Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zapytaj lepiej o dostępnośc. Meyle sprzedaje tylko auto-partner a u nich jest 1szt w całej sieci. Tą 1szt mogę Ci pchnąć za 120zł
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie wiem czy to aby na pewno podejdzie. Ja szukałem piast to z meyle raczej nie mieli
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
A dla mnie to najgorsza wódka która kosztuje powyżej 20zł/0,5l. (pomijam najtańsze)
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
pisz na pw co tam potrzebujesz. Chłopaki z forum potwierdzą Ci moją wiarygodność
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z tego co się orientuję ciężko dostać coś w miarę dobrego. Więc pozostaje ASO
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
dzięki, mam jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć i od wczoraj czytam o różnych środkach. H4mm3R proponował ceramikę.. i myślę dalej też mi się podobają dokładnie tak, jak sobie wymyśliłem... a czerwone dekielki przyznaję.. spapugowałem od miedzika Nakładaj ceramikę. Ten PB to badziewie.Ja tam jestem zadowolony. Zero śladów użytkowania na feldze a syf schodzi lekko.Tapnięte z SGS5
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Jędrek kup wheelguaard poor boys Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Aż żal tego silnika zimą w takim razie.... Będzie symfonia po odpaleniu
-
B6 DIVISION
z auto czy bez? Ja mam. Rok już i jest jak nowy.
-
B6 DIVISION
H7/xenon to W5W. BiX to H6W.Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane. Było tak jak kajak pisze Ja mam ori xenon i postojóka H6W.Najlepiej wyciągnąć starą i sprawdzić, dużo roboty z tym nie ma. Może ktoś zmienił bo h6w są drogie i pala się często Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
H7/xenon to W5W. BiX to H6W.Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane. Było tak jak kajak pisze
-
3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Co to znaczy że masz wzmocnione sprzęgło? Jakiś model? Bo wiesz że sprzęgło i dwumas do 3.0tdi z luka wychodzi około 2tyś za kpl
-
SWAP 2.7BIT do B7
z 2,5tdi pasuje do 1.9tdi ,więc myślę że w benzynie jest tak samo ,wg mnie wszystkie skrzynie audi pasują zamiennie nie zależnie od silnika ,kwestia przełożeńKorpus skrzyni do bloku silnika pasuje w każdej mozliwe opcji.Kwestia przełożeń, i sprzęgła... Jedynie kwestia dystansu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
prowadnice to śmieszny pieniądz ,kup nowe.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Wszędzie:wink: Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Oki jak coś to wal Tylko wiesz że Ferodo RACING nie ma homologacji na drogę?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jak masz w miarę taniego kuriera to ogarnę Ci to wszystko za sporo lepszy pieniądz. Zostanie na dobre whisky
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Do ośki masz 8E0615611P i 8E0615612P (quattro z końcówką Q). Mordo przecież Twoje z 288mm mogą zostać pod 30mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Być może że akurat to miałeś w swoim aucie jako OEM. Lepszej kombinacji nie ma. Tylko oczywiście nie montowali w serii B8 DS`ów tylko premiery W B9 teraz też idzie ferodo
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Andrju normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania Tyle w B8 wystarczy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
za***iste te Twoje auto Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8
-
B6 DIVISION
Valeo to oryginał Po ile mają w IC? i czy w ogóle mają?
-
B8 TrOOOOp
Pany zerknijcie na moją produkcję http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347289-blaszki-montazowe-a4-b8-pod-zacisk-trw/#entry4733777
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Rzeźnik Pieniądz które możesz wziąć za to auto są i tak nie adekwatne do jego wartości
-
Jakie miasto w PL do zycia
Racja. Czasem aklimatyzacja w nowym miejscu może nie przebiegac słodko. Ja ogólnie mieszkam na wsi tylko w dosyć dobrym położeniu. 45km do centrum wawy cały czas dwupasmówką do której mam 3km. A w domu mam ciszę i spokój i czyste powietrze. Jak dla mnie to jest optymalna lokalizacja. Nie jestem więźniem betonowych bloków a jak chce miasto wsiadam w auto i jestem po 30minutach. Czasem nawet taxą się wracało w weekend