Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Wladi powinieneś mieć na imię Scotty:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Po za zdjęciami naszych furek Jozek to stary ogórek Tapnięte z SGS5
-
Uszkodzona zawartość przesyłki.
Logiczne chyba jest to że najpierw płacisz a dopiero możesz dostać paczkę. Tak jest wszędzie. Jeżeli byłoby inaczej sprawdziłbyś że coś np Ci sie nie podoba i kurier bujałby się z rozerwana paczką. Płacisz--->otwierasz----> jeśli uszkodzona piszesz protokół
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Armi przód s-line zespawany juz Mało nie fapałem jak to zobaczyłem Jedrek ulterki leżały już 2 tygodnie prawie ale auto u lakiernika i nie zdążyłem Tomek posyłam jutro jarzmo + klocuszki blaszki też Ciekawy jestem sam efektu złotych zacisków na aucie
-
B6 DIVISION
Wytnie się te truchła (b5,b7) i będzie spoko foto To nie fury tworzą naszą paczkę
-
B6 DIVISION
No Jedręk miałem napisać że Twóje auto jest przeuj ale felga Czy przypadkiem nie kupowałeś ich po pijaku? od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu Nie bądź taki Only You następnym razem dostaniesz ni hu hu Wystarczy że przejdziesz z nim na Wy
-
B6 DIVISION
Dzięki ryju Sporo osób koło pochwaliło ale jeszcze trochę pracy przy aucie jest Przyjeżdzaj na weekend będziem robić sklep (monopol )
-
B6 DIVISION
Ładne foto dajcie na pierwszy post:wink: Tapnięte z SGS5
-
System operacyjny Android
pablo tylko ciekawe jak będzie chodzić s6 jak dostanie trochę apek i towaru do pamięci Mój s5 też szybko chodził po przywiezieniu ze sklepu
-
znowu pękła osłona przegubu!Dziwne strzały w kole
Ale wy głupoty piszecie mam chiński przegub w aucie za 60zł. Śmiga rok bez zarzutu. Osłonę założ spidana lub coś tańśzego co nie jest termoplastem Objawy te które masz to raczej nie przegub ale np przegub wewnętrzny lubpoducha skrzyni lub też stuki w zawieszeniu
-
B6 DIVISION
Oj batalionu nie czytasz ? Ja czytam i czekam na ostrzeżenie dla slawq`a Jozek napisał wulgaryzm w jedenym poście a jego są w każdym
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ? Być może da ale ze mną wygrała wodka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek fura na żywo zrywa pape z dachu Mój parch miał zaszczyt stać obok Twojej
-
B6 DIVISION
Krawat żałuj że Cie nie było na bt
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Chyba nie masz mnie na myśli między innymi z piątku? Również dziękuje za zlot
-
B6 DIVISION
To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Może przewody CI nie dają rady? Oplot by się przydał Foty zrób tylko nie na takiej feldze bo wstyd
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
A to do Ciebie leciały na sobote OZ`ty? Miłego użytkowania
-
[B6 AWX] Oem +
Mati odboje na tył a przód to myślę że da radę ładnie wyregulować 9j wchodzi z przodu bez kombinacji
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ile ten zestaw tył? Bo wiesz że jarzma nowe 150zł/kpl jkosztuja i masz 255mm na swoich zaciskach Tomek jest sens lać blue racing czy typ200?
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
To nie tak że są 2 zestawy. Oryginalnie rozrząd był z napinaczem mechanicznym którego ramie opierało się o napinacz hydrauliczny. producenci rozrządów zaczeli robić tylko z napinaczem mechanicznym z pominięciem hydraulicznego. Sam śmigam na takim kpl INA i daje radę Ogólnie zestawów z tłumikiem nikt nie robi trzeba je dobierać w elementach Obydwa typy można wymiennie założyć do auta. Bez hydraulicznego napinacza po prostu tańszy jest zestaw
-
[B6 AWX] Oem +
Dasz w dół i nowe błotniki i będzie zrywać papę z dachu
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Słabo conajmniej B6 będzie wyglądało na tym kole
-
B6 DIVISION
kaju -0 B6-1 2.5tdi to złom bym zapomniał