Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.

Treść opublikowana przez przem8

  1. Po logach to przepływka nie żyje i stąd pewnie brak mocy. Jaka konkretnie ta przepływka założona? Po jej odpięciu jakaś różnica?
  2. przem8 odpowiedział(a) na Pitilbn temat w 1.8T
    Zgłoś się do forumowicza @Galetto
  3. przem8 odpowiedział(a) na ŁUKASZ. temat w 1.8T
    Nie trzyma zadanego doładowania i turbo praktycznie nie wstaje. A w czym jest problem to niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni co jest nie tak
  4. Ręcznie dużo cudów nie zdziałasz ale...zakup sobie pad ręczny tri-color, pastę megsa ulimate compound i potem wosk. Przed tym oczywiście porządne, ręczne mycie. Rys nie usuniesz, ewentualnie hologramy ale jakiś blask wydobędziesz
  5. przem8 odpowiedział(a) na wiciu1919 temat w 1.8T
    To nie ma nic ze sobą wspólnego. Delikatnie uszkodzony wirnik przez jakieś ciało obce też sprawi, że będzie głośniej swistać. Jak to Cie tak dręczy to sprawdź jakie masz luzy wirnika
  6. przem8 odpowiedział(a) na wiciu1919 temat w 1.8T
    Jeśli nie jest to odgłos "zacierającego" się wirnika to normalne.
  7. Póki cały układ SAI jest sprawny to nie przeszkadza... Przy okazji wyrzucenia kata powinno się to wyłączyć w ecu i najlepiej wyrzucić spod maski
  8. Bodajże tu na forum gdzieś ktoś pisał, że tani zamiennik gorzej hałasował po założeniu niż poprzedni zużyty... Zrób tak jak Ci pisałem. Powinieneś też mieć na niego gwarancję więc jeśli okażę się, że do wymiany to reklamuj i załóż polecane zamienniki. Do ponownej wymiany samego napinacza nie trzeba demontować przodu ani rozrządu jeśli ktoś chciałby naciągnąć Cię na robociznę
  9. Jeśli to tani chiński zamiennik to niestety może nadawać się znowu do wymiany...
  10. Na początek proponuje przenieść temat do odpowiedniego działu Jaki napinacz założony i czy łańcuszek też był zmieniany? Do sprawdzenia ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniku. Spróbuj odpiąć wtyczkę od nastawnika i sprawdź czy objawy pozostaną.
  11. przem8 odpowiedział(a) na ŁUKASZ. temat w 1.8T
    Tak robisz w dieslu, a w benzynie zawsze się robi do odcinki z pedałem w podłodze
  12. Takie logi zrób 115+118, 003+020, 002+033 i do odcinki
  13. Czujnik g62 masz z tyłu głowicy pod tym grzybkiem od odmy. Przy puszcze filtra powietrza masz taki zaworek, sprawdź czy wszystko szczelne. Nie wymieniałeś czasem filtra powietrza niedawno, bo przy tej operacji istnieje właśnie ryzyko rozszczelnienia.
  14. Błąd pochodzi od drugiej sondy więc możliwe, że kat do wywalenia. Zdarza się, że ten czujnik może mieć wpływ na błąd sondy. Wymień czujnik, skasuj błędy i obserwuj. Sprawdź jeszcze układ odpowietrzenia baku, bo masz błąd od zaworu n80.
  15. przem8 odpowiedział(a) na ŁUKASZ. temat w 1.8T
    Logi się robi na 3 biegu od 1,5tys do odcinki
  16. Ktoś coś kombinował albo się przepaliła (mniej prawdopodobne )
  17. APC i potem jakiś dressing do kokpitu np. poorboys natural look
  18. A lej co chcesz. Jak uszczelnienia trzymają się tylko na nagarze to jest możliwość, że sie cos rozszczelni i prędzej czy później i tak by do tego doszło. Zalej samej ropy i na to samo wyjdzie, bo większość plukanek na tym bazuje.
  19. Stanowczo odradzam kupno bieżnikowanych opon. Dwa razy przeżyłem pęknięcie takich uwielbianych opon marki profil (miały kilka miesięcy) z bardzo poważnymi konsekwencjami, a argument, że się mało jeździ zimą jest żaden
  20. przem8 odpowiedział(a) na Bigbed temat w 1.8T
  21. przem8 odpowiedział(a) na Bigbed temat w 1.8T
    Zrób podstawowy zestaw logów dynamicznych. Jak nie masz vaga to ściągnij z forum i kup kabel. Koszt w granicach 50zl i bedziesz miał kompa do dyspozycji kiedy chcesz. Mozesz sprawdzic odme, tego grzybka i kolanko z tworzywa czy jest w calosci wszystko.
  22. przem8 odpowiedział(a) na BiloneG temat w 1.8T
    Lepiej się będzie auto zbierać z dołu i polepszy się przepływ spalin. Z minusów to tylko dodatkowy koszt wyłączenia sondy
  23. przem8 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    Nie miałem żadnych drgań, przy gaszeniu było słychać dwumas i czuć telepnięcie silnikiem. Kiedyś w takiej A4 b6 tylko w quattro wymieniałem komplet z dwumasą po 195tys. i z robocizną wyszło coś około 2tys , a teraz u siebie prawie przy 240tys ale objawy słyszałem już jakieś 6-7 miesięcy wcześniej. Używany jednomas 160 zł z przesyłką, komplet sprzęgła sachs g60 450zł i nowe śruby do zamachu i docisku z aso coś koło 80zł. Tylko ja to robiłem w a3 i jest trochę inne koło zamachowe. Do a4 trzeba kupić zamach z silnika podłużnego. Jest temat na forum to poczytaj Czytałem dużo opinii wcześniej, zaryzykowałem i nie żałuję, a kieszeń grubsza o parę stówek.
  24. przem8 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Wstrzykujesz 5ml oleju pojedynczo do cylindrów i mierzysz kompresje. Jeśli kompresja wyraźnie wzrośnie to wina pierścieni (zapieczone, zużyte), bez zmian to nieszczelność zaworów. Tak w skrócie. U Ciebie kompresja jest równa więc ciężko się czegoś doszukiwać (może trochę zapieczone pierścienie). Miałeś jakieś ubytki oleju przed regeneracją turbiny, czy zaraz po tym Ci się tak zrobiło?
  25. przem8 odpowiedział(a) na tajesi1003 temat w 1.8T
    Miałem podobne objawy tylko, że u mnie bardziej było słychać takie dzwonienie. Dwumas miał już spore luzy i tarcza sprzęgła była praktycznie w rozsypce. Co do biegów to może być wina sprzęgła, ewentualnie olej do sprawdzenia. Przerobiłem na jednomas i nie czuję żadnej różnicy, sprzęgło chodzi leciutko, bierze w połowie i nie ma żadnych niepożądanych odgłosów i wibracji. Same części z robocizną i wymianą oleju w skrzyni wyszły mnie taniej niż komplet sprzęgła z dwumasą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.