Treść opublikowana przez kudalty66
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
może warto zmienić olej na inny??? sa oleje które bardziej sa łykane przez silniki a inne mniej, ???????
-
Brak Turbo Po powrocie z trasy
teoretycznie tak, chodzi o to przy danej wartości vac, nie wiem ile niestety,. gruszka musi osiągnąć max,. jezeli gruszka jest ori problemu niema, jeżeli regenerowana, czasem zdarza się że nie jest to łatwe,. ja kupiłem regenerowana gruszką i ciągle był proble, próbowałem ją wysterowac robiąć logi i zawsze byłl olbo niedoładowanie z niskich lub przeładowanie na górze,. kupiłem ori uzywaną gruszkę nie kreciłem sztangą i jest git,. pozdr
-
Jak często uszkada się pompa w baku i jak to naprawić?
albo wskaźnik oszukuje,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
FMIC niema sensu, bo jak mam zakładać jakis mały od galaxy czy coś podobnego to jaki sens, te dwa mają wiekszą powierzchnie, ciecie belki w grę nie wchodzi może mi sie kiedys przydać w zderzeniu czołowym, zresztą spryskiwacze świateł itd tam ciasno jest,. najlepszy byłby ori od 2.5tdi A6 C5 ale nie wejdzie bo maska sie nie zamknie,. pytam czy np od s4 B5 są wieksze czy takie same jak w moim, czy może od czegoś zupełnie innego wchodzą ,.
-
Brak Turbo Po powrocie z trasy
co chcesz ustawiać, wyjmujesz starą, sprawdzasz czy ma takie samo ustawienie długości, i zakładasz, dla pewności log dynamiczny grupy 011.
-
Brak Turbo Po powrocie z trasy
gruszka do wymiany, zasysyając sztanga powinna się przesunąć, a dmuchając nie powinno uciekać. w grupie 011 po przełączeniu na on powinna byc zmiana cisnienia,. aczkolwiek, może to być tez zapchany katm walnięty n75 lub uszkodzona vac pompa,. sprawdz gruszkę, podłącz wszyatko, patrz na sztane druga osoba niech odpali silnik, gruszka powinna się podnieść na max do góry
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
witajcie, wczoraj od słońca lusterko wew rozlało się, dziś sie troche poprawiłe ale to chyba juz jego koniec niestety,. pytanie z innej beczki, czy do AKNa można inne coolery SMIC założyc, zo podpasuje, pytam bo mi się jeden rozszczelnia i czas żeby wymienić może na coś wydajniejszego, na FMICa niestetyh miejsca niema,.
-
szarpie przy ruszaniu
może byc dwumas, może byc krzywa tarcza sprzęgła,. ciekawe jakie sa korekcje na wtryskach, może byc też wypadneta krzywka i jeden cylinder ''utyka'',
-
[B5 AFB] Czujnik temperatury cieczy chłodzącej audi a odpalanie a4 2,5
zmiana dawki startowej jest najmniej inwazyjną metodą moim zdaniem, ja tak mam od bardzo dawna, Witek wraz z programem mi robił. czujnik temp od 6 lat ten sam,. akumulator mam padający pali bez problemu tylko bączka puszcza,. do tego sprawdziłbym stan świec żarowych i ustawienie kąta wtrysku,.
-
Problem z pompą, kontrolka ESP na desce-jakie przyczyny
dokładnie Przemek ma racje, trzeba na początku poprawnie ustawic i ziagnozować silnik a potem w ostateczności naprawiac pompe za 2 koła, zmien mechanika, ustaw kąt wtrysku na 2 stopnie na late, potem loguj grupę 004 D
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
dlaczego nie LOBRO??? podobna kasa???
-
Jak często uszkada się pompa w baku i jak to naprawić?
nie można 2.5 tdi jezdzić z powoli zapowietrzającym sie układem !!!!!!!!!!!!!!!! zalej do pełna i sprawdzaj czy chodzi ok czy nie
-
Brak mocy silnika
LOGI dynamiczne do zrobienia, potem możemy rozmawiać,. jeżeli są błędy w silniku skrzynia aut nie bedzie działać poprawnie,.
-
Jak często uszkada się pompa w baku i jak to naprawić?
zalej do pełna odpowietrzyć i próbować odpalić,. skoro miałes 3/4 nie powinna zgasnąć tak podczas jazdy, podepnij vaga sprawdz błedy
-
SPOTY RADOMSKIE
ja też ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Tabasko popatrz sobie co i jak wyglada na aucie: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/index14.html
-
Dziwnie odpala z rana.
trzeba poluzować 3 sruby na kole pasowym napedu pompu, przesuwać po milimetrze i sprawdzać po odpaleniu i rozgrzaniu do conajmniej 80 stopni,. vagiem tylko sprawdzasz,. na late 2 stopnie, ZGMP
-
klocki master sport- testowaliscie?
chcesz powiedziec że lepsze klocki nie pylą, np Ferodo Premier?? czy ATE, ??? nie pyla ceramiczne, i do tego nie hamują,.
-
Dziwnie odpala z rana.
może sie delikatnie zapowietrza, rurki przelewów bym na początek wymienił i podkładki pod nimi miedziane,. ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ---------- a jak masz vaga sprawdz kat wtrysku, grupa 004 Engine, nastawy podstawowe, na late powinno byc jak najbliżej 2 stopnie ZGMP
-
SPOTY RADOMSKIE
ori 1BE lub 1BV wystarczy,
-
przejście z półsyntetyka na pełen syntetyk
zmieniaj bez obaw, tylko na porządny olej z pewnego źródła,. każde tdi powinno mieć full synt,. ''od lepszego oleju jeszcze sie silnik nie popsuł''
-
przymula powyżej 3 tyś i błąd stały 542 i sporadycznie 550.
w statycznych grupa 001 była klima właczona, strasznie długi czas wtrysku,. tak jakby cos z nastwnikiem w pompie sie działo bo w 004 statycznych strasznie skacze wartość uzyskana,. w BS 004 kat do regulacjii na -2
-
SPOTY RADOMSKIE
gleba na początek potem felgi, bo inaczej jak ALLroad bedzie to wygladało,. do Audi tylko felgi ze wzorem od audi, te ostatni mi Alfa zalatują, najlepiej szprychowe, mtm lub oz superleggera,.
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe, do Mokoma pisałem,., spoko, czujnośc jest, pozdr pytam gdzie w Radomiu hydrofor kupię????
-
SPOTY RADOMSKIE
tomek, wiesz cos o tym hydroforze???
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie, potrzebuje kupic hydrofor do studni tzw klasyczny, gdzie w miescie mają oferty, chyba że ktoś ma używany sprawny w dobrej cenie,.