Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez benyA4

  1. benyA4 odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    popieram wypowiedz Macka , u mnie tez bralo wysoko i wymienilem tylko dla tego ze wymienialem silnik i byla okazja, teraz bierze znacznie nizej ale nie ma co wymieniac poki sie nie slizga.
  2. benyA4 odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    dwumas na 111%
  3. sciagnij pokrywe zaworow i zobacz czy jest wytarta od lancucha , ten test nic nie kosztuje a wiele wyjasni.
  4. posluchaj czy dzwiek dochodzi z dolu czy gory silnika. Albo sciagnij pokrywe zaworow i zobacz czy lancuch nie obciera o nia.
  5. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    sam jej nie naprawisz no i nikomu nie sprzedaz mam nadzieje. Zapytaj sie w sklepie gdzie kupowales regenerowana moze dadza ci napiar gdzie wysylaja te do regeneracji moze oni skupuja.
  6. Kolego sam sobie odpowiedziales na pytanie , skoro zmieniasz kodowanie i dziala wiec problem w kodowaniu. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
  7. benyA4 odpowiedział(a) na Bakers temat w Elektryka i Oświetlenie
    Tempomat mozna zalozyc samemu , a jesli sie nie znasz to koledzy z forum napewno pomoga. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/
  8. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    to dziwne ze nie zabrali jej w sklepie, ja jak kupowalem regenerowana to musialem oddac stara i na tej podstawie dostalem rabat na ta regenerowana.
  9. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    wszystko zalezy od tego gdzie jezdzisz jak po asfalcie to spoko jak ciagle po lasach to poprostu raz na jakis czas musisz zobaczyc w jakim stanie jest filtr.
  10. kolego nie bagatelizuj tej kontrolki na forum jest wiele watkow na temat cisnienia oleju w 1.8T nie ma innych objawow poza kontrolka. Nastepnym bedzie zatarty silnik.
  11. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    jak bedziesz wymienial filtr powietrza to wytrzyma ze 150 tysi
  12. jak czerwona kontrolka to moze to byc problem z cisnieniem oleju a nie jego poziomem , napisz co ci sie dokladnie pojawia jaka kontrolka i jej opis. Mozliwe ze pompa siada albo masz smoka zapchanego . Nie jezdzij tak bo zatrzesz silnik.
  13. jesli masz zalozone hidy czyli tanie ksenony to jest to wina przetwornic a glownie tej z lewej lampy bo jest blisko pompy wspomagania. Musisz zalozyc diode prostownicza na plusa zasilania przetwornic . Ja mialem identycznie , zalozenie diod na przetwornice rozwiazalo problem.
  14. benyA4 odpowiedział(a) na kiko79 temat w 2.0
    weze dochodzace do czwornika odmy to weze podcisnienia, mozesz miec w nich tzw, maslo . Sprawdz ale wedlug mnie nie ma to wplywu na falowania, co najwyzej gdy sa popekane i lewe powietrze idzie.
  15. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    zadne czyszczenie i inne cuda nie pomoga. Regenerowane przeplywomierze sprzedaje wiekszosc sklepow motoryzacyjnych dla tego przy zakupie musisz oddac stary. Nowy mozesz kupic sobie w ASO ale wiadomo jest odpowiednio drozszy. Nie baw sie w zamieniiki bo to tylko strata pieniedzy. Bosch regenerowany okolo 350zl z tego co pamietam.
  16. odme z gruszka , wyciagalem juz pare razy , jest dosc ciasno wiec musisz miec naprawde wygimnastykowane rece.
  17. Jak chcesz sprawdzic gruszke to musisz zassac powietrze z dolnej jej czesci, a nie z zaworu sterujacego.
  18. benyA4 odpowiedział(a) na kiko79 temat w 2.0
    odkrecasz zbiorniczek z plynem chlodzacym by zrobic sobie wiecej miejsca a dalej krok po kroku odkrecasz wszystko co przeszkadza w demontazu, nie ma tego zbyt wiele wiec jesli znasz sie troche na mechanice to ogarniesz temat.
  19. Ale jak sie robi dziennie ponad 100km i czasem trzeba by dwa razy dziennie sprawdzic olej to troche denerwuje.
  20. Ja powiem tak wymieniac czy nie wszystko zalezy w ocenie mechanika i ciebie samego. Ja sam wariator mialem podmieniany trzy razy , a co za tym idzie sciagana pokrywa , rozrzad walki itd. Nic nigdy przy okazji nie wymienialem mimo iz niektorzy twierdzili iz jesli sie rozpina rozrzad to nalezy wymienic chociaz pasek. Ten silnik to porazka a nie cód techniki wiec nie ma co przesadzac
  21. benyA4 odpowiedział(a) na Horas91 temat w 2.0
    w etce termostat wystepuje jako calosc ale jak na niego patrze to chyba mozna by wymontowac sam czujnik i go zamienic. Nie mam jednak pewnosci.
  22. benyA4 odpowiedział(a) na kubus86 temat w 2.0
    o f*ck , to masakra ciekaw jestem jak masz polaczone wszystkie weze od podcisnienia . Ktos ostro namotal w twoim ukladzie. Skontaktuj sie ze mna na PW bo mam caly kolektor z wezykami.
  23. pierscienie sa na zworze sterujacym i sa dwa, zdjecie bylo pogladowe. Co do lancucha to kwestia oceny , musisz zobaczyc czy faktycznie jest wyciagniety i nie pasuje w zeby wariatora. Luzny lancuch ociera sie o pokrywe zaworow i zostawia slad wiec sprawdz pokrywe.
  24. Panowie a co myslicie o takiej wlasciwosci oleju jak pienienie, kazdy olej ma jakies dodatki ktora maja zapobiegac powstawaniu piany olejowej . Cos takiego podpowiedzial mi mechanik by sprawdzac olej na bagnecie podczas pracy silnika czy nie ma tam pecherzykow powietrza (piany) , troche wydalo mi sie to dziwne ale jak pojawilo sie OIL MIN natychmiast zatrzymalem auto i sprawdzilem bagnet , okazala sie ze sa pecherzyki powietrza. Gdy takie pecherzyki wpłyna do czujnika obstawiam ze czujnik wykrywa to jako kiepska jakosc oleju, lub tez wypychaja one olej z czujnika i pojawia sie OIL MIN . Po zgaszeniu silnik olej sie spokaja , pecherzyki znikaja a kontrolka gasnie. Co o tym myslicie ??
  25. benyA4 odpowiedział(a) na kubus86 temat w 2.0
    zaznacz na zdjeciu czego nie masz, ta puszka co wychodzi z niej uciety wezyk to puszka podcisnienia, z drugiej strony tej puszki podlaczone masz wezyki do serwo i innych ukladow podcisnienia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.