Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
Różnice to zobaczysz jak wjedziesz w dziurę i trzeba będzie prostować Co do rozstawu śrub to są dystanse pozwalające zamontować fele o innym rozstawie
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
Czy ja wiem ...wzór strasznie stary , oklepany i mało atrakcyjny ..no ale o gustach sie nie dyskutuje Na glebie będzie tragedia ..wiem z autopsji , że wszelkie tego typu kombinacje z kołami nie przechodzą Mi też ten wzór się nie podoba i poszukałbym czegos innego. Ale zaba84 napisał że mu się podoba i chciałby przy nim zostać, stąd moja propozycja.
-
[ALL] Pomóżcie Wybrac Jakie Aluski Kupic
Tylko pomyśl nad 18". Ja mam coś w stylu 2 ale w 17" i są maławe
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Zaden.. Tym krótkim zdaniem najlepiej można podsumować cały wątek
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Następnym razem się słuchaj rad forumowiczów Od początku Ci to doradzaliśmy
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Takie LEDy w BMW to już całkiem porażka A te lampki faktycznie zgrabnie są zrobione
-
[ALL B5] spojler do a4
Dlatego ciężko dobrac spojler do A4. Jedyny jaki mi podchodzi to taki jak u siebie mam zamontowany
-
[ALL B6] Listwy chromowane
To fakt, ostatnio sprzedawcy się wycwanili i ceny z kosmosu mają. Najlepiej poszukać u kogoś kto nie wystawia na aukcjach
-
[ALL] Pomóżcie Wybrac Jakie Aluski Kupic
Tylko 2 Ja mam podobne i w B5 jest
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
Jak obniżysz to będzie problem z nadkolami. Jedyne wyjście to poszukać takich samych alu tylko z większym ET.
-
[ALL B5] spojler do a4
Odpuść sobie, zostaw ori tyłek
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dokładnie ja sie stresował nie będe wąski mówi ze max 2 godzinki z kawa bez pośpiechu jak ktos ma zdolności to naprawde niebedzi eproblemu ja tam sie nie stresuje dzis będzie u mnie dokładka jutro ja zobacze zaworze do lakiernika i w świeta nie wychodze z garażu będe montował nawet jak zajmniej mi to 3 dni z przerwami to płakał nie bede zrobie piękną fotorelacje by PL boberek ;P spokojnie Będziesz miał ciekawe święta z zachowaniem ducha Bożego Narodzenia: spędzanie czasu z bliskimi, czasu z Audi
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Jeżeli to jest jakiś tani wytwór z allegro to nie spodziewaj się dobrej jakości, będzie zalatywało plastikiem i wsiotuningiem. Jak już to zakładać części ori albo jakichś dobrych firm tuningowych np. Rieger, Oettinger, ABT, Caractere
-
Ceny paliwa marzec 2026
A w Przeworsku jak zwykle najdrożej na podkarpaciu. Na Orlenie Pb95 za 3.78
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Więcej będzie mu palił płynu niż paliwa
-
[ALL B6] Listwy chromowane
W ASO za takie listwy drogo sobie cenią Najlepiej szukać i ściągać z innego samochodu
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Widziałem bardziej zeszpecone samochody A tu kolega zdejmie tylną dokładkę, progi i już autko będzie się lepiej prezentowało.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Niestety ciekawe rozwiązania trafiają do masówki i potem wiele osób rezygnuje z tego. Sam miałem wkładać w zderzak ale coś czuję że jak "każdy fan wsiotuningu" będzie tak miał zrobione to zrezygnuję A Tobie nawet dobrze to wyszło. Obawiałem się że może być niewypał ale jest
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ale zapiernicza bez drivera (na pilota?) To nowa funkcja której Trzeniek jeszcze nie odkrył Tak samo było z Bluetooth ale to już odkrył
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
w przyszłym roku w modzie będą wielkie samochody i małe kut.....sy a więc masz okazje być zajeb.....ie modnym przecież to kompletna bzdura co piszesz Kompletna bzdurą nazwać można Twoje wypowiedzi w tym tamacie To ja się powstrzymywałem żeby mu tego nie napisać, a Ty ragga tak prosto z mostu Hehe... znam już ten plan i czekam na efekty, będzie kozak
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
To juz indywidualny ..ból Ja mam dystanse i nie narzekam
-
[ALL B5] Relingi do sedana
Relingi poprzeczne wyglądają kiepsko na samochodzie Jak już to tylko na czas przewozu nart.
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Co do tych BBSów z szerokim rantem to musisz najpierw zobaczyć czy Ci się zmieszczą w nadkole. W końcu to szeroka felga. Będzie coś ala German style. Pomyśl o tych RS4, fajny model
-
[ALL] Jakie felgi
Napewno wytrzymalsze niż te pierwsze, wkońcu to BBSy Wzór ciekawy, ale bardziej mi się podobały te pierwsze
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
To poszukaj ori od BMW. To najlepsze rozwiązanie jak Ci się te podobają Co do ET to masz tutaj wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html Dystanse pozwalają założyć felgi o dużym ET, które normalnie bez nich nie podejdą. Kupisz na allegro. Cena 100-200PLN. Mam u siebie i jestem zadowolony