Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
właśnie nic, bo te twoje zdjęcia to stare są... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________ kup jette albo golfa II i na german style
-
Strefa Śmiechu
szkoda starej audi... ale drzwi tylne prawe by jeszcze sprzedał
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
no na allegro ale ja mam troche materiału i sam bym to zszył.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ale miał 4 biegi i osiągał niesamowitą prędkość 80km/h a palił tyle co moje ahu
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
z silnikiem od WSK wiecie co to robi?
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
Ma ktoś może wymiary materiału do ori mieszka dla audi a4 b5 1994-1998 (bo później są chyba inne)? Albo może ma ktoś stary ori mieszek i wymienił na nowy to ten stary by pociął i pomierzył?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
właśnie - ja też chcę
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
bez OOOO na tylnej klapie ta d*pa wygląda tak płasko, co innego u mnie gdy jest spojler.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a cena za zespolone przednie światełka? i czy możesz mi powiedzieć, czy da rade zmienić tarczki w liczniku np z benzyny na diesela i z mil na km? Bo wypatrzyłem u ciebie na aukcji takie liczniki.
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
czyli problem w miarę popularny przy okazji, jak już wyciągacie te kratki to możecie je wykąpać. Nie zły syf tam się zbiera - plack + kurz
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
Hehe, teraz wiesz, że idzie to naprawić, dlatego ci przeszkadza a ja tak ogólnie z nudów, poszedłem do garażu bo mówię sobie "coś muszę wykombinować" to pomierzyłem, to posprawdzałem, tu, tam i naglę kratki mi się przypomniały, a że aparat zawsze mam ze sobą i nie przypominałem sobie, żeby taki temacik był to stwierdziłem, że zrobię małe fotostory
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
Problem pewnie błahy i większość sobie sama radzi z tym, ale dla tej mniejszości może być to przydatne. Niektórzy tak jeżdżą z opadającymi nawiewami i się denerwują a tak będą wiedzieć jak to zrobić. A więc tak: Podważamy kratkę z prawej lub z lewej strony i drugą ręką próbujemy w tym samym czasie ją wyciągnąć. Jeśli nie wychodzi można spróbować z przeciwnej strony. Następnie wyjmujemy z boku kratki blaszkę (UWAGA! jak masz popękane ręce to uważaj żebyś się nie naciął... dosyć ostre są :gwizdanie:) Wyginamy obydwie końcówki blaszki tak jak na zdjęciu ale tak z głową, żeby nie przegiąć. I to cała filozofia. Bo ogólnie nie ma czegoś takiego, że zawiesisz na kratce zapach samochodowy a kratka nie będzie miała "siły", żeby ją utrzymać. Nawet na nierównej drodze musi się trzymać. Miłego grzebania!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Monitor Cie oszukuje :polew: za***any syfem zimowym to gdzie ty mieszkasz?
-
[B5 AVG] Mój passat
teraz czerwone led na tył ciemne szyby i czarne soczewy na przód widziałem kiedyś takiego jeszcze jak miałem swojego... normalnie tak miałem: :drool: albo jeszcze widziałem z kołami czarnymi ale wersja highline
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
coś tu się ostatnio bardzo mało dzieje... przyszedłem tylko oblukac i zapożyczyć się w kilka materiałów i już znikam. :>
-
[B5 AVG] Mój passat
Wszystko widac panowie Czarny passat robi robotę, mój też robił tyle, że był srebrny.. Najgorszy w passacie jest trzeszczący podłokietnik a te fotele ponoc są bardzo niewygodne prawda? Ogólnie fajny pasek i na wypasie.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
to rób tak jak kiedyś chyba nowak_zg mówił - przy kontroli opuszczaj oby dwie szybki
-
Strefa Śmiechu
dobry sposób jak ktoś się boi patrzec na deske rozdzielczą w golfie 3
-
[B5 ARG] Czarna A4 :)
ma dwie bo z lewej i prawej bite przyznaj się odrazu, że było tak jak tu: a tak ogólnie to świetna bryczka
-
Nimbus Grau Perl Effekt
noo jeszcze ciemna szyba i kierunki boczne znowu by się przydało wymienic :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a to co zrobisz ze starymi lampami?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
ale ja nie chce wypolerowanego tłumika ten mi się bardziej podoba a halo będzie jak znajdę komplecik halogenów za 100zł nie no jak zostanie na dłużej to może kiedyś się założy :gwizdanie: ale to prędzej pewnie przednie lampki na FL.
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
poprostu zawsze czyściłem wydech szczotą drucianą, ale tym razem przedobrzyłem i nieładnie to wyglądało...
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wg twoja stoi wyżej... na co ci te lampiony?
-
Audi A3 1st. nowe fotki
fotek nie widzę :gwizdanie: