Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.

Treść opublikowana przez przem8

  1. A może winna jest sama cewka od napinacza i ją tylko wymienić skoro po odpięciu wtyczki jest wszystko ok, ewentualnie potraktować ją delikatnie mocniejszym narzędziem może pomoże Wywalało Ci przy tym checka na desce?
  2. Z tą temperaturą oleju to raczej niemożliwe żeby się tak rozgrzał, jeszcze w silniku wolnossacym. Skoro mierzyłeś ciśnienie to błąd czujnika można wykluczyć. Najprędzej będzie to pompa. Nie słychać klekotu podobnego do diesla na rozgrzanym?
  3. Z tych co podales bralbym lq. Ma cene adekwatną do jakości. Jeżdżę na nim kilka lat i złego słowa nie moge powiedzieć. Kiedys wlalem amsoil, bo byl w dobrej promocji ale wedlug mnie szybciej się zestarzal i nie do końca sprawdził się w tym silniku.
  4. przem8 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To może otwieraj i zamykaj drzwi pasażerom Też mnie to drażni, ale co zrobić jak ktoś nieprzyzwyczajony do lekko zamykających się drzwi. Ja zawsze opierdalam jak ktoś trzaśnie i jak następnym razem się trafi ta sama osoba to już raczej pamięta, nauka nie idzie w las
  5. Wymien sama cewke i bedzie po problemie. Chyba ze nie przeszkadza Ci jazda z checkiem
  6. U mnie po takim przelocie jeszcze nic nie ubyło Jaki masz kraj produkcji opon niemcy czy portugalia?
  7. Jak dla mnie nie więcej jak 800 jeśli są w b. dobrym stanie
  8. przem8 odpowiedział(a) na malizna temat w Audi A4 B6/B7
    Po co zakładać jakieś wynalazki? Jak Cie stać to lemforder, jeśli nie to rts ewentualnie najtańsze sprawdzone ms i skv. I podstawa to prawidłowy montaż, bo w przeciwnym razie najdroższe padną po paru tysiącach
  9. przem8 odpowiedział(a) na malizna temat w Audi A4 B6/B7
    16mm jest do modeli b6
  10. A dzieje się tak cały czas czy tylko na zimnym silniku? Może być pompa paliwa, wtryski benzyny albo banalna sprawa jak filtr paliwa.
  11. Chodzi o nr z vin
  12. Z manna WK 720/5 do nr podwozia 8E_5_059000 i 720/3 od nr podwozia 8E_5_059001 z knechta kl570 odpowiada wk 720/3 tyle znalazłem.
  13. Wymieniałem niedawno na manna i był made in china ale odpukać na razie jest cisza.
  14. Sprawdź ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku i będziesz miał pewność czy jest ok. Napinacz z łańcuszkiem raczej do wymiany. To, że napinacz jest sztywny nie oznacza, że jest w pełni sprawny. Osobiście przerabiałem taki przypadek tylko, że u mnie napinacz odzywał się w pewnym zakresie obrotów niezależnie zimny czy ciepły, błędów też nie było. Po demontażu ukazały się ładnie wyrzeźbione rowki w głowicy od łańcuszka
  15. Nie. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
  16. przem8 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Nie. Szukaj nad filtrem oleju ale tak z gory bez demontazu jakis elementow raczej nie zobaczysz. Chyba, ze masz jakies lustereczko i sobie tym pomozesz
  17. przem8 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    AUM fabrycznie montowany był poprzecznie w autach grupy vag, a więc modele A4 odpadają. Możliwe, że masz tylko głowicę od AUM. Szukaj może na bloku da radę odczytać
  18. Największym problemem, jeśli można to tak nazwać, jest napinacz z łańcuszkiem rozrządu (ceny ori przerażają) i skłonności silnika do gromadzenia nagaru na skutek serwisów LL i różnej jakości olejów stosowanych przez użytkowników, co prowadzi do zatkania smoka olejowego. Tzw. problem "oil sludge" jest powszechnie znany i nagłośniony na rynku USA, a u nas 90% właścicieli takich aut i mechaników nie ma o tym pojęcia, a takie coś może doprowadzić do zatarcia silnika. Poza tym nie ma bardzo na co narzekać. Wszystko zależy od stanu auta i jak się dba tak się ma
  19. Przy takich przelotach zostań przy PB Lepiej zainwestować w porządny olej i regularny serwis, a silnikowi wtedy będzie najlepiej
  20. Ten przyrost mocy jeśli w ogóle wystąpi to będzie nieodczuwalny więc nie nakręcaj się zbytnio. Ile robisz km rocznie i czy długo zamierzasz użytkować auto? Dobrze założona i wyregulowana instalka nic nie zrobi silnikowi. 2.4 lubi gaz.
  21. Ten ostatni błąd jest od napinacza łańcuszka rozrządu, a bardziej chyba od samej cewki. Poszukaj jeszcze nieszczelności w dolocie i sprawdź zawór dv
  22. Może spod uszczelki pokrywy zaworów, tylko spływa w taki sposób, że wygląda jakby spod głowicy? W tych silnikach usterki związane z upg to raczej rzadkość.
  23. Wszystko kompleksowo
  24. Sprawdzanie za stacji diagnostycznej czasem mija się z celem. Też kiedyś podjechałem po cos pukało z lewej strony i niby zawiecha ok. Udałem się do firmy zajmującej się tylko zawieszeniami, regeneracją przekładni i wyszło, że amory z przodu do wymiany i 4 wahacze + delikatny luz na maglu ale bez tragedii. Podjedź do jakiegoś specjalistycznego warsztatu zajmującego się zawieszeniami
  25. przem8 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    W media player można odpalić np.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.