Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Dokladnie tak... Dioda idzie miedzy te kable co zamienialismy i tyle Tylko odpowiednia diode trzeba dobrac i wmontowac dobra strona Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Przeciwmgielne zostaja bez zmian... Jak wlaczysz, to tak jakby jeden pasek stopu swiecil caly czas... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Całą zimę lałem ten z carefoura za 11-12zł za 5l. Zapach nie jest zły. Nie zamarzł mi i smug też nie zostawiał... Niestety u mnie płynu trochę schodziło... zwłaszcza zanim się nauczyłem nie włączać sprysku lamp
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Nie mam problemu Tylko natknąłem się na taką stronkę... może jeszcze jakieś graty się znajdzie dodatkowe, po obrazkach
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Rozglądam sięza guziczkiem FUNK i na takąstronkętrafiłem...: AUDI 8D0035775A B98, satin black Ciekawe sąschematy i sporo numerków części można znaleźć... Ale nie mam pojęcia jak dokładnie to wpisywać... :/ Chyba, że mamy jakiśnumer części standardowy i po nim znajdziemy inny...
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
w jakich saabach były te wtryski co u Ciebie siedzą?? 2.0t ??
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
ile Cie kosztował FMIC ? Jakie rozmiary ?
-
obnizenie i utwardzenie
A może chcesz 1bv ?? Tylko że sam przód mi został... Dla Ciebie i tak mój tył by nie podpasował, bo quattro ma inne mocowania z tyłu Na tył dokupisz jakieś springi -30 i będziesz miał niżej :] 1bv daje -30mm i najtwardszy jest z seryjnych :]
-
końcowka tłumika b5
Trzeba było kupować ode mnie w styczniu oryginalne rurki "ProLine" :]
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Sorki za OT... mali ludzie u Ciebie w mieście (hehehe, śmieszna perspektywa foto się zrobiła). U mnie w profilu masz z żółtym halo jak wygląda. Mi siępodoba... w Poprzednim aucie teżmiałem dwa halo okrągłe żółte :]
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Hej, ogarmial ktos stop i z pozycja i z przeciwmgielnym? Prosciej mowiac, jak wcisne stop, chce, zeby swiecily dwa paski... ten przeciwmglowy tez. Jak to kabelkowo zrobic? ---------- Post dopisany 21-11-2013 at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 16:51 ---------- Rozumiem, że muszę sam to rozkminić Chyba bez diody się nie obędzie, żeby szedł przepływ tylko w stronę ze stopu-na p.mgielne... a nie na odwrót... Punktem wyjścia będzie zatem mod z tego tematu, a później zacznę rzeźbienie ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 08:23 ---------- Pierwszy etap z glowy... Konektory zamienione... Do podwojnego stopu trzeba bedzie diode wlutowac miedzy kable... Poszykam jaka dawalem w poprzednim aucie i obadam tutaj... Ale to jak juz slonko bedzie prazyc teraz za zimno pod chmurka jeszcze Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik ciśnienia oleju
Opis pewnie skopiowany ze wskaznika doladowania dlatego o dolocie jest. Tez mysle nad zamontowaniem tego... Do kompletu jeszcze egt w pozniejszym czasie... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
To jak za darmo żeś trafił :] Nie masz gdzieś jeszcze na szrocie V8 ??
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
Pany, a jak mam klucz dyn. od 28Nm w górę, to lipa ?? mniejszego momentu nie uzyskam co ?
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepustnicy 1.8 T
już znalazłem jakby ktoś szukał: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-naprawa-przepustnicy-75928/
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
ja musiałem odpuścić, bo niepokojący kolor spalin się pojawił tuż przed pomiarem... :/ jak pech to pech... podejrzane są: uszczelka pod głowicą oraz turbina...
-
Ubywa oleju...
Cisnie juz bylo robione, bo smok sie zatkal, takze jest w porzadku... Mam oleju odpowiednia ilosc na bagnecie. Mimo to czasami potrafi sie ta pomaranczowa na fisie pojawic... Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
O ilosc aut bym sie nie martwil .. W KreatorzeMocy jak robilismy dynoday dla 306team, to ja nastepnego dnia moglem dopiero i tez za 50zl zrobilem pomiar Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
A wlasnie tez mialem o vaga poprosic... Ale nie chce mi sie szukac teraz kodowania alarmu... Chyba sobie daruje Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 9:00-12:00 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% godz. 9:00-... 3. Mariusz (Audi A4 B7 + Golf IV) 100% godz. 10:00-12:00 4. Poziek (Coupe quattro) 5. troylee 80% 9:00-12:00 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* godz. 11:00-... 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% godz. 11:00-... 9. Buba (rower) godz. 9:30-... 10. Zibione (Audi A4 B6) godz. 9:00-10:00 11. dlugi999 (Toyota Celica) 12. Awra (Audi A4 B7) godz. 15:00-16:00 13. ... 14. ... 15. ... Mam nadzieję, że do jutra nie wykruszy się reszta aut
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 9:00-12:00 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% godz. 9:00-... 3. Mariusz (Audi A4 B7 + Golf IV) 100% godz. 10:00-12:00 4. Poziek (Coupe quattro) 5. troylee 80% 9:00-12:00 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* godz. 11:00-... 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% godz. 11:00-... 9. Buba (rower) godz. 9:30-... 10. Zibione (Audi A4 B6) godz. 9:00-10:00 11. dlugi999 (Toyota Celica) 12. Awra (Audi A4 B7) godz. 15:00-16:00 13. ... 14. ... 15. ... Z listy wyleciała Navara, wlepiłem tam Bube, bo mi się nie chciało cyferek zmieniać mniej klikania Co do godzin, to myślę, że nie ma aż takiego tłoku patrząc po liście...
-
Ubywa oleju...
Panowie, co uaktywnia kontrolkę pomarańczową z olejarką ? Wczoraj mi się zaświeciła, ale jak sprawdzałem bagnetem poziom, to był ok... po odpaleniu ponownym auta kontrolka nie świeciła już. Może to byćzwalony czujnik ?? jak go sprawdzić i w którym mniej więcej miejscu go szukać ?? Zdaje się, że poprzednio jak mi sięzapaliła ta kontrolka, to dałem sięnabrać, bo sprawdziłem poziom na nierównej nawierzchni... rezultat był taki, że miałem za dużo oleju później. Dlatego stawiam na czujnik poziomu oleju. Pozdr
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepustnicy 1.8 T
Pany! pomóżcie mi znaleźć temat z czyszczeniem przepustnicy, ale tej strony z elektroniką Widziałem to kiedyś, a jak mi teraz potrzebne, to nie mogę znaleźć
-
Dyno Day spot 50zł (hamowanie grupowe) 8 luty Warszawa i okolice zapraszam!
1. Jaszczur (Audi A4 1.8t quattro) 100% 9:00-12:00 2. Smoko (Saab 9-5 2.0t) 100% godz. 9:00-... 3. Mariusz (Audi A4 B7 + Golf IV) 100% godz. 10:00-12:00 4. Poziek (Coupe quattro) 5. troylee 80% 6. Robero321 (A4 B6/7 3.0 quattro) 100% 7. Carlos* 8. Łukasz (Peugeot 306) 80% godz. 11:00-... 9. Kuba (Nissan Navara) godz. 12:00-... 10. Zibione (Audi A4 B6) godz. 9:00-10:00 11. dlugi999 (Toyota Celica) 12. Awra (Audi A4 B7) godz. 15:00-16:00 13. ... 14. ... 15. ... Buba, rozumiem, że chcesz wpaść żeby wreszcie podpis na forum móc zmienić ??
-
świece aeb 1.8t plus gaz
Pany, jakim momentem świece dokręcić w AJL-u?? a już nie ważne znalazłem tutaj na stronie NGK Świece zapłonowe - Porady montażowe mam głowicę alu z tabelki mi wyszło, że dokręcam momentem 20Nm