Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. nie będę już tego szukał, napisałem poprostu zamiast zdjęcia i tyle
  2. wez to podlinkuj poludzku jak poludzku?[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:59_________________________________________________aa bo nie działa, a wcześniej działało
  3. wystarczy kastracja i nie ma sięV co odparzać
  4. i czarne zostaw a co do odparzania jajek na skórzanej tapicerce to słyszałem o pewnym sposobie na to - ponoć działa
  5. sprawdz co puka i powymieniaj, u nas też był jeszcze oryginał (do tej pory jest, oprócz kilku wahaczy).
  6. chłopaki, weźcie się lepiej za montaż klimy a apropo skóry to może nie w kubełku -> http://www.allegro.pl/item1024690819_komplet_foteli_audi_a4_95_01_kombi_jasne_skory.html
  7. michu93 odpowiedział(a) na arass temat w Inne marki
    było i się skończyło - ale przesiadka dobra maszynke już kiedyś oglądałem i skomentowałem
  8. tego nie powiedziałem. powiedziałem jaki znam przypadek. a może da rade coś zrobić
  9. Kiedyś kuzynowi długo pompka chodziła - pół roku tak jeździł aż wkońcu zdechła
  10. Tu akurat Ciebie nie rozumiem Po co ma się zapalać pod nogami pasażera jak kierowca otwiera drzwi i odwrotnie? Przynajmniej tak napisałeś... Wiesz jak jest w poliftach? A raczej już w autkach '98? armistead dobra robota no mnie tak się bardziej podoba.. ale każdy ma inne upodobania
  11. eee... wg. mnie to najlepiej by było jakby przód i tył się zapalał osobno.. a nie każda z osobna ale możesz pokazać fotki
  12. kup specjalną żaroodporną i najlepiej jeszcze jakiś odtłuszczacz i będzie się elegancko trzymało
  13. pastą tempo - oczywiście ręcznie i na szybko
  14. noo z podłokietnikiem o wiele lepiej, nawet przyjemniej się biegi przełącza, bo nie musisz całej ręki w górze trzymać a co do ręcznego to na codzień nie sprawia problemów ale w zimę to podłokietniki w górę! a ten twój pasuje, ale wygląda na trochę zmęczony, albo brudny..
  15. jak otworzysz maskę to po lewej stronie na podszybiu jest plastikowa puszka a w środku filtr
  16. wg mnie to ten temat powinien być zamknięty. Tych których stać na paliwo mają się teraz gdzie wywyższyć i pochwalić (z reguły pewnie gdyby nie rodzice to gówno w życiu by osiągnęli - nie mówię o wszystkich) a ci których nie stać, tylko się podwójnie denerwują. Zawsze będzie podział ludzi i nikt nic z tym nie zrobi. Nie potrzebne tylko kłótnie na forum powstają. Siedząc na a4-klub.pl też niczego nie zdziałacie. Jest nas tu tylu, z jednego miasta, z jednej okolicy, że sami nawet jako klubowicze powinniście zorganizować coś. Kwestia pomysłu.
  17. nie kupuj tych drugich, te aktualnie założone na twoim aucie są świetne a co do zdartych opon to tak jak kolega wyżej napisał - sprawdź geometrię.
  18. a ponoć w Warszawie cena PB98 przekroczyła grubo 5zł.. Ale to co się dzieje to nieporozumienie.. Jeszcze rok temu można było zatankować ropki po 3.20/l a teraz.. ciężko znaleźć po 4.2/l...[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 14:43_________________________________________________W sumie to teraz warto przesiąść się na LPG.. cena na lato jak zwykle spadnie (miejmy nadzieję) poniżej 2zł.
  19. czemu brudasy? włosi nie są brudasami, francuzi tak. ładne autko, wypas fajny
  20. nic narazie nie szukam. a jak miałbym kupić to radio co pokazałeś, to wolałbym jvc albo pionka.
  21. a jak nisko jest teraz? bo wydaje mi się, że to nie jest 1BA.
  22. to te głośniki chciałbym ściągnąć tą metalową pokrywę suba ale nie mam pojęcia jak. widziałem kiedyś ściągniętą na yt ale to wszystko. wie ktoś jak to ściągnąć? i druga sprawa, czy dałoby radę wymienić w nich głośnik na coś innego np jakiś jbl albo pionek? czy trzeba jeszcze coś wtedy zmieniać? bo ta moc co mam od dawna już jest dla mnie taka zupełnie standardowa..
  23. a mnie się bardziej podoba czerwone podświetlenie auto ładne, do kompletu mogłyby być progi też pomalowane. I kratki w zderzaku przemaluj na czarno, bo lipnie wygląda w kolorze. Gril też ori by się przydał zmień przednie lampki na po II lifcie, załóż czarny znaczek na doope (tak jak u mnie) i felga mogłaby być większa jeśli chcesz to mogę ci załatwić rewelacyjną, trudnodostępną alpine ida-x001. Jak coś to pisz na gadu albo pw.[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 12:09_________________________________________________tak wygląda to radio, tylko że nie wystaje
  24. zapewne macie inny rodzaj zawieszenia. Ty możesz mieć 1BA a kolega 1BE. Co do zużycia amortyzatorów to jeżeli auto pływa to wymień amorki, bo niebezpiecznie się robi. Albo jedź na stacje diagnostyczną i tam sprawdź co z amorami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.