Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. jak byś przyjechał jak człowiek na spota na godz 19 i porozmawiał spokojnie poszedł na szamke itd to byśmy zwagowali , a jak przyjeżdzasz na sam koniec i pierwsze pytanie o 22 czy macie vaga to zapomnij że ktoś bedzie chciał rozmawiać, spot nie służy do vagowania. Forum to przyjaciele i fani marki i tego modelu , możesz pojechać do pierwszego lepszego warsztatu i za vaga i usunięcie błędów zapłacisz 150 zł , jak Ci to moge zrobić za 50 zł ale chyba nie od tego jest forum i spoty co ?
  2. powiem Ci tak im dalej w las tym wiecej drzew , nie ma sensu próbować nowych głosników na starym modelu radia, jeśli bedziesz wydawać kase na audio to zainwestuj raz a porządnie żebyś później nie musiał kombinować. Co prawda jeśli dostałeś to radyjko tak jak pisałaś za darmoche no to nie mam za bardzo argumentów ale jeśli byś rezał od początku to bym nie polecał. Wiesz ... w sumie to jest temat rzeka , jak założysz nowe głośniki to bedziesz i tak zajarany , a późniejsz sobie wrzucisz coś lepszego to zobaczysz jeszcze poprawe jakości
  3. to co Shakalu , umawiamy sie na jakieś wspólne rezanko ? bo razem to zawsze raźniej ja mam lutownice i cyne i kabelki i 220V w aucie
  4. ja bym to sony wyrzucił przez okno włóż jakiegoś pożądnego alpine albo pionieerka , bedziesz zadowolony , końcówki mocy i wyjście w radiu też mają znaczenie , tym bardziej jak jest stare i zgrane
  5. dziękuję ślicznie Marku
  6. to nie bierz helixów , są bardziej wysokotonowe . Dimensiony powinny Cię zadowolić
  7. uderz do chłopaków na ulicy rakowej, to jest na przeciwko korony, ja tam lakierowałem b5 zderzak przód , i w porównaniu z tym co zrobili później partacze z warszawy z tylnym to niebo a ziemia.
  8. to ja poprosze bardzo chętnie
  9. no dobrze ale my z kolegą Shakalem szukamy jeszcze odpowiedzi na pytanie czy da rade podpiąć same wyświetlacze ori z mmi do zagłówków ? czy to w ogóle bedzie działać ? bo rzecz sie rozchodzi że fajnie by to wyglądało tak ori
  10. pytanie podstawowe czego oczekujesz od zestawu audio ? jakiej muzyki słuchasz i na czym Ci najbardziej zależy ? do każdego rodzaju muzy są dedykowane inne zestawy, jedne sąwysokotonowe , inne bardziej nastawione na głębie itd itp
  11. ale kolega miał nieznacznie poniżej a przecież zima i mróz to i tak wynik nienajgorszy , jak sie podniósł to chyba jeszcze pożyje zobaczymy jak po podładowaniu się zachowa
  12. to co chopaki dzisiaj festiwal pizzy ? :D:D
  13. ja do B5 zmieniałem na MACRONE , bardzo ładnie grały i są dedykowane do tego modelu więc wchodzą p&p
  14. to poproś kogoś żeby CI pomógł zrobić logi , przecież tak najłatwiej sprawdzić (co za leniuchy )
  15. tankować Shell V-power Diesel i zobaczycie jaka różnica , i mocy przybywa ja tylko shell
  16. ja kupiłem te z allegro i co prawda da rade nimi wyciągnąć ale ile przy tym srania to mała bania
  17. jakby ktosik odpowiedział to byłoby miło też szukam tego lasera
  18. ale to do wyciągniecia już tego lasera to trzeba chyba bardziej rozebrać rnsa niż tylko górę ?
  19. kurfeczka a już myślałem że KFX ogarnie niesamowity modzik ... ale cóż cierpliwość jest cnotą ja trzymam kciuki i ewentualnie służe lutownicą i cyną
  20. odpalać na wciśniętym sprzęgle ! w toyotach od dawna jest już takie rozwiązanie że nie odpalisz jak nie wciśniesz sprzęgła. Dużo lepiej wtedy rozruch wygląda
  21. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ kurcze genialny link !
  22. to ja czekam z niecierpliwością. A jeśli chodzi CI o ten patent kokosa to u mnie on nie zadziała ponieważ ja już dawno kupiłem i włożyłem zaślepki w te dziury i dalej to samo. to ja czekam
  23. no jest jest za pomoc
  24. jestem ciekaw czy łyknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.