Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez benyA4

  1. w ASO samej membranki nie kupisz, nie kupisz nawet samej kierownicy, dostepna jest tylko w calosci z kolektorem ssacym, Pozostaje allegro i szukanie.
  2. Pojawianie sie komunikatu OIL MIN to czarna magia , czujnik jest przekabinowany i kazda anomalie odczytu sygnalizuje jako OIL MIN.
  3. benyA4 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    szkoda ze nie ma akcji serwisowej na OIL MIN
  4. benyA4 odpowiedział(a) na tomwin temat w 2.0
    kubus86 tak jak pisze Horas91 sprawdz regulacje gazu i czy zawory odcinaja doplyw gazu po zgaszeniu , pewnie miesza ci sie gaz z paliwem i go zalewa.
  5. benyA4 odpowiedział(a) na Horas91 temat w 2.0
    Mi tez sie wydaje ze ten za glowica odpowiada za wskazanie na zegarach, bo jak mialem go odlaczonego to zegary nic nie wskazywaly no i oczywiscie wentylatory chodzily nonstop.
  6. benyA4 odpowiedział(a) na kubus86 temat w 2.0
  7. benyA4 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    no to szybko do ASO
  8. benyA4 odpowiedział(a) na kiko79 temat w 2.0
    ja by wyczyscic przepustnice calkowicie ja wymontowalem i wymylem w benzynie. Demontaz jest naprawde prosty i nie ma sie czego bac. Adaptacja zrobi sie sama , podlaczysz przepustnice po jej wymyciu , przekrecisz kluczyk i nic nierób bedziesz slyszal jak pracuje przepustnica i sie nastawia , trwa to ok 15 sekund . Jak juz umilknie, wyciagasz kluczyk , wkladasz ponownie i normalnie odpalasz auto. Ja nic wiecej nie robilem i wszystko dziala. Tylko ze w twoim przypadku to raz jest raz nie ma , ciekawe czy to kwestia paliwa czy moze powietrza, Filtr czysty a rurki dolotu niepopekana?? moze odma , albo gruszka odmy pekla??? sprawdz to bo zajmuje to 5 min.
  9. benyA4 odpowiedział(a) na kiko79 temat w 2.0
    Czyszczenie i adaptacje przepustnicy robiles ? Dziwna sprawa ze zaczelo sie to po instalacji LPG , i niby po jej regulacji ustapilo na jakis czas. Silnik zawsze odpala na benzynie i LPG nie powinno miec na to wpływu. A czy silnik faluje caly czas czy np po rozgrzaniu tego nie robi ??
  10. benyA4 odpowiedział(a) na kubus86 temat w 2.0
    Obok gruszki masz zaworek podcisnienia ktory steruje gruszka . Doslownie 4cm od gruszki.
  11. Jeśli tyrkocze tylko przy odpaleniu to pół biedy Gozej gdy będzie tyrkotal ciągle. Jak już czytales naprawa nie jest bardzo droga wiec warto to zrobić.
  12. skoro problem jest tylko przy pierwszym odpaleniu po nocy lub dlugim postoju. Nie masz gazu, to moze ktorys wtryskiwacz nie trzyma i zalewa cylinder przez noc. Wejdz w 01 engine , nastepnie 08 meas block, i teraz nie pamietam ktora grupa pomiarowa chyba 07 tam masz temperature zasysanego powietrza i temperature cieczy. Rano bez odpalania porownaj te wartosci powinny byc mniej wiecej takie same po calej nocy. Piszesz ze wymieniles czujnik temperatury cieczy , mi chodzi o pomiar temperatury powietrza bo to na jego podstawie komputer dawkuje paliwo.
  13. ja na odpalaniu ma za bogato i go pewnie zalewa . to sprawdz vagiem jakie wartosci temperatur odczytuje komputer. Moze czujnik przeklamuje i zalewa go paliwem.
  14. Sprawdz vagiem czy nie ma bledow, oraz jakie wartosci temperatur i cisnienia czynnika odczytuje vag dla klimatronika i silnika. Usterka ktoregokolwiek z czujnikow temperatury powoduje ciagla prace wentylatorow ze wzgledu bezpieczenstwa.
  15. z tymi silnikami jak z wszystkim innym w dzisiejszych czasach wszystko OK do póki jest gwarancja, a pozniej to juz martwi sie nabywca.
  16. benyA4 odpowiedział(a) na bugi23 temat w 3.0
    Sam jestem ciekaw, dobrze ze nie stalo sie to gdzies na trasie.
  17. Nigdy nie slyszalem o defenderze w ukladzie klimatyzacji ale czytalem o podobnym problemie w b6 moze cos pomoze http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/dziala-luzie-zawor-240644/ ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b5-abc-klima-dziala-jade-stoje-leci-cieple-powietrze-20527/
  18. glupio pytac ale przewody polutowales poprawnie ?? i napisz jakiego byly koloru to bedzie wiadomo od czego sa . Moze zasilanie albo Can ??
  19. benyA4 odpowiedział(a) na bugi23 temat w 3.0
    a klima dziala ?? slychac wiele dzwiekow i nie wiem o ktory dokladnie chodzi ale jak by zerwane sprzegielko klimy przeskakiwalo. Dzwiek jak by o plastik cos uderzalo. Mozesz tez sciagnac oslone rozrzadu i sprawdzic czy pasek caly.
  20. 5 barow to masz w spoczynku, chodzi o cisnienie gdy zalaczy sie kompresor. A czy wentylatory zalaczaja sie zawsze po wlaczeniu klimy, mimo iz sprezarka nie pracuje ???
  21. a czy montaz tego dodatkowego podswietlania robiles pod napieciem. Bo kabelki te ida do modułu komfortu i sie sa zabezpieczane bezpiecznikami. W przypadku zwarcia moze upalic sie sciezka na plytce.
  22. to co masz w misce mozna zobaczyc przy pomocy kamery wziernikowej na allegro dostepne za okolo 100zl , spuszczasz olej, odkrecasz czujnik poziomu oleju , i tam wkladasz kamerke .
  23. Musisz podjechac do serwisu i podlaczyc manometry. Albo sprawdz vagiem jakie jest cisnienie gdy zalaczy sie sprezarka. Moze jest zbyt wysokie i czujnik cisnienia ja wylacza , a wentylatory pracuja by ostudzic czynnik i obnizyc cisnienie. Gdy to nastapi sprezarka ponownie sie zalaczy .
  24. pewnie przy przecinaniu zrobilo sie zwarcie , podlacz vaga i wykasuj bledy.
  25. Ja wyslalem im pierscienie na wzór a oni mi je zwymiarowali. Dzieki temu teraz wystarczy zadzwonic do nich i powiedziec ze chodzi o pierscienie hakowe i podac wymiary.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.