiero 110. Czy jest/nie jest po programie tego w logach nie widac... ja mam podejrzenia, ze jest - ale po bardzo nieudolnym. Jakis tuner powinien to zweryfikowac. Oczywiscie najpierw doprowadzcie auto do ładu. Pozdrawiam i powodzenia
  12. - przejedz dynamicznie ok. 8-10 km i zaloguj 007 stat i wstaw - wyjasni sie sprawa termostatu - popraw link do 003 BS - EGR wyglada na zaslepiony - dynamiczna jazda po miescie powinna rozruszac kierownice w turbinie - lekko sie przycinają Reszta jest jak najbardziej OK. Pozdrawiam
  13. OK - wyjasnijmy to na PW Konkrety prosze - juz po raz drugi Pokaz mi choc jedno zdanie w tym wątku, w ktorym radzilem czyszczenie turbiny... Pozdrawiam
  14. czyli zgodnie z tą teorią turbine czyscimy wtedy kiedy wartosc cisnienia doladowania osiagnie skrajną wartosc... zarąbista teoria... pokazac Ci wątki w tym dziale gdzie zapieczone kierownice byly przyczyną niedomagajacego ukladu regulacji doladowania, a cisnienie wcale nie osiągalo wartosci skrajnych... chociazby u mnie łał jakies konkrety poprosze uwazaj nie znasz mnie...stawianie takich tez moze byc ryzykowne
  15. Karol Sprawdz przewody ukladu podcisnienia... dodatkowo (na probe) mozesz podmienic N75 z N18 i ponownie wykonac logi.
  16. szkoda, ze obaj pisaliscie to juz po tym jak okazalo sie ze to LMM... jakos wczesniej nie kwapiliscie sie do wskazania przyczyny my nie widzimy ale pewnie Ty widzisz... nie tylko chcemy uzasadnienia od Spankiego ale teraz takze od Ciebie... pewnie widzisz wiecej niz inni Zawsze jak analizuje logi(szczegolnie czyjes) staram sie byc spokojny PS Aha i wiekszosc pisze sie przez "SZ". Pozdrawiam serdecznie
  17. nie no wcale... pewnie kolega nam to jakos uzasadni...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.