Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. daro84.pl odpowiedział(a) na 102031 temat w 2.0
    tylko że tam kluczem nie można się ruszyć
  2. daro84.pl odpowiedział(a) na 102031 temat w 2.0
    Dziś próbowałem wkręcić emulator pod drugą sondę i poddałem się. Wyciągacie kata żeby się do tego dostać?
  3. Ja dałem trochę wazeliny i jest elegancko
  4. W tylnym błotniku jak z bagażnika wyciągniesz boczek tylko nie pamiętam czy prawy czy lewy
  5. W sedanie antena jest pod osłoną u góry tylnej szyby. U mnie wymiana kluczyka załatwiła problem
  6. Zna ktoś numer tego szarego czujnika który siedzi na dole chłodnicy?
  7. Ja też mam ten błąd 17698 i myślę że na początek wymienię tylko ten dwu pinowy
  8. Damian czujniki brałeś z ASO, jaka cena?
  9. U mnie miedzy gumami a stabilizatorem siedziały cienkie plastikowe tulejki, miał ktoś u siebie takie?
  10. Jaki olej polecacie do manualnej skrzyni?
  11. Ja mam jeszcze podobne pytanie a mianowicie jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni?
  12. daro84.pl odpowiedział(a) na mbzdak temat w 2.0
    Mi wyskakuje błąd 17748-czujnik obrotów silnika nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia. Może to być wina czujnika położenia wału czy raczej czujnika halla?
  13. Mi wyskakuje błąd 17748-czujnik obrotów silnika nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia. Czy to jest wina czujnika położenia wałka rozrządu?
  14. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja i mój znajomy też mamy w ALT
  15. Tak jak kolega pisze, 3 śrubki i kilka minut roboty
  16. Tu nikt nie mówi o rozbieraniu silnika to są zdjęci podglądowe. Do tego zabiegu nie potrzebny mechanik i wydatki jakie się poniesie to tylko nafta. Odkręcasz korek, świece i lejesz kilka dni
  17. Jest różnica między tylnym a przednim głośnikiem czy są identyczne?
  18. daro84.pl odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    Fis ci tyle pokazuje czy faktycznie masz takie spalanie?
  19. Jakim cudem lejesz prawie 100% obiętości
  20. Zobacz w papierach od instalacji tam jest napisane ze mieści 80% ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Kilka postów na forum i instalacja się naprawiła:grin:
  21. Czyli masz wszystko OK:grin: ja mam butle 50l wchodzi 38l przy spalaniu 9l wychodzi około 410km ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Nawet niema sensu do niego jechać bo tak ma być
  22. lejesz do pełna 44l przy spalaniu 12l na 100km robisz 350 km i gazu już niema:decayed:. Masz butle 55l i możesz wlać tylko około 80% tej obiętości
  23. Ale masz pojemność butli 55l czy weszło ci 55l gazu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.