Treść opublikowana przez Animal
-
RS6 C6
Masakra pięknie auto i wspaniale się drze
-
PMW A8 D3 4,0 TDI
Przepięknie wygląda zdecydowanie A8 D3 jest ponadczasowe
-
Jaką powłokę qwarcowa polecacie?
A po co Ci taka powłoka? Będziesz kładł sam? Robiłeś to już kiedyś?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Smutny widok
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Pięknie siadło Norbas
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Ło matko jedyna ale się tu zadziało
-
Mercedes 124 coupe
Widzę, że cały czas do przodu Naprawdę robi wrażenie
-
B6 DIVISION
Podepnę się pod pytanie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Coś ostatnio masz okropnego pecha
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Wypas robi wrażenie
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Takie też właśnie słyszałem opinie rozklejałeś opalarką czy w piekarniku? Dużo roboty poza tym żeby przerobić zwykłe lampy na bixa?
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Dobra robota i ogóle fajna sztuka ciężko było rozkleić lampy?
-
[1.9TDI AWX] Katalizator won, downpipe z aluminium?
Miałem w byłym AWX-ie zamiennik od Gruchota i byłem zadowolony. Po blisko 3 latach użytkowania absolutnie nic złego się z nim nie działo a turbina faktycznie miała dzięki niemu lżej. Teraz do AVB też mam w planach zakup
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A najlepiej na trzy wiadra i obowiązkowo z grit guardem
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W zasadzie cały czas coś robię także zapraszam
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Będziesz robił to w PL? Daj znać kiedy to wpadnę i udzielę kilku wskazówek bo jakieś tam doświadczenie już mam
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A gdzie chcesz robić korektę? Co do aplikacji to dużo zależy od warunków i samej powłoki ale nie taki diabeł straszny....
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Hmm... a czemu nie pomyślisz o powłoce?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dobra kolekcja Norbas ale ten mały czarny słoiczek wymiata
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie słuchaj się ich... z tym pomarańczem jest dobrze
-
Wakacje w Chorwacji
Z Makarskiej niedaleko jest już do Dubrownika, Splitu więc zwiedzać jest co. Po drodze aż nadto pięknych widoków. Poza tym polecam jednodniową wycieczkę statkiem na Hvar i Brać. Ogólnie rozrywek w mieście nie brakuje a dobrych knajp jest mnóstwo
- B7 Crew
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
Piękna jest tylko czy mi się wydaje czy lakier jakiś taki matowy się zrobił?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Nie no kur.. bez komentarza!
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Nieźle Ci to wyszło a UNC-R robi robotę