Treść opublikowana przez peter22
-
Audi Q5 s line 2.0 TDI
Wyglada fajnie , gdzie dorwałes kompletny zderzak sq5 , na Allegro wszystko rozkapletowane . I za ile wyrwałem
-
Audi Q5 s line 2.0 TDI
jak działasz na internet explorer to zmień na inna przeglądarkę . u mnie też czasami ta przeglądarka świruje z klubowym forum Ja wrzucam prze http://postimage.org
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Do końca tygodnia promocja na auto oddam za 57000zł z dwoma kompletami kół http://allegro.pl/show_item.php?item=6614513430 Auto sprzedane można zamykać
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Auto już skończone ???? Jeśli tak to jakaś sesyjka by się przydała i brzmienie wydechu na milteku
-
Audi Q5 s line 2.0 TDI
no dajesz te foty ???
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
pokaż jak to brzmi teraz
-
Audi A6 C6 AVANT 3.0 TDI+ Quattro ibisweiß
Wszystko jest do zmiany nawet wtyczki halogenów są inne i inna żarówka jak dobrze pamietam
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
glipton
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
czy wtryski i rozrząd da się zdiagnozować za pomocą komputera ??
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
za***iście , bo już myślałem że bede musiał robić zmianę na polifta czyli zmiana zderzaka i maski . Będziesz miał w ofercie taki grill do przedlifta ?? Jeśli tak to jaka cena u ciebie ??
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
w których miejscach ma mieć miejsce to rozszczelnianie ?? droga w kosztach naprawa takiego rozszczelnienia ???
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
na co zwrócić uwagę przy zakupie silnika 3.0 tdi w audi q5 2009 r ???
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
a do przed lifta nie ma takich grilli ??
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Hehe jedno quattro jest , moja stara a6 c6
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Regeneracja polegała na wymianie odblasnika polerowaniu kloszy wymianie silniczków odpowiedzialnych za skręcanie soczewki , czyszczenie lampy w środku , montaż led , malowanie na czarno środka . http://www.naprawa-reflektorow.pl/na FB tez jest wpisz ARCZI regeneracja leflektorow Ok więc tak zawieszenie auta i 3 klameczki ogarnięte , niestety lampy lecą powtórnie do regeneracji na reklamacje ponieważ prawy silniczek w lampie nie działa i wali błąd na fisie . Jak wrócą i wszystko będzie działało to auto będzie do sprzedania żona marudzi że nie można nic tym autem większego przewieźć czytaj rowerek dla dziecka itd. Trzeba znowu będzie jakieś kombi kupić hehe.
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Wydech zmień w MG motorsport na milteka ludzie narzekają . Będę śledził projekt bo zapowiada sie fajnie
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
da się tylko trzeba adaptery założyć i masz regulację bez podpinania kompa . Chłopaki na forum a8 montują takie zestawiki
-
Audi A6c6 2.7TDi + Q 20" zoll 2X s- line
no niestety ale kolor felgi wygląda fatalnie w tym kolorze auta. Sory kolego ale zjebałeś , auto na tym kolorze felg wygląda nijak
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
blend rejestracji pójdzie w kolor jeszcze .
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Zobacz jak wyglada na aucie . Jest mega po pełnej regeneracji zaczęły świecić nareszcie jak trzeba . pic upload
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
No ceny z kosmosu jak na wiek auta. Używki są tańsze , ale bałem sie ze może sie trafić rowniez uszkodzone lub padnie po paru dniach . Jak zrobię glebę to może samym programem nie chce za nisko bo będę zachaczal przodem . A 8 ma niżej wszystko niż poprzednie a6 . Widzieliscie takie jaja ???? A jaki syf w środku masakra Juz na gotowo płyn hamulcowy i od wspomagania wymieniony. Stary był tragiczny czarny jak smoła . Do wspomagania poszedł oryginał ASO, hamulcowy motul. Wymieniłem też czujnik od zawieszenia przedni prawy cena powala bez zniżki 560 zł ale mój mechanik nie zrobil adaptacji zawieszenia i nadal przód opada na glebe. Więc na dniach jadę ponownie na zrobienie adaptacji. Ostatnio cisza w temacie mała zapowiedź
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
i co się dzieje z projektem???
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Dzięki, gdyby żona nie psioczyła to było by lepiej a tak jest dobrze ale nie idealnie. Ostatnio mała awaria kruciec wychodzący ze zbiornika przelewowego płynu chłodzącego pękł i strasznie się lał płyn (nie wiem też czy się nie rozszczelnił na łączeniu ) , więc auto od 4 dni stoi w garażu . Dzisiaj odebrałem z aso nowy zbiorniczek z nowym korkiem cena po rabacie 230 zł i doszedł też do aso czujnik odpowiedzialny za poziomowanie auta i poziomowania xenonów cena po rabacie 454 zł . Zbiornik wymienię raczej sam a na czujnik pojadę do kolegi bo trzeba jeszcze adaptacje zrobić po wymianie.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Spory naciąg będzie cały rant odkryty Tez miałem taka gumę naciągnięta
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Szymeniu chyba miał robiony w sportmile