Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f16mysliwiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f16mysliwiec

  1. duzy problem ?? z tymi klamkami ?/
  2. Korbki to podstawa do wywalenia heheh chrom z desia tez już wyleci a co do światełek w kratkach to wyglądają kozacko ;p i ich nie zdejmę
  3. A nie lepiej by wyglądały na czarno ??
  4. A to dziwki ;/ Zostaje nam wypieprzyc to symphony II i ten adaper a podlaczyc symphony I i bedzie wszytsko elegancko smigac
  5. A pytałeś czy mogą dorobić taka funkcje??
  6. Jak to nie przerabia?? ja mam taki adapter co pokazuje tez informacje na fisise i z tego co pamiętam to on przerabia wszystkie sygnały,
  7. Szymonik i co z tą multifunkcją ??? jak masz adapter can to on tez przerobi sygnaly ca cyfrowe
  8. Czujnik temp. oleju jest w chlodniczce oleju a nie w misce
  9. :polew: sorry ale nie mogłem się powstrzymać :polew: jeszcze powiedz że gdybyś jechał jeszcze bardziej emerycką jazdą to by CI wyszło tyle albo i mniej co mój skuter tzn. 2,5 /100 Kurka mają ludzie fantazję albo liczyć nie potrafią żeby było bez OT: moje średnie (podkreślam średnie ) spalanie mieści się w granicach 5,5-6l/100 i to bez emerycjej jazdy ale i bez zbędnego pałowania (ale i to też się w tym zdaża) Co się podniecasz , ja zrobiłem trasę warszawa karwia i z powrotem i mi 1z spalił 4,3L (4 osoby na pokładzie i cały bagażnik zapakowany) nie wspomnę o tym że komputer pokazywał cały czas 3,8-4L ale po przeliczeniach i ponownym zatankowaniu do pełna wyszło 4,3L
  10. Bez urazy ale kolory sie nieróżnią, pozatym Symphony II zalatuje tandetą ??? to stary golf w automacie czym jest nie tandetą ???
  11. żółta jest od poduch w fotelach , czyli wcześniej musiałeś mieć inne fotele , a w czerwonej siedzą kable od sterowania elektrycznego i kontroli pasów, ale ty masz tylko pin od kontroli pasów, wiec kiedyś były inne fotele w tym audi.
  12. ej ale ja u siebie nie widzę żadnych opasek ;/
  13. A gdzie w wawie robiłeś i ile zapłaciłeś?? ja tez z wawy
  14. Aha hmm przewodach tych na dole co lecą do chłodnicy ?? a jaki byl rodzaj uszkodzenia tego przewodu ?? widać było ze coś uciekało ?? czy widać było ze był uszkodzony ??
  15. Mi padła przy 280tys CPC
  16. A jaka przyczyna jest jest ta kontrolka zapaliła mi się przy 195Km/h a jak zwolniłem to zgasła ??
  17. Witam, Mam podobny problem : Klima byla nabita rok temu i wszytsko dzialalo, po zimie klima dziala wlaczala sie i chlodzilo ale jakos slabo i za kazdym wlaczeniem coraz slabiej, dzisiaj chcialem wlaczyc ale : cieple powietrze leci , sniezka sie swieci , wentylator niekreci i sprężarką niezałacza się Błędów ani w klimatroniku ani w vagu niema , gdy robię Out Test to wszystko działa nawet wentylator na chłodnicy zalancza Co to może być ?? czy może być przyczyna mała ilość czynnika ?? no ale wtedy by wywalało 22.1
  18. Wszystko będzie działać wystarczy przełożyć piny przy liczniku i przy module airbag
  19. Z dziurkami [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:25_________________________________________________A i Poszły klameczki i lusterka w kolor [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:45_________________________________________________)) [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 09:15_________________________________________________Ostatnio coś mi doładowanie spadło do 0,5 ;/;/;/ Wiec wziąłem się za rozebranie przepływomierza Wyjąłem go, oderwałem te siateczki metalowe. A tu w środku syf i czarno !!! Wszystko wymyłem benzyna ekstrakcyjną, i tak po umyciu wszystkiego patrze na nalepka a tu data 12.95rok ;/ f*ck od nowości ?? to się nie dziwie czemu w środku taki syf był. Poza tym sprawdziłem jak tam oil cach tank działa i czy sucho w dolocie;) no iii suchutko Po złożeniu wszystkiego znowu te 90kucyków śmiga a doładowanie sobie skacze do 1 Został też Wyczyszczony i wymyty cały dolot i intercooler.
  20. Czekamy ))
  21. kurde odkręciłem ładnie skręciłem i już od góry nie cieknie ale teraz od dołu, a tak na marginesie ta nakrętka składa się z 2 nakrętek ?? jak wogóle to wyregulować te nakrętki żeby nie ciekło jak to skręcić??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.