Treść opublikowana przez daro84.pl
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
nie wiem czy wiesz ale gazu nigdy nie zatankujesz do pełna tylko 80%
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Masz gwarancje to niech gazownik się tym zajmie
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Mój wytrzymał około 2 miesiące i został wymieniony w ramach gwarancji i jest ok
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Miałem taki przypadek i właśnie ten czujnik był winowajcą
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Może czujnik ciśnienia gazu niedomaga
-
Modyfikacja biurka
Dobrze mówisz, można dać płasko a na to gąbka to klientkom kolana nie będą bolały:grin:
-
Zamiana reflektora z anglika na europe
ta dzwignia powinna być uniesiona do góry czy do dołu?
-
B6 DIVISION
Lampa nr 8E0 941 030 C to przypadkiem nie anglik?
-
Strefa Śmiechu
Sprzedam Opla vectre Cdx. Lpg Łomża ? Tablica.pl Dobry patent na podłokietnik:grin:
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Masz pewny i sprawdzony samochód to ni wiem czy warto zmieniać bo można gorzej trafić. Przy twoich przebiegach watro pomyśleć o LPG i kilka lat możesz spokojnie jeździć. Dużo jeździsz po trasie to spalanie będziesz miał ok 9L czyli wyjdzie taniej niż 1.9TDI. Przemyśl to jeszcze:wink:
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Faktycznie są tylko z kolektorami. Dzwoń do sprzedających i możesz się dogadać, ale uważaj bo naprawdę trudno jest trafić sprawną
-
przód wyżej niż tył
Ja mam 1BA przód OJF i tył OYF i też trochę nisko tył siedzi
-
Czujnik temp. powietrza zasysanego 2.0 benz.+gaz ALT
Na ciepłym silniku też miałeś jakieś objawy?
-
Czujnik temp. powietrza zasysanego 2.0 benz.+gaz ALT
Tak to ten. Siedzi z przodu kolektora
-
Czujnik temp. powietrza zasysanego 2.0 benz.+gaz ALT
Czujnik temperatury zasysanego powietrza siedzi w kolektorze ssącym
-
Zaręczyny po naszemu.
Jakiś czas temu w ostrołęce były niemal identyczne zaręczyny
-
Dobór felg i opon
Nie myślałeś o 225/50/17? Jak by to wyglądało i jeździło bo mam okazję takie kupić
-
Jakie optymalne opony letnie na felge 17"
A co powiecie na 225/50/17 7,5JX17H2 ET45 lato?
-
[b6 ALT] PRZERYWANIE PRZ 5 TYS OBROTOW NA ZIMNYM SILNIKU
Michał możesz podrzucić jakieś foto w którym miejscu jest ten czujnik
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Czyściłem stary ale nic nie pomagało więc kupiłem drugi używany i jak ręką odjął
-
problem ze spalaniem
Potwierdzam słowa Michała, w trasie potrafi zejść poniżej 9 l
-
przyciski podnoszenia szyb elek.
Ja szukasz to mam jeden pasażera
-
Kiedy włączam kierunek w prawo to włącza się w lewo
jak coś to mam manetkę do sprzedania
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
a co myślicie o firmie BOSH?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
niema 1 ani 2 i po wciśnięciu reset wyłącza wyświetlacz i nic więcej nie działa. Mam już zmasowany czujnik