Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Różnice to zobaczysz jak wjedziesz w dziurę i trzeba będzie prostować Co do rozstawu śrub to są dystanse pozwalające zamontować fele o innym rozstawie
  2. Czy ja wiem ...wzór strasznie stary , oklepany i mało atrakcyjny ..no ale o gustach sie nie dyskutuje Na glebie będzie tragedia ..wiem z autopsji , że wszelkie tego typu kombinacje z kołami nie przechodzą Mi też ten wzór się nie podoba i poszukałbym czegos innego. Ale zaba84 napisał że mu się podoba i chciałby przy nim zostać, stąd moja propozycja.
  3. Tylko pomyśl nad 18". Ja mam coś w stylu 2 ale w 17" i są maławe
  4. Zaden.. Tym krótkim zdaniem najlepiej można podsumować cały wątek
  5. Następnym razem się słuchaj rad forumowiczów Od początku Ci to doradzaliśmy
  6. Takie LEDy w BMW to już całkiem porażka A te lampki faktycznie zgrabnie są zrobione
  7. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Dlatego ciężko dobrac spojler do A4. Jedyny jaki mi podchodzi to taki jak u siebie mam zamontowany
  8. Dibo odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    To fakt, ostatnio sprzedawcy się wycwanili i ceny z kosmosu mają. Najlepiej poszukać u kogoś kto nie wystawia na aukcjach
  9. Tylko 2 Ja mam podobne i w B5 jest
  10. Jak obniżysz to będzie problem z nadkolami. Jedyne wyjście to poszukać takich samych alu tylko z większym ET.
  11. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Odpuść sobie, zostaw ori tyłek
  12. dokładnie ja sie stresował nie będe wąski mówi ze max 2 godzinki z kawa bez pośpiechu jak ktos ma zdolności to naprawde niebedzi eproblemu ja tam sie nie stresuje dzis będzie u mnie dokładka jutro ja zobacze zaworze do lakiernika i w świeta nie wychodze z garażu będe montował nawet jak zajmniej mi to 3 dni z przerwami to płakał nie bede zrobie piękną fotorelacje by PL boberek ;P spokojnie Będziesz miał ciekawe święta z zachowaniem ducha Bożego Narodzenia: spędzanie czasu z bliskimi, czasu z Audi
  13. Jeżeli to jest jakiś tani wytwór z allegro to nie spodziewaj się dobrej jakości, będzie zalatywało plastikiem i wsiotuningiem. Jak już to zakładać części ori albo jakichś dobrych firm tuningowych np. Rieger, Oettinger, ABT, Caractere
  14. A w Przeworsku jak zwykle najdrożej na podkarpaciu. Na Orlenie Pb95 za 3.78
  15. Więcej będzie mu palił płynu niż paliwa
  16. Dibo odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    W ASO za takie listwy drogo sobie cenią Najlepiej szukać i ściągać z innego samochodu
  17. Widziałem bardziej zeszpecone samochody A tu kolega zdejmie tylną dokładkę, progi i już autko będzie się lepiej prezentowało.
  18. Niestety ciekawe rozwiązania trafiają do masówki i potem wiele osób rezygnuje z tego. Sam miałem wkładać w zderzak ale coś czuję że jak "każdy fan wsiotuningu" będzie tak miał zrobione to zrezygnuję A Tobie nawet dobrze to wyszło. Obawiałem się że może być niewypał ale jest
  19. ale zapiernicza bez drivera (na pilota?) To nowa funkcja której Trzeniek jeszcze nie odkrył Tak samo było z Bluetooth ale to już odkrył
  20. w przyszłym roku w modzie będą wielkie samochody i małe kut.....sy a więc masz okazje być zajeb.....ie modnym przecież to kompletna bzdura co piszesz Kompletna bzdurą nazwać można Twoje wypowiedzi w tym tamacie To ja się powstrzymywałem żeby mu tego nie napisać, a Ty ragga tak prosto z mostu Hehe... znam już ten plan i czekam na efekty, będzie kozak
  21. To juz indywidualny ..ból Ja mam dystanse i nie narzekam
  22. Dibo odpowiedział(a) na korek86 temat w Audi A4 B5
    Relingi poprzeczne wyglądają kiepsko na samochodzie Jak już to tylko na czas przewozu nart.
  23. Co do tych BBSów z szerokim rantem to musisz najpierw zobaczyć czy Ci się zmieszczą w nadkole. W końcu to szeroka felga. Będzie coś ala German style. Pomyśl o tych RS4, fajny model
  24. Napewno wytrzymalsze niż te pierwsze, wkońcu to BBSy Wzór ciekawy, ale bardziej mi się podobały te pierwsze
  25. To poszukaj ori od BMW. To najlepsze rozwiązanie jak Ci się te podobają Co do ET to masz tutaj wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html Dystanse pozwalają założyć felgi o dużym ET, które normalnie bez nich nie podejdą. Kupisz na allegro. Cena 100-200PLN. Mam u siebie i jestem zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.