Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Też 288mm. Mniejsze trafiały się w 1.6 i 1.9 AVB
  2. Jesli masz ten silnik to w podpisie pewnie avf 130km masz tarcze 288mm DDF1706 FDb1717 jak chcesz to pisz
  3. Tak jak Marcin pisze ferodo skompletujesz w dobrej kasie i jakość też konkret Jak chcesz to pisz mam wszytstkio. Masz zaciski trw pod tarcze 280mm wentylowaną najprawdopodobniej
  4. Powiem Ci że różnic jest bardzo mało także nie ma co się pakować w lizaka. Nie chcę grzebać w swoim bo mam na gwarancji ale chętnie bym wrócił do poprzedniego
  5. Chiński czop 60zł Dobry 150zł Piastę zerknę z rana
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze tupnij i bedzie wsjo A jak mi kluczyki z kiermany wypadną i ich nie znajdę? Albo wpadną do bagażnika?
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie rozmawiam z wami
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty, bo Ci wizytówki zabiorę To i na pocztę też potrafisz się włamać? taki skill i b6 tylko jeździ mistyfikacja - nie chcesz wiedzieć czym do mnie zajeżdża na chlanie PKS?
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty, bo Ci wizytówki zabiorę To i na pocztę też potrafisz się włamać? taki skill i b6 tylko jeździ
  10. Nie warto. Ja miałem po kupnie 4.4 w S5 a teraz mam lizaka. Armagedon Tnie się okrutnie i podczas dzwonienia przełaczają mi się ekrany i wszystko wciska. Nie wiem jak to ogarnąc
  11. Dajcie mi nr oe jakiś tych piast to Wam ogarnę temat
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstydziłbyś się pytac. 288mm to zacisk ate 280mm to trw
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszło
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie myślałeś nigdy, żeby zostać bajkopisarzem monologów nie na temat? Bo Ameryki nie odkrywasz swoimi postami E nie cfaniakuj
  15. Mogę się mylić ale chyba==> maximum. Nie rozumiem? Najmniejsza felga to 17` pod ten hebel. Metausz a Ty nie psiocz sam masz 320mm
  16. Masz klocki fbd1167. Bez czujników system ate. jeżeli masz taki silnik jak w podpisie i takie auto
  17. gdybym miał takie pieniądze ,oprócz swojej działaności ogarnąłbym jeszcze kilka innych interesów. Ale kto Ci powie na czym najlepiej zarobić? jeszcze jak streści jak to znaczy że jest idiotą
  18. Z przodem na szybko to wymiana zacisków na 320mm i całej reszty
  19. Nie można założyć klockow od 280mm bo tam jest zacisk trw. Na pewno masz od 288mm tylko nie wiadomo czy wersja z czujnikiem czy bez
  20. Dobra bajkę Ci wcisneli Przecież to ma być sztywne od razu po zrobieniu.chyba że ich regeneracja polegałą na uszczelnieniu przekładni
  21. Ja 1700km bez dolewki Krzysiek czyli mówisz że spodenki koszulki i bielizna? Turzol mówił że totalnie nic nie trzeba brac z domowych narzędzi,chaty wyposażone jak do mieszkania na codzien
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam RNS-D na sell w rozsądnych pieniądzach
  23. Fak ju Waże tylko 96kg Po za tym tonę jak kłoda
  24. Ja też. Co to jest 15h drogi. Tylko auto będzie co jakiś czas odpoczywać ja nie potrzebuje No i dolewka oleju
  25. Curfa Endrju na chu Ci bagażnik na jeden wypad... po pierwsze daruj sobie odzież na zimne noce i dni bo raczej w sierpniu takowych nie zastaniesz choćbyś nie wiem co wymyślił po drugie w podłogę z kołem zapasowym wpakowałem 6x 2 litrowych cool 4x 1,5 l wody i jakies 14 poł litrowych shweepsów.. i napewno pod sufit ale 4 dorosłe rodziny się zapakują biorąc płetwy, maski, ponton, lezaki.. więc nie ma chu tylko się pakuj lepiej a nie golfy kurtki itp.. ja byłem teraz w czerwcu mówie jeszcze nie sezon wezmę bluzy spodnie koszule itp.. pół walizy bezużyteczna... a jechałem z rocznym dzieckiem uwierz mi jeszcze więcej gratów do zabrania i się zmieściłem Ryju zobacz że mam sedana Więc wejdą 4 spore torby i nic więcej. a Chciałem jeszcze lodówkę zabrać i dumachne leżaki i dmuchany ponton

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.