Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Do poprawy soft. Najlepiej to wsadzić większe wtryski, ic i dopiero korekta. NIe pałuj powyżej 5000.
  2. W gr. 115 masz zadane i osiągnięte doładowanie. Od wartości odejmujesz 1bar i masz doładowanie. Niestety nie.
  3. Ciekawe jak jak ma zadane 1.3 bara w sofcie. To lepiej zmienić ten soft. Dziwne, że nie wyrzuca błędu niedoladowania ale pewnie w sofcie namotane żeby się checki nie paliły. Mozesz dozynac ten silnik, logi w normie prócz tego turbo.
  4. Turbo hybryda pewnie, ciekawe jaka, bo możę od początku tak to działało? Pewnie już żeliwo popękane, zwłaszcza jak są te wieśniackie popsy wgrane. Możesz sprawdzić zawór dv czy sprawny. Jeśli tak to podciągnąc sztangę od wg, a jęsli to nic nie da to nowe turbo.
  5. Turbo późno wstaje i nie trzyma w ogóle zadanego doładowania i patrząc po wysterowaniu nki to górą nie ma szans żeby wiecej z niego wyciągnąć. 260 to teraz napewno nie ma. Bliżej 230-240 bym obstawiał i brak ciosu z dolu musi denerwować?
  6. Logi się robi na benzynie, a na gazie to jedynie 2+33 zeby sprawdzic regulację instalacji. Kazda minimalna zmiana w przeplywie rozjezdza regulacje lpg. Żeby cokolwiek obiektywnie ocenić, a w szczególności auto po sofcie, to robi sie to na benzynie i przed logami kasuje błędy nawet jak ich nie ma. Chcesz chyba ocenić parametry auta, a nie instalacji gazowej. Brawo Ty ?‍♂️ A z tytułu nie wynika, że logi były na lpg, tylko że masz bfb z lpg. Równie dobrze może miec i nitro
  7. Spróbuj na razie samym pismem od prawnika, może mu zmięknie faja, a jak nie to sąd.
  8. Zostaw ori, na niej jest ok oprócz tego co pisałem. Logi robiłeś oczywiście na pb?
  9. Ja bym pewnie nie odpuścił ale jak coś było podejrzanego widać/słychac to musowo było się zagłębić w temat przed kupnem. Wiadomo jakie te silniki są... Miałem podobną historię jakis czas temu i ponad połowę kasy odzyskałem za remont ale akurat prywatny sprzedawca okazał się w miarę w porządku. Generalnie ciężki temat i jak nie chce po dobroci to zostaje sąd, uziemiony samochod i sprawa ciągnąca się jak wiadomo co...
  10. I kupiłeś wiedząc o tym rozrządzie i cena była atrakcyjna? Jeśli tak to raczej nic nie zdziałasz, bo świadomie kupiłeś samochód z wadą.
  11. Wartości z d*py, nie może tak być. Soft jest do poprawy, bo wtryski pętlą, a to że górą słabo jedzie to ten typ tak ma na seryjnych gratach. Po logach nic nie widać prócz tego co napisałem.
  12. Sprzedający to osoba prywatna czy jakiś handlarz? Czy kupione od handlarza na umowę na niemca z zaniżoną wartością?
  13. Pompa wody była robiona?
  14. Wtyczka od pompy sai jest pod prawą lampą, najlepiej z dołu ją wypiąc. Wywalić to, usunąć z ecu i spokój, przy okazji zrobić chipa i jeździć.
  15. To go męcz aż odpali skoro rozrząd jest teraz dobrze ustawiony.
  16. Pokaż gr. 93. Jeśli napinacz z zamiennika to nie dziwi mnie błąd od przestawienia wałka o ile jest dobrze ustawiony. Stukowiec do wymiany, są dwa jak coś.
  17. Wstawić można napewno, a co do wyłączenia w sofcie to żeby być na 100% pewien to spytaj np. Łukasz13 ale wydaje mi sięz że można.
  18. Przecież to pewnie klepią wtryskiwacze lpg. Dotykają osłony i rezonują. Dźwięk trąbki przy opalaniu to może coś z odmą. Ja tu żadnych panewek i tym bardziej dwumasu nie słyszę ?
  19. Błąd od złej synchronizacji rozrządu.
  20. Kiedyś brałem hybrydę w total turbo i powiedzmy, że to działało.
  21. Jak są puste szklanki to będą problemy z odpalaniem i będzie nierówno pracować zanim się nie napełni.
  22. No raczej. Średnio te silniki mają ponad 300tys realnego przebiegu więc czego tu oczekiwać. Sory ale era przezajebistosci 1.8t idealnego do gazu już dawno minęła.
  23. Ssący nie jest czasem przestawiony o ząbek?
  24. Skoro jest przesunięcie koła to ewidentnie jest cos do wymiany - kołyska/wahacze. Nie odbieraj póki nie naprawią. Nie ma czegoś takiego jak nie da się zrobić. Po prostu się nie chce i to kosztuje.
  25. Bex to dojechane śmiecie, z resztą jak większość jeżdżących 1.8t. Poza tym słupki są takie same nieważne jakie 1.8t w tej budzie występowało. Póki nie padnie głowica i o ile auto nie było katowane na spartolonym programie u najlepszego tjunera we wsi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.