Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Masz multi więc dużej róznicy nie będzie Skrzynia cięższa sporo jest
-
B6 DIVISION
trzeba troche porzeźbić przód wyżej stanie, a tył nie podejdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk dziękować myk kielonek rudej Jak to nie podejdzie? Od quattro podchodzą springi do fwd
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wiem W carsie mają nr`ki więc jak ktoś się uprze to miesiąc czekania i sciągną temat
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Masz zawias 1bv? ten zestaw lema jest pod 1bv właśnie.
-
B6 DIVISION
Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj +44 początek A co mi do tego po ...uj mi sie zwierzasz Bo napisałeś że to Ty menelu a tak nie było Dzwoniłeś jeszcze przed tym co mi napisałeś czy na ryby jade na fb
-
B6 DIVISION
Jak nie kupisz zimówek możesz nie dociągnąc do wiosny Ja nadal 17` szukam Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem Odebrałeś dzień pozniej Pałko Kurfa dzisiaj ktoś dzwonił czy wczoraj +44 początek
-
B6 DIVISION
Ja dzwoniłem cepie i to było dawno i nie prawda i nie z GB A to jak Ty to dobrze że nie odebrałem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak chcesz to pisz na pw zrobię Ci wycenę. Masz 312mm jak każde BFB tył 255mm
-
B6 DIVISION
A kto ostatnio dzwonił do mnie z GB ale spałem. Ktoś coś?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Fajnie ma zamocowany wskaźnik doładowania
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Wypadniesz z kapci jak założysz wszystko
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
FDB1636 Jak chcesz to mam takowe
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Perfekt
-
B6 DIVISION
Damian ale nie każda ma grzane wkłady
-
B6 DIVISION
Czy aby na pewno piękny kawalerze?
-
[B6 ASN] MOJE AUDI A4 B6 3.0 ASN QUATTRO
Aha to zwracam honor Bardzo fajne auto tylko dla mnie - to tip
-
[B6 ASN] MOJE AUDI A4 B6 3.0 ASN QUATTRO
Kolego ASN nie miał 214KM tylko 220KM
-
Wakacje w Chorwacji
Chciałbym na Bol ale ponoć ceny odstraszają
-
[A4 AVB] B6 Horneth ... małymi krokami do przodu...
Murzyńskie te Twoje auto
- B8 TrOOOOp
-
B6 DIVISION
Wiela chcesz? Tak pytam bo bym wział ale pod choinkę najbliżej bo teraz wydatków fchój zanim auto zacznie jeździć
-
B6 DIVISION
Nie stać Cie Nie stać Cie
-
B8 TrOOOOp
Idzie dostać nowe te blaszki? Ta blacha ozdobna też tak droga jest jak w s4 b7?
-
B8 TrOOOOp
Pany prośba. Potrzebuje foto mocowania blaszki ozdobnej s4/s5 w zacisku trw b8. może ktoś podrzućić jak to siedzi? Bo samą blaszkę mam tylko nie wiem jak jest mocowana bo są tylko takie bolce z blaszakami Aha za fatygę komplet blaszek za free