Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Sugerując się opiniami innych, bardziej doświadczonych, nie czyściłbym przepływki, bo można tylko pogorszyć, a wskazania chyba są akceptowalne jak dla tego silnika porównując do logów innych użytkowników alt Kasowałeś błedy przed logami?
  2. Jest coś takiego jak generator klucza. Użytkowałem akurat z win7 i działa. Mam gdzieś na płycie z systemem ale wujek google zapewne znajdzie
  3. Coś chyba z sondą nie tak, bo to napięcie szaleje. Przepływka pokazuje prawie 100 więc chyba mieści się w normie dla alt.
  4. Wrzuć to na vaglog.pl , bo średnio czytelne jest to w takiej formie
  5. Zapewne tak było. Dolej i obserwuj ale raczej niepotrzebnie panikujesz
  6. Kolega chyba na PB i lpg ma ten sam błąd. Jak masz możliwość to podmień przepływkę
  7. Zmniejszony przepływ i błąd ubogiej mieszanki to mało objawów skoro reszta wydaje się ok?
  8. przem8 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Zrób płukankę i standardowo czyszczenie michy i smoka po takim zabiegu. Po tym zalej 5w40 , bo to jest optymalny olej do tego silnika. Jakby nie daj boże coś się rozszczelniło to tylko i wyłącznie przez to, że jakiś uszczelniacz trzymał się tylko na nagarze i prędzej czy później też by przeciekał Jeśli kolega wymieniał regularnie olej to nic się nie stanie. 10w60 to jest olej do upalania i nie nadaje się do codziennej eksploatacji jak i do tego silnika więc na starcie o nim zapomnij
  9. przem8 odpowiedział(a) na hasq temat w 1.8T
    Zrób logi dynamiczne, a nie w ciemno będziesz coś wymieniać
  10. przem8 odpowiedział(a) na MarcinK1984tcz temat w 1.8T
    Cały czas kopci na biało? Przy spalaniu borygo spaliny powinny mieć słodkawy zapach. Ciekawe czy istnieje możliwość spalania płynu np. przez pęknięty korpus turbo... Jakie to są ubytki dokładnie i czy sprawdzałeś kompresję?
  11. I jest na zatrzaskach więc najprawdopodobniej masz ułamane mocowanie i dlatego odłazi.
  12. Wstrzymaj się trochę z tą głowicą. Jaki zapach ma ten dym? Chyba łatwiej zmierzyć kompresję to już da pogląd czy głowica pęknięta. Stare turbo puszczało olej?
  13. Wciąż jest ubogo jak w logach sprzed "usunięcia usterek". Co do tolerancji przy ciśnieniu paliwa to nie wiem.
  14. Logi przed i po są bardzo podobne. Teraz ładuje niecałe 0,6 bara, dalej niedoładowuje i słabo wstaje. Chodziło mi o to, że po odpięciu n75 doładowanie powinno być chyba stałe 0,3, a jest 0,2 więc może sztanga źle wyregulowana. Podkreślam "chyba" więc niech ktoś jeszcze potwierdzi. Sprawdzałeś ciśnienie paliwa?
  15. W sumie to jest bez zmian. Po odpięciu n75 turbo powinno chyba ładować 0,3bara
  16. Patrzyłeś na esen.pl? Jak tam nie ma to spróbuj pisać do @Dystrybutor SKV
  17. Nie. Poszukaj jak wykonać test szczelności i to zrób w pierwszej kolejności. Najlepiej jak oddasz komuś auto do ogarnięcia
  18. przem8 odpowiedział(a) na grochu32 temat w 1.8T
    Raczej nie, co najwyżej wywali błąd na vagu, że jest nieszczelność
  19. przem8 odpowiedział(a) na grochu32 temat w 1.8T
    evap - pochłania opary paliwa ze zbiornika
  20. Jak jest duży rant na tarczy to klocek przy skręcie powoduje takie tarcie, ewentualnie już klocek "ma luz" i też takie cyrki mogą się dziać
  21. przem8 odpowiedział(a) na Norbiak temat w 2.0TFSI
    Łańcuch ale nie jest dożywotni...
  22. przem8 odpowiedział(a) na rafalski_4 temat w 1.9TDI
    Wystarczy poszukać...
  23. Przecież to nie jest zawór DV... Przepływomierz pokazuje tyle co seria, a po programie powinien o wiele więcej więc sprawdź to co było wcześniej pisane. DV masz najlepiej widoczne od spodu.
  24. Pod pełnym obciążeniem tyle samo
  25. Samochód masz po programie, a wskazania przepływu jak dla zdrowej serii. Wniosek taki, że najprawdopodobniej jest gdzieś nieszczelność. Na ucho tego nie wychwycisz Do sprawdzenia standardowo zawór dv oraz wszelkie zaworki i elementy odmy do przejrzenia. Wtryski jeszcze nie pętlą ale dużo im do tego nie brakuje, a ciśnienie na listwie też można sprawdzić nie zaszkodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.