Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Prośba o pomoc w doborze felg
1. Wzór S8 wygląda w 16" jak kołpak. Zdecydowanie odpuść sobie Było o tym dużo na forum 2. Wzór z Golfa GTI. Fajnie wyglądają na Golfie ale do Audi jakos nie pasują.
-
Co to za felga?
Tu masz to auto w dziale "Moja A4" : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_a4_18t_nowe_gadzety_d-t32147.0.html;msg379078#msg379078
-
[ALL B6] Prośba o pomoc
Podaj paramtery tych felg. Bez tego ciężko jednoznacznie stwierdzić cokolwiek.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Już się tak nie chwal Na wiosnę też będę takie miał
-
[ALL B5] Opony bierznikowane
Nalewajki sobie odpuść. To tylko prowizoryczna oszczędność. Szybciej Ci się zniszczą, no i jakość nie ta sama. Dobre używki kupisz w podobnych cenach także nie kombinuj.
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Samą kierownicę bez poduszki kupisz. Ale skóra na niej będzie... a w zasadzie jej nie będzie
-
[ALL B7] Pomoc szybka potrzebna !
One kiepsko wyglądają na B5 a co dopiero na B7 80-tki na takich często jeżdzą
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Niestety sytuacja nie jest wesoła. Na drzewach są jeszcze liście i padający śnieg powoduje że gałęzie leżą na sieci. Dzisiaj cały dzień spędziliśmy na awariach i wycince. Masakra... wszystko miałem mokre Jazda na letnich przy tym to pikuś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo, sprzedajemy samochody i szukamy Quattrówek Jeszcze nie mam pieniędzy na eSe
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Mieszkasz w bardzo dziwnym rejonie polski Możliwe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szkoda że nie mam Quattro
-
[ALL] 205/60 r15 , a 195/60 r15 czy jest jakas znaczaca roznica?
Takie coś bez problemu naprawisz. Znajomej nie tak dawno zawoziłem właśnie oponę z czymś takim do wulkanizatora. Robią to tak jak napisałeś na gorąco, a zabieg trwa około godziny. Cena kilkanaście PLN.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Zawias do kompletu też wziąłeś ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
2,7 BiT Z eSy czy RSa ?
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
Tylko że ma on jedną poważną wadę, zresztą jak większość tańszych pseudomarkowych gwintów. Jest strasznie miękki Dlatego lepiej kupić jakiegoś twardego markowego kita.
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Nie wszyscy Hondziarze tak myślą Zauważyłem też że często właściciele Hond lubią malować same zderzaki na inny kolor. Ale nie róbmy już OT o Japońcach.
-
[ALL B6] Kupno stalówek
15" 6,5J i ET32-37
-
[ALL] Będą pasować fele od fiata::
Jak to pisałem było 5x112 w opisie, ale koleś zmienił w opisie aukcji na 5x110. Zobacz na nazwę linka-aukcji z pierwszego posta kliknij i zobacz wtedy na nazwę aukcji. Jak byk widać że było 112 a teraz jest 110
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Taki pasek w innym kolorze przez maskę widywałem w Civicach stąd mi się z Hondą kojarzy
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Perforowana jest
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Uniwersalny czarny
-
[B5 AFN] Czy podejdzie ta felga
Podejdą
-
[ALL] Będą pasować fele od fiata::
Poprostu niektórzy nie wiedzą co sprzedają albo tylko to udają.
-
[ALL] Będą pasować fele od fiata::
Fiat nie ma rozstawu 5x112. FIAT BARCHETTA 183 4 98 FIAT BRAVO,BRAVA 182 4 98 FIAT COUPE 175, FA 4 98 FIAT DOBLO 223, 223L 4 98 FIAT DUCATO 230. , 244. 5 130 FIAT IDEA 350 4 98 FIAT MAREA 185 4 98 FIAT MULTIPLA 186 4 98 FIAT PALIO WEEKEND, SIENA 178 4 98 FIAT PANDA od03 I 4X4 169 4 98 FIAT PUNTO 99-05 188 4 98 FIAT SCUDO 220,220L,220P 5 98 FIAT SEICENTO 187 4 98 FIAT STILO 192 4 98 FIAT ULISSE 22, 220 5 98 FIAT ULISSE II 179 5 98 FIAT CINQUECENTO 170 4 98 FIAT PANDA 141,141A,141L 4 98 FIAT SEDICI 4X4 FY 5 114,3 FIAT UNO 146,146A,L,P 4 98 FIAT PUNTO do99r 176,C,L 4 98 FIAT PUNTO po 03r 188 4 98 FIAT GRANDE PUNTO 199 4 100 FIAT TIPO 160 4 98 FIAT TEMPRA 159 4 98 FIAT CROMA 194 5 110 FIAT PANDA 97-03 169 4 98 Dwie ostatnie kolumny to rozstaw i nie ma takiego
-
[B5 ANB] Lotka do Avanta
A słońce nie zrobiło "fal" na lotce ? Zazwyczaj pod jego wpływem laminat się krzywi.