Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 AHU] Czerwona standardowa ale ma coś w sobie
duzy problem ?? z tymi klamkami ?/
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Korbki to podstawa do wywalenia heheh chrom z desia tez już wyleci a co do światełek w kratkach to wyglądają kozacko ;p i ich nie zdejmę
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowe Fotki Str. 1
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
A nie lepiej by wyglądały na czarno ??
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
A to dziwki ;/ Zostaje nam wypieprzyc to symphony II i ten adaper a podlaczyc symphony I i bedzie wszytsko elegancko smigac
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
A pytałeś czy mogą dorobić taka funkcje??
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jak to nie przerabia?? ja mam taki adapter co pokazuje tez informacje na fisise i z tego co pamiętam to on przerabia wszystkie sygnały,
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Szymonik i co z tą multifunkcją ??? jak masz adapter can to on tez przerobi sygnaly ca cyfrowe
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
czyli szukamy białych lampek
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Czujnik temp. oleju jest w chlodniczce oleju a nie w misce
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
:polew: sorry ale nie mogłem się powstrzymać :polew: jeszcze powiedz że gdybyś jechał jeszcze bardziej emerycką jazdą to by CI wyszło tyle albo i mniej co mój skuter tzn. 2,5 /100 Kurka mają ludzie fantazję albo liczyć nie potrafią żeby było bez OT: moje średnie (podkreślam średnie ) spalanie mieści się w granicach 5,5-6l/100 i to bez emerycjej jazdy ale i bez zbędnego pałowania (ale i to też się w tym zdaża) Co się podniecasz , ja zrobiłem trasę warszawa karwia i z powrotem i mi 1z spalił 4,3L (4 osoby na pokładzie i cały bagażnik zapakowany) nie wspomnę o tym że komputer pokazywał cały czas 3,8-4L ale po przeliczeniach i ponownym zatankowaniu do pełna wyszło 4,3L
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Bez urazy ale kolory sie nieróżnią, pozatym Symphony II zalatuje tandetą ??? to stary golf w automacie czym jest nie tandetą ???
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
żółta jest od poduch w fotelach , czyli wcześniej musiałeś mieć inne fotele , a w czerwonej siedzą kable od sterowania elektrycznego i kontroli pasów, ale ty masz tylko pin od kontroli pasów, wiec kiedyś były inne fotele w tym audi.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
To są łączniki silikonowe
-
[B5 AFN] Awaria klimy - kod DTC=.0
ej ale ja u siebie nie widzę żadnych opasek ;/
-
[B5 AFN] Awaria klimy - kod DTC=.0
A gdzie w wawie robiłeś i ile zapłaciłeś?? ja tez z wawy
-
[B5 AFN] Awaria klimy - kod DTC=.0
Aha hmm przewodach tych na dole co lecą do chłodnicy ?? a jaki byl rodzaj uszkodzenia tego przewodu ?? widać było ze coś uciekało ?? czy widać było ze był uszkodzony ??
-
[B5 1Z] Problem z biegami
Mi padła przy 280tys CPC
-
[B5 AFN] Audi A4 - Sygnał dźwiękowy oleju + kontrolka
Rzeczywiście za mało troszkę oleju było
-
[B5 AFN] Audi A4 - Sygnał dźwiękowy oleju + kontrolka
A jaka przyczyna jest jest ta kontrolka zapaliła mi się przy 195Km/h a jak zwolniłem to zgasła ??
-
[B5 AFN] Awaria klimy - kod DTC=.0
Witam, Mam podobny problem : Klima byla nabita rok temu i wszytsko dzialalo, po zimie klima dziala wlaczala sie i chlodzilo ale jakos slabo i za kazdym wlaczeniem coraz slabiej, dzisiaj chcialem wlaczyc ale : cieple powietrze leci , sniezka sie swieci , wentylator niekreci i sprężarką niezałacza się Błędów ani w klimatroniku ani w vagu niema , gdy robię Out Test to wszystko działa nawet wentylator na chłodnicy zalancza Co to może być ?? czy może być przyczyna mała ilość czynnika ?? no ale wtedy by wywalało 22.1
-
[B5 AFN] Zmiana licznika z UKNSI na VDO pytanie AirBag ??
Wszystko będzie działać wystarczy przełożyć piny przy liczniku i przy module airbag
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Z dziurkami [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:25_________________________________________________A i Poszły klameczki i lusterka w kolor [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 10:45_________________________________________________)) [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 09:15_________________________________________________Ostatnio coś mi doładowanie spadło do 0,5 ;/;/;/ Wiec wziąłem się za rozebranie przepływomierza Wyjąłem go, oderwałem te siateczki metalowe. A tu w środku syf i czarno !!! Wszystko wymyłem benzyna ekstrakcyjną, i tak po umyciu wszystkiego patrze na nalepka a tu data 12.95rok ;/ f*ck od nowości ?? to się nie dziwie czemu w środku taki syf był. Poza tym sprawdziłem jak tam oil cach tank działa i czy sucho w dolocie;) no iii suchutko Po złożeniu wszystkiego znowu te 90kucyków śmiga a doładowanie sobie skacze do 1 Został też Wyczyszczony i wymyty cały dolot i intercooler.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Czekamy ))
-
[B5 1Z] Wyciek Oleju przy turbo jak to zlikwidowac ??
kurde odkręciłem ładnie skręciłem i już od góry nie cieknie ale teraz od dołu, a tak na marginesie ta nakrętka składa się z 2 nakrętek ?? jak wogóle to wyregulować te nakrętki żeby nie ciekło jak to skręcić??