Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. z dolotu zawsze leci troche oleju bo odma wpada w TIPa.. ile tego leci ? moze po prostu masz nie szczelny dolot.. nie jestem przekonany czy turbiny z tego sklepu to oryginały.. turbo zregenerowane na dobrych gratach będzie jezdziło dobrze. @Matuszek "w strone garreta " ? wtf ? co masz na myśli??
  2. Rozumiem, że gdy któremuś z twoich klientów przytrafi się awaria twojego softu, przyjedziesz z Wrocka żeby to naprawić? Gdy sprzeda auto, to też razem z namiarem na Ciebie, bo jak się zepsuje coś, to nikt inny tego nie naprawi, bo jest namieszane w sterowniku. Gdy kupiłem swoje auto, tez bardzo bałem się kradzieży, dlatego założyłem takie zabezpieczenie. W razie kłopotów przyszły właściciel będzie miał możliwość naprawy w razie awarii. Cały systemik jest tak założony, że nikomu nie będzie się chciało kombinować żeby ukraść moje pudło. A kombinacja jest taka, ze prędzej w totka wygra. W każdym razie polecam człowieka i jego usługi. twoja wypowiedz jest pozbawiona sensu. A czy Pan Zbyszek przyjdzie z warszawy jak w twoim zabezpieczeniu coś się sypnie ? Zwłaszcza ze pan zbyszek ingerował w elektrykę auta zakładając dodatkowe urządzenia ? Przy rozwiązaniu kolegi nie ma szans że parę linijek kodu się nie wykona - nie wiem jaka awaria mogła by tu nastąpić - tylko zepsuty czujnik np czujnik hamulca, ale jak napisał od tego jest "tryb awaryjny" A ty jak sprzedasz auto to też zostawisz namiar na pana zbyszka ? Zwłaszcza ze numer musiałeś "odszukać" a nazwiska nie pamiętałeś ? Poleciłeś już pana zbyszka 3 razy wszyscy czytali i mają numer więc może skończmy dywagacje, bo temat jest nie o tym? A do autora tematu pytanie.. Czy system zadziała w każdym sterowniku me7.5 ? Wiadomo że softy się różniły.. Kiedy masz zamiar wziąć się za sterowniki klekotów?
  3. i co ci hamowania powie ? Że nie ma mocy ? a przyczynę jak zgadniesz ? kolejne złotówki w błoto pisałem żeby kolega zrobił logi, no ale grochem o ściane
  4. http://fmic.pl/proste-redukcje/183-prosta-redukcja-38-51mm.html?
  5. to znaczy że każdy instalator przycisku odcinającego na przykład - dopływ paliwa - po skradzeniu auta staje się też podejrzanym ? ...Pomyślałeś o tym...?
  6. Niestandardowe zabezpieczenie zniechęca złodzieja. Jesli w ciągu minuty nie odpali auta, to daje sobie siana. Ryzyko nie jest warte tego żeby iść do paki za auto za które on dostanie 3000pln a nawet mniej. Co innego droższe i nowsze fury. Znałem jednego złodzieja a raczej szajkę , która potrafiła kupić nowe auto w salonie, żeby je potem rozpracować i rąbać na potęgę. Ale to były samochody z innej półki cenowej. Aczkolwiek Polska , to dziki kraj i nawet fiata multipla potrafią ukraść. Pogratulować znajomości.
  7. rozwiązanie jest bardzo fajne i jeśli tylko pojawi się do mojego sterownika to na pewno będę chciał to mieć - mieszkam we Wrocławiu gdzie co noc ginie masa aut także każde dodadkowe zabezpieczenie sprawia, że spisz spokojnie
  8. przeciez to tylko kod - możesz dodać kazde rozwiązanie również zupełne zablokowanie
  9. a czemu miałoby ulec awarii ? to tak samo jakby sam sterownik auta sie wysypał
  10. wystarczy wpisać w google z wykresów to w 1.8t wdziałem Zaparzala 347hp nie pamietam niuta, hybryda gregora robi 400++ w 2.0tfsi. td + kolektor = k04 tfsi jesli chodzi o cene
  11. jakie logi masz żeby spojrzeć ?
  12. do codziennej jazdy wygodne, na kreski lipa ;P ważne ze klient zadowolony
  13. tylko ze bex trzyma moment do 5,5k rpm i moc ma przy 6300 taka mała różnica, u Ciebie to jak disel albo i gorzej bo momentu mniej
  14. surge != dzwięk no ale zobaczymy czy będzie wynik
  15. szkoda, że na zwykłej muszli, masz czym zmierzyć przy ilu się gruszka otwiera ?
  16. a czy to czasem nie zakłada się tylko obudowy 3" a wkład zostaje ?
  17. przyjedz do wro na soft to będzie
  18. Jeeee odpalił !! dalej będe miał części w dobrych cenach
  19. podjedz do mnie w sobote zrobimy jakies logi popatrzymy na błędy
  20. wg mocno otwarty a turbo trzyma boosta dlatego moc przeleciała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.