Treść opublikowana przez chopin
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
jak byś przyjechał jak człowiek na spota na godz 19 i porozmawiał spokojnie poszedł na szamke itd to byśmy zwagowali , a jak przyjeżdzasz na sam koniec i pierwsze pytanie o 22 czy macie vaga to zapomnij że ktoś bedzie chciał rozmawiać, spot nie służy do vagowania. Forum to przyjaciele i fani marki i tego modelu , możesz pojechać do pierwszego lepszego warsztatu i za vaga i usunięcie błędów zapłacisz 150 zł , jak Ci to moge zrobić za 50 zł ale chyba nie od tego jest forum i spoty co ?
-
Car audio do B5 dla laika
powiem Ci tak im dalej w las tym wiecej drzew , nie ma sensu próbować nowych głosników na starym modelu radia, jeśli bedziesz wydawać kase na audio to zainwestuj raz a porządnie żebyś później nie musiał kombinować. Co prawda jeśli dostałeś to radyjko tak jak pisałaś za darmoche no to nie mam za bardzo argumentów ale jeśli byś rezał od początku to bym nie polecał. Wiesz ... w sumie to jest temat rzeka , jak założysz nowe głośniki to bedziesz i tak zajarany , a późniejsz sobie wrzucisz coś lepszego to zobaczysz jeszcze poprawe jakości
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
to co Shakalu , umawiamy sie na jakieś wspólne rezanko ? bo razem to zawsze raźniej ja mam lutownice i cyne i kabelki i 220V w aucie
-
Car audio do B5 dla laika
ja bym to sony wyrzucił przez okno włóż jakiegoś pożądnego alpine albo pionieerka , bedziesz zadowolony , końcówki mocy i wyjście w radiu też mają znaczenie , tym bardziej jak jest stare i zgrane
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
dziękuję ślicznie Marku
-
Car audio do B5 dla laika
to nie bierz helixów , są bardziej wysokotonowe . Dimensiony powinny Cię zadowolić
-
Spoty wrocławskie
uderz do chłopaków na ulicy rakowej, to jest na przeciwko korony, ja tam lakierowałem b5 zderzak przód , i w porównaniu z tym co zrobili później partacze z warszawy z tylnym to niebo a ziemia.
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
to ja poprosze bardzo chętnie
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
czekamy na odpowiedź , czekamy
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
no dobrze ale my z kolegą Shakalem szukamy jeszcze odpowiedzi na pytanie czy da rade podpiąć same wyświetlacze ori z mmi do zagłówków ? czy to w ogóle bedzie działać ? bo rzecz sie rozchodzi że fajnie by to wyglądało tak ori
-
Car audio do B5 dla laika
pytanie podstawowe czego oczekujesz od zestawu audio ? jakiej muzyki słuchasz i na czym Ci najbardziej zależy ? do każdego rodzaju muzy są dedykowane inne zestawy, jedne sąwysokotonowe , inne bardziej nastawione na głębie itd itp
-
pompowtryski A4 B6
ale kolega miał nieznacznie poniżej a przecież zima i mróz to i tak wynik nienajgorszy , jak sie podniósł to chyba jeszcze pożyje zobaczymy jak po podładowaniu się zachowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co chopaki dzisiaj festiwal pizzy ? :D:D
-
Car audio do B5 dla laika
ja do B5 zmieniałem na MACRONE , bardzo ładnie grały i są dedykowane do tego modelu więc wchodzą p&p
-
Trzesienie przy niskich obrotach
to poproś kogoś żeby CI pomógł zrobić logi , przecież tak najłatwiej sprawdzić (co za leniuchy )
-
pompowtryski A4 B6
tankować Shell V-power Diesel i zobaczycie jaka różnica , i mocy przybywa ja tylko shell
-
czyszczenie lasera rns e
ja kupiłem te z allegro i co prawda da rade nimi wyciągnąć ale ile przy tym srania to mała bania
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
jakby ktosik odpowiedział to byłoby miło też szukam tego lasera
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
ale to do wyciągniecia już tego lasera to trzeba chyba bardziej rozebrać rnsa niż tylko górę ?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
kurfeczka a już myślałem że KFX ogarnie niesamowity modzik ... ale cóż cierpliwość jest cnotą ja trzymam kciuki i ewentualnie służe lutownicą i cyną
-
pompowtryski A4 B6
odpalać na wciśniętym sprzęgle ! w toyotach od dawna jest już takie rozwiązanie że nie odpalisz jak nie wciśniesz sprzęgła. Dużo lepiej wtedy rozruch wygląda
-
pompowtryski A4 B6
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ kurcze genialny link !
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
to ja czekam z niecierpliwością. A jeśli chodzi CI o ten patent kokosa to u mnie on nie zadziała ponieważ ja już dawno kupiłem i włożyłem zaślepki w te dziury i dalej to samo. to ja czekam
-
Dławi się i szarpie..
no jest jest za pomoc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jestem ciekaw czy łyknie