Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Ladny zieleniak musimy sie jakos spiknac to bym chetnie obejrzal Twoje wozidlo. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Gdzie robisz DP? Sam o tym myślałem do swojego klekota. Narazie tylko kata i środkowy tłumik wywaliłem. Jak coś daj info na PW Ahmet Ty jesteś z Kurowic? Bo widziałem chyba Twoje wozidło w okolicy Andrespola
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lodz banda - co Wy na to aby spot z tej niedzieli przelozyc na nastepna tak aby bez problemu mozna bylo sie ogarnac co o tym myslicie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja wracalem do domu z Glowna. Kurna kocham za to Lodz ze poltorej godz mi to tylko zajelo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Jak bedziesz chcial szyby sciemniac to daj znac. Na Wolczanskiej cos ponizej 400 zl mi powiedzieli za komplet tj. przod i tyl. Podjechal bym z Toba i zalatwil send by GT-I9505
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No w sumie to bylo zaraz po myciu auta - wniosek nie myc auta send by GT-I9505
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna teraz jechalem do roboty i rozkrecilem radio na maksa, troche jeblo basem i zero szmerow. Nie rozumiem czemu tak to dziala send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany nie ma ktos na zbyciu glosnika prawego przedniego BOSE do b5? Zaczal mi charczec i denerwuje ucho send by GT-I9505
  9. Intemo robi wrazenie podczas jazdy noca? send by GT-I9505
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja na szczescie na 8 send by GT-I9505
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czesc wszystkim co nie spia bo karmia dzieci [emoji14] send by GT-I9505
  12. V-Engine w Ksawerowie send by GT-I9505
  13. Ja do siebie teraz kupilem takie. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5211123063 Jeszcze nie wspawane z uwagi na brak czasu ale 2x80fi ladnie wypelnia miejsce na wydech send by GT-I9505
  14. W Natolinie jest wporzadku lakiernik tylko ze jak na kazdego porzadnego trzeba czekac send by GT-I9505
  15. Marcin tez bedziesz w Konstantynowie czy o czyms innym mowicie? send by GT-I9505
  16. Wiesz ze mozesz miec ciezko z odszkodowaniem z nadlesnictwa? Te dziady jakos nie bardzo chca wyplacac i sie dogadywac. Jak miales AC to masz szczescie send by GT-I9505
  17. Wgniecenia tez usuwacie? Doszly mnie sluchy na lodzkim temacie ze zdarzy wam sie i nad tym popracowac send by GT-I9505
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktory wtorek? gratuluje, zdrowia dla mamy, syna i dla Ciebie drugiej watroby. Uwierz mi przyda sie [emoji14] send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    80fi send by GT-I9505
  20. Sprawdz poziom plynu hamulcowego
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tez podjade send by GT-I9505
  22. Jak cos mam na sell sprawny silniczek wyciagniety z mojej b5. http://olx.pl/oferta/silniczek-tylnej-wycieraczki-a4-b5-CID5-IDaD6Bt.html send by GT-I9505
  23. Jakich wymiarow fmic wsadziles? Ciales cos belke czy upchenelo sie to jakos? send by GT-I9505
  24. Przydały by sie koncowki wydechu z diesla z C5 badz jakies okragle 80fi bo ladnie wypelniaja dokladke PDC. Wiazke juz polozyles? Gdzie umiesciles buzzer od czujnikow?
  25. Niedlugo sie wybieram do spankyego i bede mial montowane turbo i kolektor z awx plus program. Jestem ciekaw wyniku z hamowni. Jak u Ciebie sytuacja z gratami wyglada? Pompki masz seryjne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.