Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
ee chyba, że tak. nie jestem dobry w kategorii avant. troszkę lepiej mi idzie w sedanach
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
tyle razy oglądałem to autko a nigdy się tu nie wypowiadałem dziwne świetnei się rpezentuje, te kubełki mi się podobają jak zmieniłeś tylne lampki na polifta to mogłeś emblematy przykleić tak jak w polifcie, albo wywal je całkiem i ten napis na tylej szybie to bym też wywalił. po za tym fajna włoszka
-
[ALL B5] Brak ładowania
zajęcie na niedziele..
-
[ALL B5] Brak ładowania
podepnę się - to możliwe, żeby ot tak od razu kontrolka ładowania się zapaliła? tzn było tak - auto stało na podwórku i odpaliłem, żeby wjechać do garażu, kontrolki pogasły a od ładowania żarzyła się i w ciągu 10 sekund już mocno świeciła. ładowania nie ma. wymiana szczotek i regulatora napięcia pomoże?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Co Ty pierniczysz Czytaj uważnie co on napisał recaro, to nie zwykłe kubełki :embarrassed:
-
Strefa Śmiechu
wrocław, ulica osobowicka - sposób na zarabianie
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
nie byliśmy pod koroną :gwizdanie: tylko w l'eclercu i w factory. a blachy OOL ale widocznie było blisko
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no przecież macie jak byk w poprzednim temacie nosba - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moje_niemrawe_malenstwo_kilka_nowszych_fot_str_1_d-t15389.0.html w pierwszym poście pisze.
-
Co Wy na to
jak piszą "ałdi" to chyba logiczne, że nie mają więcej jak 10 lat... :polew:
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
a dzisiaj jechaliśmy do factory przez milenijny.. było tak blisko, no ale dzisiaj jest piątek. żeby nie bylo OT - coś tam zmodziłeś u siebie?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
żeby wszyscy się pytali - po co?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
zdjęcie dalej z telefonu, i w sumie nie widać żadnego efektu... ale na żywo jest lepiej muszę sobie sprawić aparat - a może ktoś się zna na aparatach i mi pomoże? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:13_________________________________________________chodzi o hak holowniczy, jest żółty
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
e tam, nie ma się czym chwalić
-
[B5 1Z] A4 TDi
, jest kox Michaś nie no jest - zrobiłem foto, ale dokładki mógłbym mieć w kolorze :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy - ale pomysł na żółty hal holowniczy jednak zgapiłem nie mogłem się powstrzymać.
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy - to jest napewno 95r? lakier to masz boski poprostu. :drool: ale już to kiedyś mówiłem :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
księga skarg i zażaleń haha... jak tam panowie? kto jeszcze ma długi weekend? w moim przypadku do 6 września.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mi styka długopis wiesz, że żartuję, bo przecież i tak mase roboty wykonałeś świetnie i zawsze będzie mi się to autko podobało
-
Co to za nutka?
oj co za staroć ale nie powiem, bo można sobie tego posłuchać
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
takie ładne auto, tył usa a felgi się chowają pod błotnikiem. wąsko i wysoko
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale koza :gwizdanie:
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Tyylko Bliska albo Orlen
-
[ALL B5] Nowe radyjko
będzie i niestety niebieskie rozbierz i zmień diody na czerwone
-
[ALL B5] Nowe radyjko
nie widziałem tego na żywo, ale ogólnie radia z pinka ostatnio mi się nie podobają, za tą kasę wolałbym porządną alpinkę kupić. Jak do radia było przejście ISO albo miałeś takie przy statym radiu i je posiadasz dalej to bez problemu podejdzie. Podświetlenie rozumiem, że czerwone bo inaczej... :gwizdanie: edit: chyba nie było czerwonego podświetlenia i jest niebieskie, coo?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kurcze, ja chcę znowu aparat fotograficzny ;( a też nie wiedziałem, że można dodawać do znajomych ale patrzę, pisze "add friends" no to klik