Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na adasijo temat w 1.8T
    Przerabiałem problem zawieszania się obrotów i braku reakcji na gaz w samochodzie innej marki i była to wina przepustnicy tylko, że odpalał bez problemu. Ale może to będzie jakiś trop
  2. przem8 odpowiedział(a) na adasijo temat w 1.8T
    Na kompie wywala jakieś błędy? Może to czujnik położenia wału. Rozrusznik ładnie kręci...
  3. A jakie ciśnienie oleju na biegu jałowym przy zimnym i ciepłym silniku? Bo to ważne. Może masz taki nagar w silniku, że znowu zawaliło Ci smoka, a zdarzały się takie przypadki. Przy kontrolce ciśnienia oleju trzeba było kategorycznie wstrzymać jazdę, bo teraz może wyjść sporo problemów. Warto zobaczyć jak tam napinacz łańcuszka, bo mógł dostać po d*pie jak chodził na sucho. Miałem podobną historię i zmusiłem handlarza do zwrotu hajsu za czyszczenie smoka. Jakbym nie był już blisko domu to skończyło by się anulowaniem transakcji.
  4. Z tego wszystkiego to wtryski bym zmienił na sprawdzone barracudy lub ac-w03 montowane pojedynczo. Jeśli zdejmują kolektor do wiercenia i wszystko ze sztuką jest zrobione to cenę można zaakceptować...
  5. Można sprawdzić zaworek zwrotny w podstawie filtra oleju lub sam filtr oleju zmienić. Najtańsze co można sprawdzić na ten moment. Jeśli robiłeś tylko program to jakoś dużo KM jak na seryjne turbo K03 i wtryski (chyba, że zmieniałeś). Dziwne jest to, że tak szybko po programie taka usterka się przytrafiła. Zrób logi jak ogarniesz to ciśnienie oleju. W tych okolicach mogłeś oddać do kogoś innego, polecanego
  6. U mnie ostatnio też nie działały wentylatory i jeszcze raz na spokojnie sprawdziłem bezpieczniki i od wentylatorów był upalony...
  7. Zmień mechanika albo przynajmniej nie słuchaj takich rad. Duży przebieg, serio? Jeśli masz prawdziwy to dopiero półmetek dla tego motoru, a takie prehistoryczne wywody, że trzeba zmieniać gęstości oleju z uwagi na przebieg to głupota. Jak nie masz ubytków 1l na 1000km to nic nie zmieniaj, a to że po kilku ładnych latach starzeją się i puszczają uszczelnienia to norma i trzeba się z tym pogodzić
  8. przem8 odpowiedział(a) na Dreger temat w Audi A4 B6/B7
    W granicach 200 KM. Seryjnie są większe wtryski i turbo k03s
  9. przem8 odpowiedział(a) na Piotr Korkosz temat w 1.8T
    Możliwe, że zapieczone pierścienie ale remontu bym nie robił póki co, bo wskazania są ładne. Jesteś pewien, że turbo troche nie pije?
  10. Najlepiej jakbyś zaprowadził do kogoś ogarniętego w diagnostyce i silnikach 1.8t, bo samemu i na odległosć przez forum raczej nic nie zdziałasz. Może jest ktoś na forum z Twoich rejonów lub poleci kogoś kto mógłby to ogarnąć... Na początek zmień cewki miejscami i sprawdź czy wypadanie zapłonów pójdzie za cewkami.
  11. Nie muszę ale jak Tobie się trafił przekręcony licznik to nie musisz wszystkim wmawiać, że też tak mają
  12. Od razu wszystkie mają po 2 miliony i biorą 1l oleju przy odpalaniu. To nie diesle, że mogą mieć nachulane niewiadomo ile i nie każdy musi być skręcony. Mając stos faktur z serwisu z przebiegami oraz tuv'y to też mam skręcony licznik, bo kupiłem samochód od handlarza? Już nie popadajmy w skrajności. U mnie 235tys. co by nie robić offtopu.
  13. Zatrzymujesz się przykładowo na światłach, zaciąga Ci się hamulec ręczny (automatycznie), stopy swobodnie trzymasz sobie na dywaniku, zapala się zielone i w momencie dotknięcia pedału gazu sam się zwalnia i sobie jedziesz NIe musisz po prostu trzymać cały czas nogi na hamulcu w korkach i wzniesieniach.
  14. Zawsze odpala się na benzynie dopiero po chwili przerzuca na gaz nawet na rozgrzanym silniku. Zeby odpalić na samym gazie to jest procedura awaryjna ale mniejsza o to Może to kwestia doregulowania instalki lub coś z elektrozaworem, bo powinien bez problemu odpalać.
  15. Asystent hamulca ręcznego. Sam się załącza po zatrzymaniu i zwalnia po dodaniu gazu. Występował chyba tylko z automatem
  16. przem8 odpowiedział(a) na Blade31 temat w 1.8T
    10-13 bar więc jest dobrze i równo
  17. przem8 odpowiedział(a) na felek_f1 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, robiąc swapa np. na 1.8t A tak na poważnie to za dużo nie zdziałasz w wolnossącym silniku.
  18. Cena dość niska. Demontują kolektor do nawiercania pod wtryskiwacze? Każdy gazownik będzie chwalił swoje, a stag świetnie się sprawdza i nie ma co kombinować, bo dużo osób ma i poleca. Sam mam qboxa i jest ok.
  19. W mieście to może i dużo palą ale w trasie w 10l się spokojnie można zmieścić. Mam silnik po programie i więcej jak 13l jeszcze nie zjadło
  20. przem8 odpowiedział(a) na djtaso temat w Audi A4 B6
    530 do roku produkcji 2001, a po 2002 550mm
  21. przem8 odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    Zacznij od tego co najtańsze czyli zmiany oleju, najlepiej na ori
  22. przem8 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    U mnie też jak kiedyś sprawdzałem to jednego dnia było w połowie, a znów kiedy indziej maksimum. Możliwe, że czasem nie puszcza zaworek zwrotny i cały olej nie wraca do misy. Kiedyś czytałem coś takiego ale nie jestem pewien czy tak to działa. Olej sprawdzałeś zawsze po dłuższym postoju czy chwile po jeździe?
  23. Sprawdz czy nie ma nieszczelnosci w dolocie. Moze jakis wąż spadł albo pękł przy turbinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.