Treść opublikowana przez Imhotet
-
wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb
z dolotu zawsze leci troche oleju bo odma wpada w TIPa.. ile tego leci ? moze po prostu masz nie szczelny dolot.. nie jestem przekonany czy turbiny z tego sklepu to oryginały.. turbo zregenerowane na dobrych gratach będzie jezdziło dobrze. @Matuszek "w strone garreta " ? wtf ? co masz na myśli??
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Rozumiem, że gdy któremuś z twoich klientów przytrafi się awaria twojego softu, przyjedziesz z Wrocka żeby to naprawić? Gdy sprzeda auto, to też razem z namiarem na Ciebie, bo jak się zepsuje coś, to nikt inny tego nie naprawi, bo jest namieszane w sterowniku. Gdy kupiłem swoje auto, tez bardzo bałem się kradzieży, dlatego założyłem takie zabezpieczenie. W razie kłopotów przyszły właściciel będzie miał możliwość naprawy w razie awarii. Cały systemik jest tak założony, że nikomu nie będzie się chciało kombinować żeby ukraść moje pudło. A kombinacja jest taka, ze prędzej w totka wygra. W każdym razie polecam człowieka i jego usługi. twoja wypowiedz jest pozbawiona sensu. A czy Pan Zbyszek przyjdzie z warszawy jak w twoim zabezpieczeniu coś się sypnie ? Zwłaszcza ze pan zbyszek ingerował w elektrykę auta zakładając dodatkowe urządzenia ? Przy rozwiązaniu kolegi nie ma szans że parę linijek kodu się nie wykona - nie wiem jaka awaria mogła by tu nastąpić - tylko zepsuty czujnik np czujnik hamulca, ale jak napisał od tego jest "tryb awaryjny" A ty jak sprzedasz auto to też zostawisz namiar na pana zbyszka ? Zwłaszcza ze numer musiałeś "odszukać" a nazwiska nie pamiętałeś ? Poleciłeś już pana zbyszka 3 razy wszyscy czytali i mają numer więc może skończmy dywagacje, bo temat jest nie o tym? A do autora tematu pytanie.. Czy system zadziała w każdym sterowniku me7.5 ? Wiadomo że softy się różniły.. Kiedy masz zamiar wziąć się za sterowniki klekotów?
-
1.8 T 190 km, BEX + gaz, wypadanie zapłonu
i co ci hamowania powie ? Że nie ma mocy ? a przyczynę jak zgadniesz ? kolejne złotówki w błoto pisałem żeby kolega zrobił logi, no ale grochem o ściane
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
http://fmic.pl/proste-redukcje/183-prosta-redukcja-38-51mm.html?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
180 ma wloty 57........
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
to znaczy że każdy instalator przycisku odcinającego na przykład - dopływ paliwa - po skradzeniu auta staje się też podejrzanym ? ...Pomyślałeś o tym...?
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Niestandardowe zabezpieczenie zniechęca złodzieja. Jesli w ciągu minuty nie odpali auta, to daje sobie siana. Ryzyko nie jest warte tego żeby iść do paki za auto za które on dostanie 3000pln a nawet mniej. Co innego droższe i nowsze fury. Znałem jednego złodzieja a raczej szajkę , która potrafiła kupić nowe auto w salonie, żeby je potem rozpracować i rąbać na potęgę. Ale to były samochody z innej półki cenowej. Aczkolwiek Polska , to dziki kraj i nawet fiata multipla potrafią ukraść. Pogratulować znajomości.
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
byś się zdziwił
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
rozwiązanie jest bardzo fajne i jeśli tylko pojawi się do mojego sterownika to na pewno będę chciał to mieć - mieszkam we Wrocławiu gdzie co noc ginie masa aut także każde dodadkowe zabezpieczenie sprawia, że spisz spokojnie
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
przeciez to tylko kod - możesz dodać kazde rozwiązanie również zupełne zablokowanie
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
a czemu miałoby ulec awarii ? to tak samo jakby sam sterownik auta sie wysypał
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
wystarczy wpisać w google z wykresów to w 1.8t wdziałem Zaparzala 347hp nie pamietam niuta, hybryda gregora robi 400++ w 2.0tfsi. td + kolektor = k04 tfsi jesli chodzi o cene
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
k04 tfsi to chyba najlepsza opcja do 1.8t..
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
jakie logi masz żeby spojrzeć ?
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
do codziennej jazdy wygodne, na kreski lipa ;P ważne ze klient zadowolony
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
tylko ze bex trzyma moment do 5,5k rpm i moc ma przy 6300 taka mała różnica, u Ciebie to jak disel albo i gorzej bo momentu mniej
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
surge != dzwięk no ale zobaczymy czy będzie wynik
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Seria AWX 580Nm.. ? Chyba ten moment miałes w 5,5k rpm i w ośce
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
szkoda, że na zwykłej muszli, masz czym zmierzyć przy ilu się gruszka otwiera ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a czy to czasem nie zakłada się tylko obudowy 3" a wkład zostaje ?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
niemiecki gotowiec bleh ;P
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
przyjedz do wro na soft to będzie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jeeee odpalił !! dalej będe miał części w dobrych cenach
-
1.8 T 190 km, BEX + gaz, wypadanie zapłonu
podjedz do mnie w sobote zrobimy jakies logi popatrzymy na błędy
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
wg mocno otwarty a turbo trzyma boosta dlatego moc przeleciała