Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Bez kanału to niemożliwe. Ja płaciłem 150 zł.
  2. przem8 odpowiedział(a) na Warson temat w Audi A4 B5
    Biała. Osobiście nie mam przekonania do żarówek pseudoksenonowych. Mają oświetlać drogę, a nie fajnie wyglądać
  3. przem8 odpowiedział(a) na akro023 temat w 2.0
    Przed wymianą jak i po wymianie sprzęgła na LUK w A4 bierze w połowie. Nie wiem jak z regulacją pedała sprzęgła w audi ale kiedyś jak żona miała corolle d4d po wymianie sprzęgło brało od samej podłogi i nie dało się jeździć. Sprzęgło oczywiście też hydrauliczne i czytałem tam na forum, że absolutnie nie ma żadnej regulacji i tak ma być. Pojechałem do znajomego mechanika i dosłownie chwile podłubał coś przy pedałach i sprzęgło idealnie brało od połowy, a położenie pedała w stosunku do innych się nie zmieniło. I bądź tu mądry...
  4. przem8 odpowiedział(a) na Warson temat w Audi A4 B5
    Tungsram Megaligt Ultra +120 biją na głowę o wiele droższe produkty.
  5. przem8 odpowiedział(a) na TimonWro temat w Audi A4 B6/B7
    Tak kiedyś mi jakiś mechanik pieprzył, że prócz uszkodzonego wirnika łożyska hałasują, a więc już nie będę powtarzać
  6. przem8 odpowiedział(a) na TimonWro temat w Audi A4 B6/B7
    Łożyskowanie turbiny może się kończyć.
  7. Budżetowy shit i rozmiar nie ten, bo musi być 205/55 16 jak fabryka pisała. W tych pieniadzach kupujesz uniroyale rainsport3 albo toyo proxes cf2 i będą o niebo lepsze
  8. Zdecydowanie goodyeary od lat są w czołówce testów opon i sam na takie poluje, tylko czekam na jakąś dobrą promocje
  9. Jakiś zamiennik zapewne? Lepiej było wsadzić DP i wyłączyć sonde programowo, a za stary byś wziął jeszcze trochę kasy.
  10. Ale tylko w wersji pro-line. Stosuję chyba jak i dużo większa grupa osób z tego forum. Praca silnika się nie zmieniła ale to chyba świadczy o jego stanie. Natomiast raz jak przelałem spuszczony olej do słoja to na dnie i ściankach osadził się osad jak ze smoły i nie można było tego później doczyścić, a więc środek działa. U kolegi w volvo jak robiliśmy płukankę to spadło zużycie oleju prawie o połowę.
  11. Osobiście nie kupiłbym ori napinacza, bo jest to ekonomicznie nieuzasadnione patrząc na wartość samochodu. Unikałbym zamienników z allegro niewiadomego pochodzenia i kupił w sklepie zamiennik w normalnych pieniądzach. Przerabiałem wymiane napinacza u rodziców w 1.8t i odpukać od 1,5 roku jest wsio ok, a założony maxgear więc prawie najtańszy jaki może być. Czasem zaterkocze ale ori też tak mają, a jak wytrzyma 3 lata to i tak dobrze. 3 takie wymiany z robocizną mi wyjdą taniej jak jeden ori z aso.
  12. Płukanka LQ z serii pro-line, na youtubie masz filmik jak zdjąć michę na przykładzie chyba passata, do miski nie ma uszczelki tylko specjalna masa uszczelniająca (pot. silikon) koszt w granicach 25zł. Olej już według upodobań oba są dobre (osobiście jestem zwolennikiem LQ). Ja zamiast cerateca zalałbym ceramizer.
  13. Ja osobiście te miejsca oczyściłem drucianą szczotką na wiertarkę do gołej blachy, co by się pozbyć powierzchniowych nalotów rdzy. Potem odtłuściłem benzyną ekstrakcyjną, dwie warstwy czarnym podkładem antykorozyjnym do metalu (normalnie pędzelkiem) i po wyschnięciu 3 warstwy preparatem Tectyl 190 black. Szybko to schnie, dobrze kryje i tworzy trwałą, odporną na uderzenia kamyków powierzchnię. Bilans cena-jakość bardzo dobry Tylko najlepiej to robić w temp. 20C więc lepiej poczekać na cieplejsze dni.
  14. Na ślizgach są odbite ślady łańcuszka więc nie wiem czy to taka funkiel nówka. Prócz tego nowy napinacz powinien być spięty specjalnym kluczem a tu go nie ma. Wygląda na oryginał tylko lekko używany wg. mnie.
  15. przem8 odpowiedział(a) na akro023 temat w 2.0
    Sprzęgło raczej nie ma tu nic do tego. Szukać przyczyny gdzie indziej
  16. przem8 odpowiedział(a) na zioleks temat w 1.8T
    Strona esen.pl albo przez użytkownika Dystrybutor SKV. Użytkuję taką od końca listopada i jest ok. Cena też spoko
  17. Konieczna skoro masz zamiar zrzucać miche itp. oraz zmieniasz lepkość oleju. Silniczek będzie przygotowany na przyjęcie nowej oliwy i pozbędziesz się pozostałości po starym oleju.
  18. A co dokładnie uszkodzone prócz widocznej blacharki? Tylne drzwi się nie domykają? Jakby samemu dłubać to może i by się opłacało, a z tym oddaniem na złom nie przesadzaj.
  19. Maxgear za 420zł po 1,5 roku jest bezszelestny w porównaniu do tego
  20. przem8 odpowiedział(a) na bonczek87 temat w Audi A4 B5
    06A906031J z silnika APX/APY 225/210km pasują
  21. przem8 odpowiedział(a) na bonczek87 temat w Audi A4 B5
    Pierwsze co to logi ale to powinieneś mieć w cenie tej modyfikacji, a jeśli wszystko ok to potem mody. Prócz DP daj większe wtryski to i przyrost mocy będzie większy.
  22. Po zdjęciu dekla zobaczyć czy nie ma śladów na pokrywie od łańcuszka. Sprawny napinacz nie powinien się praktycznie wciskać przy użyciu dużej siły, dodatkowo sprawdzić stan ślizgów. Olej jak już było pisane LQ SHT 5w40 i filtr mann lub knecht.
  23. Można trochę pojeździć ale komfortowe to nie jest i jak nic nie stoi na przeszkodzie to od razu zrobić. Przy tym przebiegu to raczej kompleksowo z dwumasem chyba, że było już kiedyś wymieniane i jest w dobrym stanie.
  24. Chodzi Ci chyba o maxlife? Seria synpower stoi tak jakby o półkę wyżej. Ja kupuję oleje przez internet, bo w moim przypadku różnica na bańce to 70zł w porównaniu do miejscowych sklepów więc może też spróbuj
  25. Dźwięk łańcuszka trącego o pokrywę zanim napinacz dostanie ciśnienie. Trwa to trochę za długo, bo u mnie jest to co najmniej 2x krócej. Pocieszę Cię, że u mnie jak i u rodziców w A4 takie terkotanie występowało również latem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.