Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Oczywiście że bezpieczeństwo, ale faktem jest że te zimy są coraz łagodniejsze i za jakiś czas może praktycznie nie być śniegu i wtedy będziemy kupować szerokie oponki Dużo się zmieniło przez ostatnie lata w naszym klimacie i za jakiś czas zamiast 195 czy 205 będzie pytanie 225 czy 235
  2. Tego nie byłbym pewny. LEDom ciężko będzie zastąpić xenon. Główną zaletą diód jest ich mały pobór energii i żywotność. Jednak nie dają takiego światła żeby dobrze oświetlić drogę. Można zwiększyć ich moc ale dalej nie będą dobrze oświetlały. Dlatego na chwilę obecną patrząc na rozwój tej technologii wątpię w to. Już prędzej wymyślą coś innego.
  3. Bardzo dobre opony
  4. Chciałem Ci tylko doradzić Kilka osób na forum po stłuczkach właśnie eSowy zderzak zakładało. Wykorzystali okazję na zmianę na ładniejszy Ale skoro nie chcesz to OK.
  5. A mi się te diodowe kierunki nie podobają. Jak już się tak uparłeś na długie kierunki to kup ori, są dużo ładniejsze od tych.
  6. Jak już tak chcesz robić to bierz zderzak i grill od eSy. Trochę przeróbek jest ale efekt
  7. Chyba że kolega chce je tylko założyć żeby nie mieć problemów z Policją i podczas przeglądów, czyli jako sztukę
  8. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Żarówki udające ringi, tego jeszcze nie było. Chinole mają łby nie od parady Pewnie to tylko wygląda a nie świeci Mod w sam raz na święta i jeszcze ten kolor, modny ostatnimi czasy turkus
  9. To fakt że na siłę na silikonie można osadzić. Tylko co z tą wnęką na kwadratowy kierunek ? Z bliska będzie to brzydko wyglądać, tak zrobione na siłę Według mnie nie ma sensu tak kombinować. Zamiast się bawić z kierunkami pomyśl o innych modach.
  10. Bo LEDy w lampach przednich nadają się tylko do jazdy dziennej. W nocy tylko xenon
  11. Nie baw się w wycinanie bo i tak Ci ładnie to nie wyjdzie. To nie jest kartka papieru że ładnie wytniesz. Jak chcesz spryski to kupuj zderzak pod spryski
  12. W zimie zawsze im wyżej tym lepiej. Jeżeli w przeliczniku pokazuje że 205 odpowiada 17" to czemu ma niepasować ?
  13. Dołożysz niedużo i masz Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+. Będziesz napewno zadwolony
  14. Pamietaj tylko że jak to kupisz to potem nie zamontujesz no bo jak, chyba że całe błotniki wymienisz. A tu już jest śmieszne żeby błotniki wymieniać po to aby mieć szersze kierunki
  15. To też weź pod uwagę. Spotkałem się z przypadkiem że nowe opony były wadliwe
  16. Kostki kupujesz tylko w przypadku zespolonych, bo są one docelowo robione pod '99 rocznik. A tam jak wiadomo są kwadratowe złącza.
  17. Na allegro tego jest od groma. Poszukaj takich kwadratowych jak masz, tylko ze białych i będziesz zadowolony.
  18. To bierz te pod H7 i będziesz zadowolony Sam wczoraj zamontowałem 6000K i powiem Ci że bielutko przed samochodem Tak już będzie
  19. Nie bój się. Ja też na początku miałem takie obawy jak Ty. Ale zaryzykowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony Zarezerwuj sobie tylko cały dzień, bo mniej więcej tyle z tym schodzi, oczywiście jak robisz pomału i dokładnie.
  20. Przeliczniki to jest typowa matematyka. Myślałem że dane producenta też są oparte na takiej matematyce W koncu przez taką matematykę wiemy czy jedna rzecz jest odpowiednikiem innej.
  21. Może masz coś z felgami, stąd Ci auto będzie uciekało na bok jak kierownica będzie prosto.
  22. Wycinasz tylko kawałek blachy przy błotniku. Musisz jeszcze kostki do lamp przerobić. Wszystko jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html Robisz po kolei zgodnie z opisem.
  23. Z tym że jest to VT. Poza tym ta B6 ma dość mocno zmodyfikowaną karoserię i jeszcze jako tako to wygląda. Ale jakbyś włożył takie lampy do seryjnej B6 to już by to wyglądało
  24. Widzę że trochę roboty z tym jest. Ale warto bo efekt konkretny Napewno dużo lepiej niż jakby załozył Angel Eyes.
  25. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    W takim razie wstępnie ustaliliśmy. Wrzucam info na 1 stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.