Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Zwrocilem uwage zarowno userowi "danielom" jak i "kingsoft... ". Nie uwazam zeby to forum bylo tylko dla fachowców i kazdy moze dodac cos od siebie. Nikt nie ma tu monopolu na wiedze .. nawet Ci którzy, umieją prawidlowo zregenerowac sprezarke od ARL. Cały temat zostal zgloszony do "administracji"... ktora uzna czy komus sie nalezy "uciszenie" czy inna sankcja. Nie chce zamykac tego wątku wiec kazdy następny post, który nie bedzie mial zwiazku z tematem zostanie skasowany bez ostrzezenia.
-
Prośba o sprawdzenie logów
Prorok jaki czy co.. :-) ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ---------- :/
-
jak sprawdzić przepływomierz?
Przeplywomierz zdrowy. Katalizator jest ?
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Kolego KINGSOFT-GRUCHA. Jeszcze jedna wycieczka osobista w kierunku ktoregokolwiek z userów.... a zakonczysz kariere na tym forum jeszcze szybciej niż zacząłes. Nadal utrzymuje, ze uprawiasz krypto reklame. Pozdrawiam
-
Turbo po regeneracji, logi do oceny
Zrob komplet logów jak bozia przykazała... wątek nadaje sie do smietnika
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Radze powstrzymac nerwy na wodzy. Kolega danielom za slownictwo moze oberwac WARNA. A kolega kingsoft-grucha za "tzw. wysokie mniemanie o sobie". Było juz tu wielu takich mechników i pseudomechanikow, ktorym się wydawało... ze na forum są sami laicy i dyletanci, a tylko u nich w warsztacie mozna rozwiazac wszystkie problemy. Po za tym uprawiasz forme kryptoreklamy. PS W sprezarce o ktorej mowa nie mozna zalozyc zle pierscienia sterujacego pracą kierownic VTG... wiec radze koledze Bartoszowi uzupelnić wiedze i jak to sam nazwał "ogarnąć się". Sporo wiedzy jest na tym forum... milego czytania. Pozdrawiam i dziekuje za uwage
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Od siebie dodam ze szukacie dziurki w doopce..... Pozdrawiam
-
Prośba o sprawdzenie logów
ostatnią rzeczą ktorej bym sie czepił w tym aucie... to turbo...
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Jest OK.
-
prośba o analize logów
Zapraszam ponownie z kompletem logów...
-
brak mocy
Cos wpadło... i zmieliło sie razem z łopatkami... sprezarka do regeneracji/wymiany
-
Proszę o analizę logów, błąd 17965
Wyczysc sprezarke... tylko nie z wierzchu :-)
-
brak mocy
Do sprawdzenia - szczelnosc rur dolotowych - ale dziura musiałabybyc jak stodoła - stan gruszki - chociaz wyglada na sprawną - stan wirnika w sprezarce
-
Bardzo proszę o ocene logów AJM
Pompki - OK Rozrząd - OK
-
Bardzo proszę o ocene logów AJM
Zmienna geometria w sprezarce sie przycina troche na dole... pewnie zasyfiona. Po za tym OK.
-
Problem z moim 2.5 TDI BDG
Logi zamieszczone na stronie ktora unimozliwia ich ogladanie. Wg mnie powinienes rozwazyc demontaz wtryskiwaczy i sprawdzenie ich w serwisie BOSCH. Poczytaj tez to - [2.5TDI V6] Wibracje biegu jałowego - dokumentacja serwisowa • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
Brak mocy przy 130 km/h LOGI
Zapraszam z logami...
-
Passat B5 wyłącza turbinę
Nie zrobiles logów i chcesz sie brac za wymiane czegokolwiek. Zrob logi dynamiczne - 011,010 ,008 i 003 oraz Statyczne - 007 i statyczny w trybie Basic Settings - 011. Zobacze logi bedzie dalsza rozmowa. PS Kazdy post ocierajacy się o wrozenie ze szklanej kuli... bede kasował bez ostrzezenia. W sumie to powinienem watek wrzucic do kosza. Pozdrawiam
-
Prośba o analizę logów grupy 11
Logi sie rozjechaly.... skonwertowałes dwa razy....
-
Prośba o analizę logów
Wyglada jakby podcisnienia nie bylo na sterowaniu sprezarką... sprawdz przewody podcisnienia...
-
jak sprawdzić wtrysk sterujący??
Odepnij impulsator od skrzyni biegów... powinien przestac dzialac predkosciomierz.... i daj znac czy jest dalej tak samo... W logach nie widac nic złego.
-
jak sprawdzić wtrysk sterujący??
Wstaw logi jak przystalo na to forum... bo to smietnik jakis... wątek nadaje sie do kosza...
-
Prośba o ocene pompowtrysków
No patrz, a cała rzesza ludzi potrafi. Ja mysle, ze nie da sie z tego nic wyczytać... no ale moge się mylić... i moze się znajdzie ktoś kto podpisze się pod tym "skrenszotem" Pozdrawiam serdecznie
-
Prośba o ocene pompowtrysków
Zamieść logi jak przystalo na to forum. Grupy jak prosilem tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/ocena-wtryskow-273501/
-
Ocena wtrysków
Nie mozemy. Pokaz statyczne - 001,004,007,013,018 i 023 - tylko nagrzej fure jak nalezy