Treść opublikowana przez Animal
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Bardzo dobra decyzja a nakładki
- B6 DIVISION
-
Srebrna BRD by shakal
No fakt, bardzo praktyczny mod
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
W obydwu wiadrach są potrzebne separatory.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
W służbowej Astrze 1.7CDTI też to mam i też mnie to irytuje
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Hahahah no aż tak to nie miałem ale zawsze sobie mówiłem "czerwone? No bez jaj!" powoli zaczynam zmieniać zdanie
-
Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual
Lakier o ile dobrze widzę to LZ7L, który faktycznie robi fajne wrażenie. W słońcu wpada w fiolet/grafit a w cieniu mocno ciemnieje i jest prawie czarny Ogólnie fajna sztuka i plany dobre tylko ta skrzynia jakoś mnie razi
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Kurcze jak czerwone auta mi się nie podobają tak Twoja robi na mnie piorunujące wrażenie
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Bardzo wdzięczny lakier ale chyba nie widziałeś zajechanych lakierów jeśli uważasz, że ten był w kiepskim stanie
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Zapowiada się ciekawie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tylko pamiętajcie, że nawet najlepsze wiadra i separatory nie uchronią lakieru przed zarysowaniami przy niewłaściwej technice mycia
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Heh niezła historia powodzenia w modzeniu bo baza naprawdę fajna.
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Sporo ciężkiej pracy włożone Ale komora lakiernicza mnie rozwaliła
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ahahahahha.... czyli jednak choroba postępuje ale w sumie mam to samo jak już coś robić to po co serię skoro można coś więcej
-
B6 DIVISION
Nie wiem jak w przypadku magla i pompy z B7 ale w B6 jak byk jest napisane, że ma być minerał. Kiedyś jeszcze w poprzednim aucie przy wymianie magla przez przypadek zalałem syntetyk i dobrze na pompę to nie wpłynęło.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Oj to sporo nowych teili wpadło
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Podłączam się do pytania
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Pięknie porezana
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Dzięki Panowie niebawem kolejna porcja modów ale czekam z niecierpliwością na jedną paczkę, która miała być prezentem pod choinkę
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja się spotkałem z czymś takim tylko w Mercu CL63AMG ale tylko i wyłącznie na elementach powtórnie lakierowanych. Tam gdzie było ori problemu nie było. Szlag mnie trafiał ale na szczęście po kilkudziesięciu godzinach udało się go wyprowadzić.
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Stare tarcze biły przy hamowaniu a bez sensu było inwestować w 280mm Wczoraj zestaw miał okazję się z grubsza dotrzeć więc już pozwoliłem sobie raz mocniej nadusić hamulec i byłem pozytywne zaskoczony jeszcze zrobię tył... potem zawias lekko w dół i będzie można myśleć o większej mocy
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Pewnie, że znajdę trochę czasu ale jednak budowa to priorytet i to także z kilku innych powodów niż tylko te mieszkalne Oczywiście wszystko w swoim czasie. Poza tym jestem typem człowieka który nie ruszy wyglądu zewnętrznego póki mechanika nie będzie na tip-top Niebawem wpadnie kilka bardziej ciekawych modów Update 02.01.2017 Było 280mm: Teraz jest 320mm A dodatkowo wpadły jeszcze dywaniki bo wcześniej każdy był z innej parafii Teraz są takie
-
A6 c7 3,0 bi tdi by Patrox
Pozamiatane
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Kurcze a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak i B8 zupełnie mi nie leży
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Mi się podoba ale.... ten pomarańczowy kierunek trochę słabo pasuje do reszty