Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. a sprawdzałeś może ile kosztują w aso? a może to najwyższy czas by kupić battalionowe?
  2. co to znaczy? coś jakby dół, ale przez U otwarte
  3. no ładnie ładnie kogo tam na białych felgach?
  4. wydaje ci się przecież całokształt mi się podoba i zawsze podziwiałem ile pracy włożyłeś w to auto
  5. takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja...
  6. nie ma, na taką mordę jak moja to choćbym sobie ese zwieśniaczył to nie polecą
  7. lukaszu, szukam ręcznika do auta, bo denerwują mnie ślady wody na lakierze nie raz. coś takiego nie drogiego ale żeby spełniało swoją rolę.
  8. szczuraz wrzucaj zdjęcia na jakiś sensowniejszy portal, np imageshack
  9. chłopaki, z tego co dałem radę wyczytać z pierwszego posta, to nie jest to wesele znajomego, ale znajomego znajomego czyli już nie musi być znajomym skylinera
  10. fajne autko, kolorystyka jak komu się podoba, gdzieś na forum chyba ktoś sprzedawał skóry w tym kolorze jakby co chyba kolega Pepin o ile się nie mylę.
  11. viki też jest dobra a ja cię widziałem w środę chyba u fryzjera w Sośni
  12. zobaczymy. daj znać jak będziesz miał kiedyś czas
  13. na ten sezon na bank nie.. ciekawe skąd mam tysiaka wydrapać za gwint... bo nic innego nie wchodzi w grę felg też nie będzie narazie, chyba, że znajdę jakąś dorywczą robotę. mi ten jeden głośnik narazie styka, a skrzyni niestety jeszcze na dziś nie ma
  14. ładnie, ale moim zdaniem ta felga od 18" powinna się zaczynać zmieniaj światełka
  15. przeczytałem pierwszy wers, więcej mi się nie chce ale dzięki i wzajemnie wszystkim!
  16. michu93 odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
    no nie złe cacuszko
  17. no jutro powinna być, tzn powiedziałem, że ma być jutro i mam nadzieję, że tak będzie.
  18. jest kosa jeszcze tylko malowanko plastików i będzie miazga i też te halogeny :gwizdanie:
  19. te tweetery nie powinny być skierowane w stronę uszu słuchającego? ja bym tutaj te halo wypierdzielił psuje cały efekt samochodu..
  20. następny co się naśmiewa narazie jest wiocha z tą tubą, ale w tygodniu muszę mieć skrzynię BR [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________nowe szoty z przejażdżki z nowych gratów to kołpaki ori od wojciu0308 oraz zaślepki do radia.
  21. ten podłokietnik z b6 jest? wsadzaj resztę gratów
  22. właśnie zapomniałem dodać, że to wynik na zimówkach.
  23. józek weź no jakieś znaki interpunkcyjne stosuj bo nie wiadomo jak czytać takie posty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.