Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi powinieneś mieć na imię Scotty:decayed: Tapnięte z SGS5
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po za zdjęciami naszych furek Jozek to stary ogórek Tapnięte z SGS5
  3. Logiczne chyba jest to że najpierw płacisz a dopiero możesz dostać paczkę. Tak jest wszędzie. Jeżeli byłoby inaczej sprawdziłbyś że coś np Ci sie nie podoba i kurier bujałby się z rozerwana paczką. Płacisz--->otwierasz----> jeśli uszkodzona piszesz protokół
  4. Armi przód s-line zespawany juz Mało nie fapałem jak to zobaczyłem Jedrek ulterki leżały już 2 tygodnie prawie ale auto u lakiernika i nie zdążyłem Tomek posyłam jutro jarzmo + klocuszki blaszki też Ciekawy jestem sam efektu złotych zacisków na aucie
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wytnie się te truchła (b5,b7) i będzie spoko foto To nie fury tworzą naszą paczkę
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Jedręk miałem napisać że Twóje auto jest przeuj ale felga Czy przypadkiem nie kupowałeś ich po pijaku? od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu Nie bądź taki Only You następnym razem dostaniesz ni hu hu Wystarczy że przejdziesz z nim na Wy
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki ryju Sporo osób koło pochwaliło ale jeszcze trochę pracy przy aucie jest Przyjeżdzaj na weekend będziem robić sklep (monopol )
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładne foto dajcie na pierwszy post:wink: Tapnięte z SGS5
  9. pablo tylko ciekawe jak będzie chodzić s6 jak dostanie trochę apek i towaru do pamięci Mój s5 też szybko chodził po przywiezieniu ze sklepu
  10. Ale wy głupoty piszecie mam chiński przegub w aucie za 60zł. Śmiga rok bez zarzutu. Osłonę założ spidana lub coś tańśzego co nie jest termoplastem Objawy te które masz to raczej nie przegub ale np przegub wewnętrzny lubpoducha skrzyni lub też stuki w zawieszeniu
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj batalionu nie czytasz ? Ja czytam i czekam na ostrzeżenie dla slawq`a Jozek napisał wulgaryzm w jedenym poście a jego są w każdym
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ? Być może da ale ze mną wygrała wodka
  13. Tomek fura na żywo zrywa pape z dachu Mój parch miał zaszczyt stać obok Twojej
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krawat żałuj że Cie nie było na bt
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem
  16. Chyba nie masz mnie na myśli między innymi z piątku? Również dziękuje za zlot
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance
  18. Może przewody CI nie dają rady? Oplot by się przydał Foty zrób tylko nie na takiej feldze bo wstyd
  19. A to do Ciebie leciały na sobote OZ`ty? Miłego użytkowania
  20. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Mati odboje na tył a przód to myślę że da radę ładnie wyregulować 9j wchodzi z przodu bez kombinacji
  21. A ile ten zestaw tył? Bo wiesz że jarzma nowe 150zł/kpl jkosztuja i masz 255mm na swoich zaciskach Tomek jest sens lać blue racing czy typ200?
  22. To nie tak że są 2 zestawy. Oryginalnie rozrząd był z napinaczem mechanicznym którego ramie opierało się o napinacz hydrauliczny. producenci rozrządów zaczeli robić tylko z napinaczem mechanicznym z pominięciem hydraulicznego. Sam śmigam na takim kpl INA i daje radę Ogólnie zestawów z tłumikiem nikt nie robi trzeba je dobierać w elementach Obydwa typy można wymiennie założyć do auta. Bez hydraulicznego napinacza po prostu tańszy jest zestaw
  23. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Dasz w dół i nowe błotniki i będzie zrywać papę z dachu
  24. Słabo conajmniej B6 będzie wyglądało na tym kole
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju -0 B6-1 2.5tdi to złom bym zapomniał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.