Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. nie wiem czy wiesz ale gazu nigdy nie zatankujesz do pełna tylko 80%
  2. Masz gwarancje to niech gazownik się tym zajmie
  3. Mój wytrzymał około 2 miesiące i został wymieniony w ramach gwarancji i jest ok
  4. Miałem taki przypadek i właśnie ten czujnik był winowajcą
  5. Może czujnik ciśnienia gazu niedomaga
  6. Dobrze mówisz, można dać płasko a na to gąbka to klientkom kolana nie będą bolały:grin:
  7. ta dzwignia powinna być uniesiona do góry czy do dołu?
  8. daro84.pl odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lampa nr 8E0 941 030 C to przypadkiem nie anglik?
  9. Sprzedam Opla vectre Cdx. Lpg Łomża ? Tablica.pl Dobry patent na podłokietnik:grin:
  10. Masz pewny i sprawdzony samochód to ni wiem czy warto zmieniać bo można gorzej trafić. Przy twoich przebiegach watro pomyśleć o LPG i kilka lat możesz spokojnie jeździć. Dużo jeździsz po trasie to spalanie będziesz miał ok 9L czyli wyjdzie taniej niż 1.9TDI. Przemyśl to jeszcze:wink:
  11. Faktycznie są tylko z kolektorami. Dzwoń do sprzedających i możesz się dogadać, ale uważaj bo naprawdę trudno jest trafić sprawną
  12. Ja mam 1BA przód OJF i tył OYF i też trochę nisko tył siedzi
  13. Na ciepłym silniku też miałeś jakieś objawy?
  14. Tak to ten. Siedzi z przodu kolektora
  15. Czujnik temperatury zasysanego powietrza siedzi w kolektorze ssącym
  16. Jakiś czas temu w ostrołęce były niemal identyczne zaręczyny
  17. Nie myślałeś o 225/50/17? Jak by to wyglądało i jeździło bo mam okazję takie kupić
  18. A co powiecie na 225/50/17 7,5JX17H2 ET45 lato?
  19. Michał możesz podrzucić jakieś foto w którym miejscu jest ten czujnik
  20. Czyściłem stary ale nic nie pomagało więc kupiłem drugi używany i jak ręką odjął
  21. daro84.pl odpowiedział(a) na zibulbul10 temat w 2.0
    Potwierdzam słowa Michała, w trasie potrafi zejść poniżej 9 l
  22. Ja szukasz to mam jeden pasażera
  23. jak coś to mam manetkę do sprzedania
  24. a co myślicie o firmie BOSH?
  25. niema 1 ani 2 i po wciśnięciu reset wyłącza wyświetlacz i nic więcej nie działa. Mam już zmasowany czujnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.