Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
za dużej różnicy nie widać na tych zdjęciach :gwizdanie: brewek jeszcze sie nei pozbyłes? bo dostaniesz na nie
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
no chyba na swoim podwórku robisz zdjęcia i mówisz że audi jest tylko drugim autem
-
Strefa Śmiechu
profeska --|| od szwabów ==== http://www.professional-tuning.com/wp-content/uploads/2007/09/wiejski_tuning_wydech_1.jpg [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 19:29_________________________________________________Takiej promocji jeszcze nie było !!! 3x extra wiocHa w jednym miejscu !!! popatrz za darmo - raz spojrzysz i zapamiętasz te chwilę do końca swego życia!
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
jeśli mam być szczery to te fele mi się nie podobają [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:46_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item605757111_felgi_aluminiowe_19_cal_roz_112_2_sztuki_mtm.html :gwizdanie: na te sie wojtek napaliłeś? cena faktycznie [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/MTM-Bimoto-Komplettraeder-8-5x19-235-35-R19-A3-A4-A6_W0QQitemZ170324460765QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item170324460765&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 cena kosmos[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________albo te http://www.mdcomprex.fi/store/images/KT10%20Matta%20musta%20pinta%20kiillotettu.jpg keskin kt10 jak dla mnie to chyba najwiekszy
-
Strefa Śmiechu
http://www.livevideo.com/video/24F8B847023B40ACAD65AE4EA1EDB5AD/how-many-women-does-it-take.aspx
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
za roVera??? sory - niedopatrzenie w takim razie + za jaguara
-
[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI
jak w renault, tyle ze tam to sie chyba filtr UV nazywa... mam racje?
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
komentował nie będę zbytnio - bo to co chciałbym powiedzieć, powiedzieli już inni. + za to że to audi - za roVera :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www.wojciechgalczewski.w8w.pl/humor/rys02/ +18
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
nie ma sprawy dziś żonka jechała z synem do ostrowa i przez okolo 15km jechala za taka sama audi ale 1.8... golfik nie dawał za wygraną i audi została w tyle :gwizdanie: i golf jezdzi na skręconym gazie... :gwizdanie:
-
(B5 1Z) Nowe fotki :)
fajnie fajnie... tamta druga jest chyba quattro prawda? p.s. w watku masz silnik 1z a w opisie ahu... zmien ktoreś
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
gałka z paska
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
ja kupiłem najtańsze chyba 4.5 sztuka dymione i elegancko wyglądało [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________zjeżdżasz do polski - mieszkasz w polsce - czy chcesz przesyłke na granice?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ekm... ktoś wygrał
-
[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.
hehe... dobre dobre... plany fajne i w ogole
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
dlatego że gdyby to były tamte to jest inne rozmieszczenie śrób... ale w takim razie jest ok
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
no do audi bardzo srednio bra pasuje, co innego do golfa 2 a masz jakąś ciekawą koncepcje na zegary?
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
pytanko: to są te same fele? http://moto.allegro.pl/item606604703_alufelgi_audi_a3_tt.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:42_________________________________________________kurcze to one nie pasują odrazu do a4...
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
i jest sie na czym oprzec
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
hawaj... przypadkiem zupełnie znalazłem twój samochodzik na tuningforum.pl ...tam jest więcej fotek niż tu... widzę żeś się na bra napalił... ale zgasłeś szybko :gwizdanie: i licznik ala octavia założone? masz foty?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
prawa dioda od rejestracji ci nie swieci :gwizdanie: progi sa od alfy 156
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
i jeszcze drugi glos od znajomej
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
2 dniowy pobyt Spa wylosował Grzegorz. Spędzi tam najcudowniejsze 2 dni swojego życia z osobą towarzyszącą. Głos oddany
-
[ALL B5] Moja niunia kilka nowych fotek
z lukaszr'em się całkowicie zgadzam... ale zmieniaj żarówy albo lampy...
-
[B5 AFN] A4 Avant NOWE FOTY DO OCENY 08.11.09r
fele jak dla mnie są... - zajekur*abiste jeszcze takich nie widziałe... wszystkie avusy, mamy itp to lipa w porównaniu no i kolor oczywiście... ciekawe czy znowu na taki trafie :gwizdanie: