Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
mi własnie wczoraj wycieraczki umarły stawiam na mechanizm zapieczony... w weekend będę się bawił... do smarowania użyję albo ŁT, albo wazeliny technicznej ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 07:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 13:42 ---------- Oczywiście z takim ładnym tutorialem nie wytrzymałem i wziąłem się do roboty jeszcze wczoraj. Efekt jest taki, że urwałem mocowanie od strony kierowcy. Czemu oni to z papieru robią ?? Pospawać nie da rady, tego papierowego stopu :/ U mnie tak było zapieczone, że ledwo w imadle mogłem kręcić. Jak później już wybijałem na chama, to taka miedziana tulejka jeszcze wyszła. To chyba ona tam się przytwierdziła i dlatego przestało się kręcić. Podobna opcja jak przy tylnej miedzianej rureczce. Jakiś kretyn to wymyślił, albo nie wierzył w takie przebiegi aut jakie robią. Dziś jadę kupić mechanizm i zakładam nowy. Trochę kasy szkoda, no ale pech. Teraz tylko oby nie było kłopotów z ustawieniem wszystkiego jak należy
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nie ma ktoś gwintu na sprzedaż ?? :]
-
Spot Białystok
Ostatnie dni na felgach i glebie - Fakty Białystok zapomniałem dać linka
-
Spot Białystok
Kto się wybiera w sobotę na Węglową ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chłopcy, jak w AJLu mi turbawka dmucha max ok. 0,9 to znaczy się, że ok wszystko ??
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
dekielek nie wiem jaki różowy raczej nie... te kółka ze zdjęć to od kolegi ze skody ---------- Post dopisany 14-10-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 20:10 ---------- pseudo gleba :] załadowane thuje na żywopłot plus 4 worki 50l podłoża do iglaków dystanse niezbędne będą :]
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
na jakim gwincie jezdzisz ??
-
wymiana tylnych sprężyn
dzięki za info mam tylne sprężyny właśnie do wymiany, bo są końcówki odłamane i nie leżą tak jak powinny :/
-
wymiana tylnych sprężyn
Czy w quattro sprężyny dla avanta i sedana są różne ?? Czym się różnią sprężyny do quattro z tyłu od nie quattro ?? pozdr
-
A4 by Balbolek
a gdzie posty ???
-
Rezanie bixenonu
Właśnie też mnie to ciekawiło... czyli z tej opcji trzeba zrezygnować chyba po prostu
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
odnośnie Technixów, to lepiej odkładaj kasę na coś lepszego... niestety nie jest to towar na dłużej znam przypadki, które już przy montażu szlag trafiał :/
-
Qlimax b5 by Ramirez01
ja jestem na nie, ale będę tu zaglądał w oczekiwaniu na zmiany powodzenia
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nooo i pewnie na biało pójdą, tylko teraz jaki biały wybrać ?? jakaś perła może z palety bmw ? Testowałem różne folie przyciemniające na wskaźnik boosta, ale niestety nie zda to egzaminu, bo za ciemna wskazówka się robi :/ Ale rozwiążę ten problem rezystorkiem na przewodzie od podświetlenia, bo wskaźnik reaguje na ściemnianie z pokrętła w zegarach...
-
[ALL B5] Audi 1.8T Quattro 200Km ABT Recaro Gwint
Fajoski kolorek, nie wszystkie foty z pierwszego posta dzialaja
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
martwię się tylko, czy nie będą się za szybko syfiły... ale w sumie ze srebrnym jest podobnie ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 19:45 ---------- dziś ogarnąłem wreszcie piloty scyzoryki
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wyglada na to, ze tak wlasnie jest... Trzeba sie kierowac chyba tym oznaczeniem 5D1. U mnie i w opisach wyposazenia tak jest podane na wlepce i po odszukaniu w rozpiskach i tu na forum kluczyki i 433,92 i 433 sa w grupie 5D1. Dzis uruchomilem w aucie dwa najpopularniejsze 3-przyciskowe scyzory z 433,92. Obecnie tylko otwieraja i zamykaja auto oraz obsluguja komfort opcje szyb domykania, ale to juz kwestia zakodowania pompki. Jestem uradowany, bo jak mialbym szukac nowej pompki na 433,92, to bym padl Jak dosiade do kompa, to podam jeszcze dokladne oznaczenia pilotow i pompki dla potomnosci. Jak komus sie w temacie nie chce szukac moich postow ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- No to oznaczenia u mnie są następujące: Wyposażenia kod: 5D1 Piloty: 4D0.837.231A x2szt. 433,92 MHz Pompka: 8D0 862 257 " " (z tematu wynika, że 433Mhz)
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Na jakiej pompce to zaprogramowałeś ?? Zaczynam się zastanawiac, czy zamiast szukać scyzorów na 433MHz, to nie poszukać pompki na 433,92MHz ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- dlatego, że przeczytałem to: Z tego wychodzi, że 5D1 to i 433MHz i 433,92MHz :/
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Hmm... Jeśli to byłaby prawda, to wtedy bym nie musiał scyzorów zmieniać... ale nie mam u kogo tego sprawdzić... :/ Czy ktoś może to potwierdzić, że 433MHz i 433,92MHz będzie działało naprzemiennie ?? Tylko, że po co w takim razie by było rozróżnienie centralek ?? HELP! Już mnie wkurza otwieranie auta z kluczyka !! A ma ktoś możliwość sprawdzenia czy scyzor od Paska zagada w Audi ?? Na alledrogo znalazłem takie coś jeszcze: Posiadam na stanie następujące modele pilotów: - 4D0.837.231 / 433 MHz / 2 przyciski, - 4D0.837.231 A / 433 MHz / 3 przyciski, - HLO 1J0 959 753 A / 433 MHz / 2 przyciski, - HLO 8P0 837 231 / 434 MHz / 3 przyciski, - 8Z0 837 231 (D) / 433,92 MHz / 3 przyciski, - 5FA 007 680 / 433 MHz / 2 przyciski, - 7M3 959 753 / 433,92 MHz / 2 przyciski, - 1K0 959 753 N / 434 MHz / 3 przyciski, - 1J0 959 753 DA / 434 MHz / 3 przyciski, - 1J0 959 753 AH / 434 MHz / 3 przyciski, - 1J0 959 753 G / 434 MHz / 3 przyciski, - 1J0 959 753 N / 434 MHz / 2 przyciski… Ale to tyczy się kluczyków/pilotów od Paska własnie...
-
Komputer i wiązka z AJL do AEB
ajl ma też "uwolnioną" przepustnicę, bez zwężki... końcówka Q w oznaczeniach... w 150HP zdaje się jest lekko zdławiona przepustnica i końcówka w oznaczeniach M
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
a nie chcesz się zamienić za 433,92 ?? To bym sprawdził u siebie :]
-
Tania hamowania w Warszawie lub okolicach
Sluchajcie, a duzo mniejsze wartosci pomierzy hamownia, jesli sprzeglo troche sie slizga? No i pytanie o hamownie w Wawie, ale z 4x4... Tak do 150zl.
-
Wymiana amortyzatorów - tył. <foto>
Duże różnice są w Q ?? Czy to samo ?? Patrząc po mocowaniu, to mam wrażenie, że operacja wygląda tak samo, ale może upewnicie mnie albo wyprowadzicie z błędu, bo będę miał chyba sprężynki do wymiany ...
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
ja swoją muszę sklepać, bo w zime na niższym profilu o pieniek w lesie zawadziłem i wygiąłem w "U" :/
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
exactly :] ---------- Post dopisany 14-08-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 23:01 ---------- Całe wnętrze zostało własnie zaledowane :] Dodatkowo oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Teraz tylko pozycja do poprawienia z ledów... ew. może coś o tylnych ledach pomyślimy Zdjęcia niebawem :] ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 21:03 ---------- Wczoraj przy okazji wymiany hebli przednich, zregenerowane zostały zaciski... przy okazji pryśnięte na srebrny kolorek. Na ten komplet tarcz heble pozostają jeszcze 288mm, przy kolejnej wymianie pomyśle o jarzmach pod tarczę 312mm. Tarcze i klocki wymienione na Textar, takie jak szły na pierwszy montaż. Z tyłu hamulce tylko oczyszczone, tarczy i klocka jeszcze sporo, więc nie zmieniałem. Wymienione łożyska kół tylnych. Wreszcie w aucie jest cisza w czasie śmigania i mogę usłyszeć np. turbawkę :] Wymieniony płyn hamulcowy na Valeo dot 5.1 ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Porezałem dziś jeszcze lekko kratkę pod wskaźnik i pomalowałem go na czarno. Zabrałem się za montaż rozpórki od A6... po zdjęciu podszybia osłupiałem... okazało się, że mam seryjną rozpórkę zamontowaną... Także rozpórka od A6 na sprzedaż... powiedzmy 140zł. ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 20:07 ---------- Kilka fotek z nowości... - Wskaźnik za dnia i po ciemku, jeszcze nieoklejony folią do ściemniania szybek. - Oryginalna rozpórka S4 - Foto ze spota 2speed na zakończenie sezonu. - Propozycja kolorku na flaty na przyszły sezon. -Rozpórka górna z A6 na sprzedaż :] (sprzedana)