Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Auto powala jednym słowem. Piękna sztuka
  2. Ferodo FDB4044
  3. A skąd wiedziałeś jakie zaciski idą zamiast S4?
  4. A nie możesz przerobić na taki format?
  5. Spoko pochwal się foto to wrzucę na fb bo zestawik od Piotrka pierwsza klasa
  6. Jak mamy Ci potwierdzić ze zdjęcia? Końcówki się zgadzają ale rozmiary złączek możemy wróżyć z fusów. Jesli pasowalo do B7 będzie pasować i do Exeo.
  7. Ostatnio w TV wpadłem na "Żółtodzioby"(2017). POlecam
  8. Jakbyś chciał trochę zaoszcżędzić na takim zestawie to zapraszam.
  9. Zestaw gumek D4-394 Autofren
  10. A M3 nie robią już w touringu?
  11. 320/288
  12. Dzik Ci lipę sprzedał A tak na poważnie to zużycie amorów czuje się podczas jazdy. oczywiście im niżej tym bardziej seryjny amor dostaje w dupe. Pod Pro-Kit najlepiej dać amor z 1BE.
  13. Wandej odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli jedna Ci poszła to spróbuj odsunąć jarzmo. Powinna tarcza śmiało wejść
  14. 288/245mm. Jak coś chcesz kupić to pisz
  15. Na tył klocki GDB1330 reszta ok. Jakbyś chciał zakupić taki zestaw zapraszam
  16. Pisz pw coś się dobierze dobrego
  17. Wyrzuć to i zakładaj minumum 320/288. Zobaczysz jak powinno hamować auto
  18. przy tym rozmiarze nie masz co cudować ze Sportami
  19. Co Cię skłoniło do kupna fomara?
  20. Wandej odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Napisz do Reggi
  21. Każde będą pasować. Jak chcesz kupić pisz pw
  22. Wandej odpowiedział(a) na Abunee temat w Audi A4 B5
    Tylko 2.7 do takiej mocy. Silnik jest bardziej skompliowany ale jak chcesz mieć 400KM w 1.8T to będzie działał w systemie 0-1. Czyli od jakichś 3,5tyś obrotów kop mocy. 2.7 Oferuje znacznie więcej
  23. Niestety AVJ jest biedny. Hamulce słabe i sprzęgło nawet takie jak 2.0 AlT
  24. Piękna. W ogóle B8 to najładniejsze Audi ostatnich lat. Każdy polift i Allroad wymiatają już całkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.