Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. ... oraz silnik niedogrzany... przy sprawdzaniu kata wtrysku powinno byc 65-66 w polu siódmym - co odpowiada tem. 90*C Pozdr
  2. temperatura - OK EGR - zaslepiony lub zasyfiony na max - brak 003 BS - tak ktora jest nie jest BS dawka paliwa - OK mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK sprawdz czy nie ma pęcherzyków powietrza w paliwie. Pozdr
  3. Turbo malo pompuje. przeplywomierz malo pokaze.... ...ja bym sie skupil na tym zeby doprowadzic cisnienie w turbinie do porzadku.... ew. mozna wymienic filtr powietrza. Pozdr
  4. Sprezarka - nie dosc ze ospale zapodaje to cisnienie to ma lekko przycinajace sie kierownice... ma to wpływ na odczyty w 003 dyn co z koleji sie przeklada na obcinanie szprycy w calym uzytecznym zakresie obrotów. Rozruszaj sztange kluczem z duzą iloscią WD40, a nastepnie przepałuj auto po autostradzie. Jesli masz katalizator - proponuje go wyciąc. Po wykonaniu tych czynnosci zaprezentuj nam ponownie : 011 dyn, 003 dyn, 008 dyn oraz 010 dyn i 011 Basic Settings Pozdrawiam
  5. @bartlo79 Sprawdz najpierw dolot.... dawką paliwa zajmiesz sie pozniej.... Co do falujacego kąta - odpuszczam. Przyjmijmy ze jest OK. Pozdr
  6. Niepokoi mnie falujaca wartosc kąta wtrysku w 000BS... Co do kopcenia... Spanky... zwroc uwage jak kolega ma ustawiona dawke... prawie 1 mg/R.... jak dla mnie wywalona na maxa.. tu bym poszukiwal przyczyny dymienia. Mialem tak samo ustawione w ex B4... dymilo , ale po zwiekszeniu cisnienia w sprezarce... przestalo.. Pozdr Pozdrawiam
  7. @sokolnh No fakt jest dowalone kosu Ograniczenie momentu jest wyzsze niz ograniczenie dymienia... wiec pewnie dlatego...[albo niech ktos potwierdzi albo zaprzeczy] Czystosc EGR a tez nie pozostaje tu bez znaczenia. Pozdr
  8. temperatura silnika - lekko niedogrzany - termostat swiruje albo lepiej dogrzej wózek statyczny kąt wtrysku - do regulacji EGR - wyglada OK - dla pewnosci powtorzyłbym pomiar 003 stat - wykonac przegazowke przed zalogowaniem dawki korekcyjne - wskazuja na 300 - 350 tysi przebiegu probe dynamiczną trzeba bedzie powtorzyc - brak pełnej łychy - pedał akceleratora nie byl wcisniety do podłogi Pozdr
  9. No fakt - cos nie halo jest w 008... box ??? (+) Zeby Cie oswiecic musisz nam dostarczyc kpl prawidlowo wykonanych logów. Pozdr
  10. Z tego co zamiesciles... nie wynika nic zlego... ale poczekajmy na kpl logów ....
  11. i popraw to co zamiesciles bo nic z tego nie wynika... pozdr
  12. - statyczny kąt wtrysku - do regulacji...
  13. A ile Ci pokazuje na klimatroniku w kanale 49 ?? Bo ja tez mam spitolony termostat(jak sie okazalo), a w kanale 51 zawsze mam 90 *C. Pozdr
  14. ABD ??? - jestes pewny tego kodu silnika ?
  15. Jaka wymiana?? - czyszczenie dobrze wykonane i masz po problemie..
  16. Mam podobny objaw z tą wskazowką.... psikałem niewiele to dało...jeden dzien mialem idealnie pionowo. Na VAG mam 90 *C. Klimatronik w kanale 51 pokazuje mi 90 *C. Natomiast w kanale 49 - poakzuje dokladnie to samo co wskaznik na szafie - jak idzie do gory to temp rosnie a jak wskaznik idzie w dół - to temp spada. Pozdr
  17. Zdrowe AHU(za wyjatkiem termostatu) ... z ciekawosci napisz jaki przebieg na szafie ???? przemik/mcm00 pokasowalem Wasze wypociny na temat korekcji,przebieg auta autor podal w pierwszym poscie .... spanky
  18. Spokojnie - wymienic zawsze mozesz ... Ja bym podmienil miejscami pompki - oczywiscie pamietaj o nowych uszczelkach pod PD - i znow zalogował... Pytanie dodatkowe - czy zauwazyles u siebie ubywajacy płyn chlodniczy? Pozdr
  19. za dlugo chodzil na wolnych obrotach przed wykonaniem 003 stat... stad błedny pomiar...
  20. A z innym autem probowales sie polaczyc ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.