Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. no ale widze ze temperatura w dolocie juz nie jest problemem, walczysz tylko z zaplonem ?
  2. ja piernicze... to dopiero wielka d*pa dysza z k03 ma smieszne 3.2cm^2 dla porownania hhaha
  3. aha czyli troszke rzeźby bedzie myslalem ze coś p&p znalazles pod kolektor serie a masz jakies wymiary ? rozmiar koła, dyszy albo A/R ?
  4. Powiesz co to za zeliwko co wymyśliles ? albo przynajmniej czy jest dużo wieksze ?
  5. a ja pytam o spot ? pytam czy dzisiaj sie ktos wybiera
  6. wybiera sie ktos dzisiaj pod milenijny ?
  7. a to jest log na lpg ? tego nie napisałes..
  8. no to lipa z tymi wtryskami albo z pompa paliwa, wtryski na graniczy zapętlenia a korekty na plus. Sprawdz cisnienie na listwie paliwa.
  9. zmieniałes wtryski na bexy czy seria ?
  10. jakich modach.. Roman zastanawiam sie czy auta do odry nie zepchnac kazdego dnia..
  11. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrob test kompresorem jesli chodzi o szczelnosc, sprawdz klapke wg czy nie jest luzna, a najlepiej log dynamiczny, 3+20 2+118
  12. sedanik Ci tyle waży ? masakra moje pokazało 1615 kg z 1/4 pb i 1/3 lpg
  13. jak masz mozliwosc to zajrzyj do cata, ale stawiam ze łancuszek, w 91-92 wieac chyba jakas synchronizacje mozesz zerknac (dopytaj Wampira)
  14. jak masz swiece nowe to lipa to cofanie zaplonu, cewki jakie zmieniane kiedys ? łancuszka rozrzadu nie slychac czasami ?
  15. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj ktoś numer do Gwert'ego zaryzykuje rozmowe mimo różnych opinii
  16. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto tu lampy przerabiał na bixy regenerował malował i tak dalej ? dajcie namiar
  17. musze poprosic tunera zeby sie ogarnał wreszcie i mi to zrobil ;P bo mi pokazuje 8 jak spala 12,5
  18. jak masz srednie 13lpg to ile masz na FISie srednie ?
  19. z tym staniem w miejscu to moze kolege poniosło ;P ale Krzysiek zobacz na jego moment.. not even close.. ;p
  20. Imhotet odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    zdaje sie ze kazde kolo wydechowe jest z inocelu ;p a maja cos na potwierdzenie swoich słów ? napewno nie mylisz silników wzdłużnych z poprzecznymi ?
  21. dzięki za info Grzesiu czyli takie jak po lewej na górze oznaczenie 2277
  22. błąd jest związany z pompa SAI.. to coś innego niż EGR
  23. czyli użyłeś koła 2275 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.