Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. A zostają tak czy kombinujesz coś z kolorem ?
  2. Sam jesteś sobie winien, bo narobiłeś smaka Ludzie myśleli że będzie jakiś konkretny cult, a tu tylko AVUSy
  3. Podzielam zdanie Nowaka... popełniłeś błąd RS6 były fajniejsze, a jak chciałeś takie klimaty to zamiast AVUSów trzeba było wziąść OEM mercedesowski nad którym myśli slepy
  4. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale te od Merca tylko w polerce
  5. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy a te: http://www.moto.allegro.pl/item949459806_4_felgi_5x112_18_z_oponami_do_audi_mercedes.html Kiedyś byłeś nakręcony na Lambo-style
  6. Nie pasuje do B5
  7. Nie będzie tak jak na zdjęciu bo topor nie celuje w taką felgę jak ja
  8. Karol pochwal się bo napięcie jest wysokie
  9. Kumho już jakiś czas robi dobre oponki tylko jest trochę niedoceniane, zwłaszcza w Polsce.
  10. Maciek
  11. Spokojnie możesz wymieniać
  12. Dibo odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ale za to dla pewnego typu dziewczyn robią furorę
  13. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    mmcv dobry demotywator
  14. Dibo odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Widziałem już takie coś i wyglądało jakby lusterka były przełożone ze srebrnego samochodu
  15. moskal przyznaj się że jesteś pierwszy na forum, który wyrezał avanta z sedana
  16. Zapewne kolejna firma krzak, jakość wielka niewiadoma
  17. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Piękne wyniki były wczoraj, miałem niezłą radochę Manchester pokazał Milanowi kto był lepszy w tym dwumeczu. A $real jak to $real... po raz kolejny potwierdziło się że pieniądze nie grają i zlepek gwiazd a nie drużyna nie dał rady. Co do kibiców $realu to jest jeden taki wierny na forum Glory Glory Man United !!!
  18. Dibo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Za 500 PLN i je biorę
  19. Nie do jego koloru Ale tego aż tak bardzo nie widać. Z daleka jakbyś popatrzył to nawet nie wiedziałbyś że tak jest felga pomalowana
  20. Dla tych felg warto się pobawić w pierścienie i dystanse Naciągniesz fajnie oponę i będzie
  21. Naklejkę spasuje do felg - będzie komplet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.