Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Wychodzi na przytkany tłumik. Nie grzechocze nic jak w niego postukasz?
  2. przem8 odpowiedział(a) na BlackRider temat w 1.8T
    Występuje to tylko przy pierwszym odpaleniu po nocy? Uszczelniacze zaworowe albo turbina puszcza. Zdejmij wąż z rury idącej do intercoolera i zobacz czy jest tam dużo oleju (lekki film olejowy zawsze będzie), sprawdź jakie luzy ma wirnik turbiny.
  3. przem8 odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    To już jest w tym oleju i dzięki temu ma charakterystyczną ciemną barwę
  4. przem8 odpowiedział(a) na sieemmkaa temat w Audi A4 B6/B7
    Różne opony, różne opory toczenia itp... Ja jestem innego zdania i zalecane są 4 identyczne opony i nic mnie nie przekona w tym przypadku. Przy stałym napędzie na 4 koła ogumienie ma duży wpływ na prowadzenie i napęd.
  5. przem8 odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Valvoline maxlife, motul, neste dobrze wychodzi cena-jakość i fuchs titan syn. Ceramizer marki ceramizer i przy Twoim przebiegu 2 dawki, czyli musiałbyś doinwestować około 150zł. W necie jest sporo testów więc możesz pooglądać 0,3l to jeszcze nie aż taki dramat, właściciele ALT mają gorzej...
  6. przem8 odpowiedział(a) na sieemmkaa temat w Audi A4 B6/B7
    To nic dziwnego, że Cię buja w quattro obowiązkowo 4 opony identyko ludzie!!! Prócz takiego rzucania to tylko napęd spieprzysz i tyle
  7. przem8 odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    To jest olej do upalania na torze i na pewno nie do tego silnika. Ostatecznie 10w40 i jakiś ceramizer jeśli dojechany silnik jako półśrodek. A jaki pobór oleju występuje w ogóle? Oleju trzeba liczyć ok. 4l do silnika
  8. przem8 odpowiedział(a) na Bknz temat w Audi A4 B6/B7
    Cieszę się, że mogłem pomóc
  9. przem8 odpowiedział(a) na Murat88 temat w Audi A4 B6/B7
    Wystarczy poszukać na forum w dziale DIAGNOSTYKA. Wszystko najlepiej na tacy podać...
  10. przem8 odpowiedział(a) na Bknz temat w Audi A4 B6/B7
    Może rozpięła Ci się kostka od zbiorniczka wyrównawczego lub gdzieś przewód przetarty od niej?
  11. Dynamiczne parami 003+020, 002+033, 115+118 na 3 biegu od 1,5 tys do odcięcia. Poszukaj na forum wszystko jest opisane
  12. Wystarczy zrobić logi odpowiednich grup i wrzucić do oceny na forum. Co do kosztów hybrydy nie wiem i niech ktoś inny wypowie się na ten temat. Póki co seryjna K03s mi wystarcza
  13. Większe wtryski np. z bexa, DP zamiast kata, FMIC, hybryda będzie chyba lepsza niż turbo z BEX jak w takie moce celujesz i przede wszystkim dobrego tunera. Sprawdź najpierw jak seria się trzyma
  14. A dmucha jednakowo z obu rur jak przyłożysz dłoń? Może przy drugim tłumiku jest nieszczelność i gdzieś bokiem ucieka
  15. Do wymiany uszczelki czy tez samego napinacza wystarczy wyjac tylko walek ssacy i nie trzeba nic wiecej demontowac. Przy wymianie lancuszka mozna robic jak piszesz ale jak ogarniety mechanik i ma checi to zrobi bez rozbierania przodu i calego rozrzadu. W moim przypadku tak mialem robione. Na necie jest pare filmikow to popatrz jak to ludzie robia. Nie mam jak fotek zrobic poki co
  16. Pewnie źle ustawiony rozrząd. A jaki błąd pokazuje? Ciężko tak wróżyć
  17. Koszt w granicach 150-200zł. Jak poznać? Po prostu leje się spod niego. Umyć dokładnie zaolejone miejsce i obserwować czy to spod uszczelki dekla czy jednak spod napinacza.
  18. Dobrze mówi, od razu za jednym zamachem będziesz miał zrobione jak należy. U mnie przed wymianą łańcuszek tarł o głowicę w zakresie 1200-2000 obr. nieważne zimny, czy ciepły ale winny był napinacz. Po wymianie czasem zagrzechocze po odpaleniu na 1-2 sekundy ale tylko po nocnym postoju. Pomyślnej wymiany bez komplikacji
  19. przem8 odpowiedział(a) na hanko temat w 2.0
    Jakby te białe obłoki jak to określasz wynikały ze spalanego oleju to na pewno byś poczuł. Przejeździć z 1000 km i zobaczysz jaki będzie ubytek w porównaniu do poprzedniego oleju. Póki co nie szukałbym problemów na siłę
  20. Nie ma terkotania, bo nabijesz już wstępnie układ olejem. Gaz nie ma nic do tego, a przestawiony rozrząd to ewentualnie może mieć powiązanie z cięzkim odpalaniem.
  21. Ja miałem przypadek w A4, że po wymianie termostatu (była kupiona z niesprawnym) jak się silnik dobrze zagrzał to się świeciła kontrolka. Wcześniej silnik w ogóle nie łapał temp. i wnioskuję, że jak bym zimniejszy olej to panowało większe ciśnienie, które mieściło się jeszcze w normach i nie świeciła się olejarka. Smok był całkowicie zabity nagarem. Efekt jazdy na longlajfach za granicą...
  22. Wymieniasz jeden napinacz czy jak w końcu? Jak jeden to z łańcuszkiem, a drugi sprawdzić. U mnie po 200 tys. łańcuszek nie był w ogóle wyciągnięty.
  23. przem8 odpowiedział(a) na hanko temat w 2.0
    Po 3 minutach to nawet nie zdąży olej zlecieć z powrotem do miski więc nic dziwnego, że jest go mniej na bagnecie. Z tej rury to czasem nie zwykła para wodna? Płynu chłodniczego nie ubywa?
  24. Stawiam na zatkanego smoka jak w większości takich przypadków. Pierwsze co, to sprawdź ciśnienie oleju i lepiej nie użytkuj samochodu do tego czasu.
  25. Przeglądając oferty napinaczy na pewnym sklepie internetowym to niby te wszystkie numery napinaczy są zamienne i takiego np. febiego można kupić za niecałe 1500 zł ewentualnie swaga za nieco ponad 1000.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.