Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Festyn jak ch***j Trochę Hondziarskie, ale nie jest źle. Nawet ciekawie wygląda, tak inaczej To zejście koloru na zderzak prawie jak single frame
  2. W wysokości też, auto będzie minimalnie krzywo stało. O jeździe nim nie wspominając. Przez takie coś możesz rozbić samochód i wtedy piechotą pójdzie więcej niż dwie stówy
  3. A co zawieszenie ma do tego ? Bierz 205/55/16
  4. Też mi się podobnie wydaje. Tył będzie tak -20 -30 a przód -30 -35
  5. Załóż chromowane ramki, będą pasowały do reszty
  6. Chyba Kumho Firma jest Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć: http://www.kumhomotorsport.pl/
  7. Skoro masz zderzak to dorezaj do tego jeszcze progi, no i zderzak tylni od eSy
  8. Ive nie marudź tylko naciągaj opony
  9. Bierz Kumho, ja też kiedyś na takich jeździłem tylko że letnich i byłem zadowolony
  10. W przypadku opon z założonymi felgami to na leżąco. Wtedy są najmniejsze siły mogące ją zdeformować. W przypadku opon bez felg to najmniejsza deformacja wystąpi kiedy opona będzie na stojąco. Oczywiście co jakiś czas trzeba zmienić położenie w celu zachowania równomierności.
  11. To i tak dobra cena, taniej raczej ciężko będzie znaleźć. W Niemczech profi oklejenie konkretną folią kosztuje dużo więcej. A tutaj cena jest porównywalna do malowania, przy czym efekt można cofnąć zrywając folię. Dlatego warto nawet wiedząc że za jakiś czas może zostać to zerwane.
  12. Wiedziałem że będą rozbieżności Taki pomiar nie jest wiarygodny bo zazwyczaj powierzchnia na której stoi auto nie jest idelnie równa. Dodatkowo sprężyny z czasem trochę siądają, dlatego te wartości różnią się od siebie.
  13. Przy Sonarach nie trzeba ciąć błotników Co do auta to przednie lampy tylne jeszcze większy blenda też robi robotę, no i tłumik kozacki , Wszystko extra dopełnia spojler na klapie Załóż jeszcze płetwę rekina na dachu, progi i obie dokładki zderzaków z laminatu, kilka kilogramów chromu na metry, no i oczywiście obowiązkowo lusterka M-Power Wtedy to będzie już MEGA :kox: No i najładniejsza B5 na forum
  14. Dibo odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    Nawet ori S4 jest troszkę na siłę. Nie zawsze wszystko od Audi jest git
  15. Założysz dystanse i po sprawie A nie myślałeś o większych ? 15" biednie wyglądają.
  16. Dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego, no i darmowych tankowań Twojego Q
  17. Felga ma tylko 6" no i wąska opona, także powinny wejść bez problemu
  18. Widziałem 185 na A4 i wyglądają Wydają się strasznie wąskie w porównaniu do sylwetki A4. Jeżeli szukasz to bierz 195/65/15
  19. Dibo odpowiedział(a) na michur79 temat w Audi A4 B6
    I to zdanie powinno podsumować cały ten wątek B6 ma tak ładny i gładki tyłek że każdy spoiler wygląda jak "wrzód na d.pie"
  20. Raczej nie wejdą a jak już to będzie "olbrzym na glinianych nogach"
  21. Rozstaw ten sam, co do otworu to pierścień centrujący i po problemie. No i zapewne przydadzą się dystanse bo Mercedowskie alu ma duże ET.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.