Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez benyA4

  1. benyA4 odpowiedział(a) na enrike2 temat w 2.0
    przenies watek do dzialu elektryka , tam jest wiecej znawcow tematu. i napisz kod bledu.
  2. Wystarczy ze przekrecisz stacyjke i mozesz sprawdzic. A pozniej sprawdz na rozgrzanym oleju , lub zrob sobie loga podczas jazdy , moze cos wychwycisz przy zmiennych obrotach.
  3. patrzac na logi w bloku 7 wyglada wszystko bardzo dobrze . Wartosc zadana masz niska 47 , i nigdy wartosc rzeczywista nie jest nizsza od zadanej. Skoro wywala u ciebie blad czujnika moze to byc zwiazane z chwilowymi brakami komunikacji.
  4. benyA4 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Panowie jak juz chcecie bawic sie w czyszczenie to zrobcie to jak nalezy, butelka i wezyk to bardzo kiepski pomysl ze wzgledu na cisnienie . Poza tym nalezalo by uzyc srodka ktory rozpusci ten gesty olej, nitro raczej tego nie zrobi. Ja mam cos takiego pod pistolet podlacza sie sprezone powietrze , do zbiorniczka lejemy co chcemy a na koncu wezyka jest dysza rozpryskowa . ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Co do kamerki to ja uzywam cos takiego ale mysle ze taka za 150zl z allegro pod USB wystarczy.
  5. benyA4 odpowiedział(a) na yachu1 temat w 2.0
    panowie czytam i rece opadaja, czy wy zyjecie w sredniowieczu ?? teraz mozna kupic i zrobic wszystko. Membrane mozna skleic ale nie szkolnym klejem a np. TECHNICQLL KLEJ SEKUNDOWY DO GUMY ELASTYCZNY K033Y (3536067979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Co do dzwigienki isc do firmy w ktorej sa frezarki zapytac sie moze dorobia. ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- jak komus jest zbedna taka polamana dzwigienka to chetnie przygarne i zobacze co da sie z tym zrobic. Pisac na PW.
  6. benyA4 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Zmobilem jest tak ze nigdy nie wiadomo gdzie byl rozlewany i co tak naprawde jest w tej bance. Jesli juz tak bardzo nieodpowiada ci ten Shell (nie wiem czemu bo to bardzo dobre oleje) to mozesz sobie wlac Motula 5W40 .
  7. tak dokladnie te pierscienie. Jesli wytarty jest juz wariator o nie trzyma cisnienia i pozwala sobie na tyrkotanie rozgrzanego silnka. Jesli natomiast tyrkocze przy rozruchu to juz wina hamulca wariatora. ---------- Post dopisany at 04:57 ---------- Poprzedni post napisany at 04:55 ---------- najlepiej odkrec zawor i wyciagnij. Jak nie bedzie chcial wyjsc to oznacza ze wariator jest juz mocno wyrobiony i pierscienie weszly w rowki. Przy mocnym szarpaniu moga popekac.
  8. tak jak pisze kolega hulek poluzuj caly kolektor to nic skaplikowanego .
  9. Jesli tyrkocze po dluzszym postoju lub z rana to bedzie wariator. Jesli tyrkocze na cieplym to dochodzi do tego zawor , ale wydaje mi sie ze to pierscienie nie trzymaja cisnienia.
  10. Mysle ze to zly pomysl. Prawdopodobnie masz uszkodzony i wariator i zawor. Odlaczenie zaworu spowoduje ze walek ssacy bedzie tylko w jednej pozycji a co za tym idzie zawory nie beda pracowaly tak jak powinny. Silnik raczej sie nie uszkodzi ale moze nie miec mocy.
  11. Filtr mozesz bezproblemowo wymieniac bez spuszczania oleju. O kontrolce poczytaj tutaj , filtr nie ma z tym nic wspolnego. http://a4-klub.pl/2-0-219/kontrolka-oleju-268468/
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/wymiana-oswietlenia-zewnetrznego-wewnetrznego-led-b6-267674/
  13. benyA4 odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    Wiec pewnie poszedl silownik przy pedale, czeka cie wymiana.
  14. Panowie napiszcie ten watek w dziale "uklad napedowy" tam bardzo szybko dostaniecie odpowiedz. Albo poproscie moderatora o przeniesienie.
  15. benyA4 odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    Regulacja jest automatyczna.
  16. Kolego to syczy powietrze w ukladzie dolotowym , u mnie jest identycznie .Przegazuj to zasyczy jeszcze bardziej. A po zgaszeniu wyrownuje sie cisnienie w kolektorze ssacym tez tak mam. Mysle ze koledzy maja tak samo. Ten plastik zaznaczony na czerwono to ezektor. Rozdziela podcisnienie. Jak by byl uszkodzony to mial bys problem ze wspomaganiem ukladu hamulcowego.
  17. Jak odpiles zawor to olej nie byl tloczony do wariatora , a co za tym idzie nie mialo co odblokowac hamulca, wiec hamulec sie zatrzasnal i stuki ustaly. Mysle ze jesli na zaworze pierscienie sa cale , to problem moze tkwic jedynie w elektrycznym silowniku i tloku ktory pchany jest przez silownik. Niestety bardzo latwo rozregulowac ten tlok. Sam wielokrotnie rozkladam swoj zawor co widac na zdjeciach , skonczylo sie na tym ze kupilem inny uzywany za przyslowiowa flaszke i naszczescie nikt przy nim nie grzebal. Zmienilem tylko pierscienie na nowe i wszystko dziala.
  18. Kolego i tak twoj silnik bierze tyle co nic wiec lepiej nie zmieniaj oleju i jezdzij na tym co masz. Bagnet raczej nie ma nic wspolnego z syczeniem. Nagraj filmik i podeslij , posluchamy
  19. Kolego wytrzyj wszysko dokladnie , a nastepnie przejedz sie kawalek i sprawdz gdzie pojawil sie olej. Najlatwiejszy sposob na zlokalizowanie wycieku. Co do syczenia to kazdy silnik syczy no bo ssie to powietrze porownaj z innym silnikiem ALT dla pewnosci albo nagraj i wstaw filmik.
  20. Dajmon nie przesadzaj w ALT mozesz jeszcze miec , katalizator ponizej progu wydajnosci albo mieszkanka za bogata za uboga
  21. benyA4 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    ja mam przejechane ponad 200 tysiecy i plukanke robilem MOTUL engine CLEAN , potem zalany olej Motul 5W40 , nic negatywnego sie nie stało.
  22. Jesli masz taka kontrolke to sprawdz wtyczke przy czujniku jak bedzie wszystko ok to czujnik do wymiany.
  23. Potwierdza sie moja teoria. Wszyscy co maja w drugiej kolumnie 47 nie maja problemu z kontrolka. Teraz trzeba tylko wyjasnic dlaczego jedni maja 47 a inni 54.
  24. jak wywala blad zwiazany z temperatura oleju to napewno cos nie tak z czujnikiem. Tylko on mierzy temperature oleju , nie ma innego czujnika odpowiedzialnego za ten parametr. Napewno olej nie ma tu znaczenia i nie staracil jeszcze swoich wlasciwosci. Zmien czujnik i wykasuj blad. Jak masz juz kupiony czujnik to i tak nic nie tracisz a wymiana banalnie prosta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.