Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Całkiem przyjemną ma kwaterę Czekamy narazie na zbiornik
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pytałem ale sam przód. Jakbyś kiedyś trafił pamiętaj o mnie. Skóra czarna
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pompa została też z diesla? Tapnięte z SGS5
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz benzynę to zbiornik z beny a nie diesla matole [emoji23] [emoji23] Nie o to pytam głupcze Chodzi mi czy się różnią elementy jakieś
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś sprawdzić czy zbiornik paliwa jest taki sam w dieslu i beznynie ? quattro
  6. Tylko na stal 16` nie wejdą na pewno te zaciski. Na zime masz te alu 16` czy na lato?
  7. W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi: Tapnięte z SGS5
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Projektor jest w miarę bo xenon świeci ładnie. ja miałem ori to dawały radę. Ale bix
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod H7 są z A6C7. W B6 przecież były soczewki z h7
  10. Wejda chyba. Ktoś chyba ma taki zestaw tutaj.
  11. Nie montuj aby 312mm a tym bardzej za prawie 300zł Albo 320mm albo zostań przy 288mm. Jak chesz mam kpl 320mm. Całość wyjdzie około 700zł
  12. Wandej odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No co Ty. Na mistrzostwach Europy jesteśmy 3 raz. Drugi o własnych siłach Tapnięte z SGS5
  13. Wandej odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba Albania
  14. Napisz do użytkownika czorny_07
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z pińcet
  16. lekki offtop ale musze to poruszyc bo znajomy mi ostatnio o tym mowil - czy to ma cos wspolnego z produkcja CO2 przez pierdzace krowy? Krowy wytwarzają metan. A to dużo bardziej agresywny gaz cieplarniany
  17. Jasne mogę Ci podesłać ich ceny rano jak wrócę z pracy:wink: To co miał na półce wrzucił i tyle. Ale delphi ostatnie nie są Tapnięte z SGS5
  18. Nie mógł. Dałeś mu źle. Ale można kupić za 100zl dobre klocki nie delphi pod ten zacisk trw:wink: Tapnięte z SGS5
  19. Dobra historia. Kupiłeś klocki do tarcz 288mm zaciski ATE. A jak wiadomo AVB ma zaciski trw 280mm tak samo i 1.6 Produkuje je każda firma tak samo jak te które kupiłeś. Koleś z serwisu niezły cfaniak przestań tam jeździć
  20. Jaki miałeś motor wcześniej? pas zmieniałeś?
  21. Ale tarcze czy zaciski? Na przednich zaciskach po swapie możesz jedynie zupe gotować. Tył to zacisk trw całkiem inny pod pełną tarczę
  22. Wiązkę najlepiej całą żeby nie kombinować(kupiłem ale chyba nie dojdzie ) i do zbiornika pod quattro paliwowe 2szt. Reszta to już kosmetyka
  23. Nie wejdzie. A jaki to dobry pieniądz?
  24. Dlatego według mnie najlepszą opcją przy takim swapie jest kupienie całego samochodu z tym silnikiem. Wtedy wiadomo że niczego nie zabraknie. Niestety kupiłem jak jest. Za kompletnego swapa musiałbym dać ze 4500zł. Tutaj trochę mniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.