Treść opublikowana przez przem8
-
MAF Przepływomierz prośba o analizę logów 2.0 ALT
Sugerując się opiniami innych, bardziej doświadczonych, nie czyściłbym przepływki, bo można tylko pogorszyć, a wskazania chyba są akceptowalne jak dla tego silnika porównując do logów innych użytkowników alt Kasowałeś błedy przed logami?
-
Win 7 lub 10 klucz
Jest coś takiego jak generator klucza. Użytkowałem akurat z win7 i działa. Mam gdzieś na płycie z systemem ale wujek google zapewne znajdzie
-
MAF Przepływomierz prośba o analizę logów 2.0 ALT
Coś chyba z sondą nie tak, bo to napięcie szaleje. Przepływka pokazuje prawie 100 więc chyba mieści się w normie dla alt.
-
MAF Przepływomierz prośba o analizę logów 2.0 ALT
Wrzuć to na vaglog.pl , bo średnio czytelne jest to w takiej formie
-
Ubywa płynu do poziomu lekko ponad min
Zapewne tak było. Dolej i obserwuj ale raczej niepotrzebnie panikujesz
-
Wywala mi błąd 17536 ubogiej mieszanki AUDI a4 b6 1.8t avj
Kolega chyba na PB i lpg ma ten sam błąd. Jak masz możliwość to podmień przepływkę
-
Wywala mi błąd 17536 ubogiej mieszanki AUDI a4 b6 1.8t avj
Zmniejszony przepływ i błąd ubogiej mieszanki to mało objawów skoro reszta wydaje się ok?
-
z 10w40 na 5w50 czy 10w60?
Zrób płukankę i standardowo czyszczenie michy i smoka po takim zabiegu. Po tym zalej 5w40 , bo to jest optymalny olej do tego silnika. Jakby nie daj boże coś się rozszczelniło to tylko i wyłącznie przez to, że jakiś uszczelniacz trzymał się tylko na nagarze i prędzej czy później też by przeciekał Jeśli kolega wymieniał regularnie olej to nic się nie stanie. 10w60 to jest olej do upalania i nie nadaje się do codziennej eksploatacji jak i do tego silnika więc na starcie o nim zapomnij
-
Nierówne przyspieszanie 1.8t
Zrób logi dynamiczne, a nie w ciemno będziesz coś wymieniać
-
1,8t AVJ dymi na biało
Cały czas kopci na biało? Przy spalaniu borygo spaliny powinny mieć słodkawy zapach. Ciekawe czy istnieje możliwość spalania płynu np. przez pęknięty korpus turbo... Jakie to są ubytki dokładnie i czy sprawdzałeś kompresję?
-
Jak nazywa się ta cześć w audi -zdjecie
I jest na zatrzaskach więc najprawdopodobniej masz ułamane mocowanie i dlatego odłazi.
-
1,8T 150km kopci na biało
Wstrzymaj się trochę z tą głowicą. Jaki zapach ma ten dym? Chyba łatwiej zmierzyć kompresję to już da pogląd czy głowica pęknięta. Stare turbo puszczało olej?
-
Logi do oceny po usunieciu usterek BFB 1.8t dziekuje
Wciąż jest ubogo jak w logach sprzed "usunięcia usterek". Co do tolerancji przy ciśnieniu paliwa to nie wiem.
-
Logi do oceny po usunieciu usterek BFB 1.8t dziekuje
Logi przed i po są bardzo podobne. Teraz ładuje niecałe 0,6 bara, dalej niedoładowuje i słabo wstaje. Chodziło mi o to, że po odpięciu n75 doładowanie powinno być chyba stałe 0,3, a jest 0,2 więc może sztanga źle wyregulowana. Podkreślam "chyba" więc niech ktoś jeszcze potwierdzi. Sprawdzałeś ciśnienie paliwa?
-
Logi do oceny po usunieciu usterek BFB 1.8t dziekuje
W sumie to jest bez zmian. Po odpięciu n75 turbo powinno chyba ładować 0,3bara
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Patrzyłeś na esen.pl? Jak tam nie ma to spróbuj pisać do @Dystrybutor SKV
-
LOGI do sprawdzenia
Nie. Poszukaj jak wykonać test szczelności i to zrób w pierwszej kolejności. Najlepiej jak oddasz komuś auto do ogarnięcia
-
Co to za część ?
Raczej nie, co najwyżej wywali błąd na vagu, że jest nieszczelność
-
Co to za część ?
evap - pochłania opary paliwa ze zbiornika
-
Metaliczne tarcie przy skrecie w lewo przy małej prędkości
Jak jest duży rant na tarczy to klocek przy skręcie powoduje takie tarcie, ewentualnie już klocek "ma luz" i też takie cyrki mogą się dziać
-
Rozrząd A4 B8 2.0 TFSI 211ps
Łańcuch ale nie jest dożywotni...
-
Jaki kabel obd2 i program
Wystarczy poszukać...
-
LOGI do sprawdzenia
Przecież to nie jest zawór DV... Przepływomierz pokazuje tyle co seria, a po programie powinien o wiele więcej więc sprawdź to co było wcześniej pisane. DV masz najlepiej widoczne od spodu.
-
1.8T BFB Proszę o analizę logów
Pod pełnym obciążeniem tyle samo
-
LOGI do sprawdzenia
Samochód masz po programie, a wskazania przepływu jak dla zdrowej serii. Wniosek taki, że najprawdopodobniej jest gdzieś nieszczelność. Na ucho tego nie wychwycisz Do sprawdzenia standardowo zawór dv oraz wszelkie zaworki i elementy odmy do przejrzenia. Wtryski jeszcze nie pętlą ale dużo im do tego nie brakuje, a ciśnienie na listwie też można sprawdzić nie zaszkodzi.