Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. W misce olejowej od spodu. Sprawdź najpierw czy nie ma przerwy w obwodzie, a potem możesz spróbować przeczyścić. Jak będziesz kupować nowy to kup ori z aso, najlepiej skody, bo taniej
  2. przem8 odpowiedział(a) na Criss90 temat w Audi A4 B5
    Najlepiej zakupić używany oryginał, bo te zamienniki nie zawsze pasują idealnie i są z lipnego tworzywa. Chyba, że ktoś może polecić jakiegoś sprawdzonego producenta zamiennika. Brakuje Ci jeszcze nakładki zderzaka
  3. przem8 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego miał identyko w volvo i był to przegub jak pisałem wyżej. Jednak w audi niekoniecznie musi być to samo, bo to inna konstrukcja...
  4. Uszkodzony czujnik poziomu oleju lub coś w wiązce, wtyczce do niego.
  5. Z pianą nie pomogę, bo nie używam. Reszta zestawu raczej jest ok. Osobiście korzystałem z wosku coolinite i jego realna trwałość to w porywach 2 miesiące przy ręcznym myciu auta. Efekt po woskowaniu naprawdę niezły na ciemnym lakierze. Do polerowania wosku przygotuj przynajmniej 2 fibry 40x40. Do odtłuszczania używałem koncentratu IPA, który rozcieńczałem 50/50 z wodą destylowaną i z 1l wychodzi dwa razy tyle w tej samej cenie
  6. przem8 odpowiedział(a) na thomek00 temat w 1.8T
    5 bieg i kręć kołem aż będziesz miał otwory na te śruby. Cały temat ładnie opisane
  7. W nakładaniu wosku cała przyjemność to ręczna robótka i nie ma z tym problemów. Potrzeba czasem tylko trochę cierpliwości
  8. gradacja 000 prawie najdelikatniejsza więc szkód nie powinna narobić
  9. przem8 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Za takie stuknięcia przy ruszaniu winę może ponosić też przegub zewnętrzny. Kolega w volvo s60 miał taki problem, że przy ruszaniu niezależnie czy na prostych czy skręconych kołach było słychać takie pojedyncze pyknięcie.
  10. Spróbuj pastą autosol metal polish i ewentualnie użyj wełny stalowej o bardzo drobnej gradacji
  11. Najprawdopodobniej napinacz niedomaga. A jak zejdzie z ssania i przytrzymasz na obrotach jak na ssaniu to odzywa się napinacz? Jeszcze pytanie czy był czyszczony kiedyś smok olejowy? Przy wymianie uszczelki od pokrywy mogłeś sprawdzić czy napinacz ugina się przy użyciu dość sporej siły. Chociaż nie jest to wyznacznikiem, bo u mnie wszystko wskazywało, że z nim ok, a łańcuszek na dolnym ślizgu tarł o głowice.
  12. Nie jest bee tylko kolega pytał w czym tkwi różnica. Każdy zaleje to, co będzie uważał za stosowne...
  13. Top tec jest wykonany w technologii syntetycznej, a synthoil to prawdziwy full syntetyk i to taka znacząca różnica
  14. przem8 odpowiedział(a) na Besiek1337 temat w 1.8T
    Fajnie jakbyś wstawił jakieś nagranie z tym dzwiękiem, może gdzieś podobne znajdziesz na youtubie to wklej. Zużyte szklanki objawiają sie raczej stukaniem na zimnym i ten dzwięk zanika wraz z rozgrzaniem silnika. Prędzej obstawiałbym napinacz, a potem szedł w innym kierunku.
  15. przem8 odpowiedział(a) na Besiek1337 temat w 1.8T
    Moto doktora to niech sobie ten mechanik wleje ale do głowy. Poza tym moto doktor to nie to samo co ceramizer. Ten klekot może wskazywać na padający napinacz łańcuszka i ewentualnie pompa oleju niedomaga lub zapchany smok olejowy. Reszta objawów to raczej wina instalacji lpg. Sprawdź ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku. A jak wlałeś tego moto doktora to zrób płukanke i zalej normalny olej. Na jakiej oliwie śmigasz?
  16. Musisz kupić specjalny adapter na alledrogo jest tego pełno. Ta wolna wtyczka co Ci została jest odpowiedzialna za zasilanie wzmacniacza, z którego idzie sygnał na tył. Są różne adaptery w zależności czy masz bose czy nie
  17. A przy tych wszystkich naprawach mechanicy przez przypadek nie pourywali jakiś kabli, ewentualnie może jakieś wtyczki rozpięte?
  18. U mnie zakładali instalacje 1,5 dnia
  19. Załóż stag 4 qbox, reduktor acr01 (czerwony) i wtryski acw01 tylko montowane pojedynczo i będziesz zadowolony. Ja śmigam na takim zestawie tylko reduktor mam słabszy acr01 czarny (niby do 150km) ale auto po programie i śmiga, instalacja wszystko ogarnia. Za taki zestaw płaciłem 2800 i wszystko założone jak należy. Wcześniej poczytaj opinie o tych gaziarzach, bo założenie instalacji to połowa sukcesu, a pozostaje jeszcze prawidłowe wystrojenie.
  20. przem8 odpowiedział(a) na arbisko temat w Audi A4 B8
    W B8 filtr kabinowy ukryty jest pod schowkiem pasażera
  21. przem8 odpowiedział(a) na darek559 temat w Audi A4 B5
    Kontrolka zółta czy czerwona od tego oleju? Jeśli czerwona to odpowiedzialna jest za ciśnienie oleju i może być zapchany smok olejowy lub pompa oleju niedomaga. W takim przypadku zmierz ciśnienie oleju i będzie jasne.
  22. Jesli chodzi o zakładanie lpgtech to chyba nałęczowska 149. Jeśli tak, to szczerze odradzam ten zakład, a o strojeniu gazu to ma pojęcie jak ja o fizyce kwantowej
  23. Za te pieniądze to oryginalny chińczyk
  24. A jaki masz realny przebieg? W dieslach po 200tys dwumasy potrafią być niezużyte więc w benzynach tym bardziej. Wymień samo sprzęgło i tyle. Trzeba być dobrej myśli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.