Treść opublikowana przez Imhotet
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
czemu chcesz porównywać BTDC ? cofanie zapłonu lepiej chyba widac w kanale 20.. jeśli masz lepsze info to tłumacz
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
hehe a w jakim ma być? czarno jak w D**
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
ok daj znać, też chce zrobić korekte i chciałbym wiedzieć czy ta płukanka daje wymierny efekt
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
sprawdzałeś juz może czy jest mniejsze cofanie zapłonów po tym czyszczeniu, albo sprawdzałeś kompresje ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jakby co mam jednomas i tarcze (do obicia) do pogonienia jako że do skrzyni 6gang nie pasuje pisać na pw
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wymieniałeś wszystko na ori czy jakieś zamienniki ? prawdopodobnie ktos spieprzył robote bo nie ma szans zeby to się tak szybko wysrało..
-
Co to za turbo?
otóż to;)
-
Co to za turbo?
to nie jest k03s....
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
zgadnij dlaczego pytam o ori tlumiki... kata + srodek + koncowy przelot = super prawie jak seria ale troche basu DP + srodek + koncowe przeloty = masakra
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to elegancko bo jest wylaczona programowo.. szkoda ze juz ja ominalem rurkami ;p
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
masz kata ? nie chcesz mi pogonic ori tlumikow ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Jakich wtrysków uzyjesz ?
-
Ktory FMIC?
mozesz zrobic zdjecie FMICa z od gory z otwarta maska ? bo ja mam 140 na samym dole zderzaka i belki wycialem 5mm wiec nie wiem jak Tobie weszła 180...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Zadzwonie do Ciebie w piątek pogadamy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Panie jakie update ? kiedy beda jakieś logunie z tych dmuchawek na kole 2080? Pytam bo turbo które kupiłem od Twojego ziomka juz sie wysrało i myśle czy nie isc krok dalej.. ile by mnie kosztowało coś na kształt czerwonej hemoroidy ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tja tylko albo teraz ja musze czekac na upał albo Ty zrobic log w temperaturze kolo 24 st zeby zobaczyć różnice miedzy 140 a 180 czy ktos moze mi powiedziec co to za dziadostwo na zdjeciu ? strasznie mi przeszkadzało przy FMICu nie moglem sie oprzec rzadzy wyrwania tego... View image: IMAG1032
-
Ktory FMIC?
otóż to ale to jest naprawde minimalnie ;P natomiast 180 to juz krojenie niezłe
-
Ktory FMIC?
jeśli pytasz o orurowanie to watpie ze podejdzie bez przerobek, chociaz nie montowałem nigdy gotowaca, a 550x180x65 napewno nie wejdzie pod belke
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja nie chciałem się pozbywać belki dlatego poszedl 140mm jest optymalnie, ale chetenie zobacze logi z 180mm z temperatura na zwenatrz +-24 st tylko ze nikt sie nie chce podzielic..
-
Ktory FMIC?
generalnie przy kazdym ktory ma wiecej niz 140mm wys. bedziesz musial ciąć belke.. no jedyna szansa ze Ci taki 450x50 wejdzie pod belke I bedzie mial odpowiednio nisko wlot/wylot + uda ci się to spasowac jakims cudem
-
Ktory FMIC?
jest bardzo bardzo mala szansa ze 450x50 wejdzie pod belke o ile nie przeszkodza rury I wylot ale jak nie wejdzie no to cała belka papa
-
Ktory FMIC?
po co Ci taki wielki cooler ? robisz 300 + ? zobacz w watek o modyfikacjach 1.8t wrzucilem tam cos co da Ci pewien obraz..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a propo FMIC porownanie seria vs 550x140x65: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM seria: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM na serii było z 5-7 stopni mniej na zewnatrz..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a moglbys podac jakis model tych zacisków, albo od czego są.. ? Pogrzebie troche.. - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7