Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Znając kolegę to nie koniecznie zagości . Jak sie trafi okazja to sprzeda i kupi cos innego .
  2. do tych opon trzeba będzie zmienić silnik
  3. Bedzie grubo
  4. Ciekawe jak to bedzie wyglądało na aucie
  5. dokładnie tak . szkoda że Rzeszów jest tak daleko
  6. Jak jest quattro to nie da rady multitronika tylko tiptronik
  7. Fajne foteliki . I całe autko na wypasie
  8. Do wymiany dyfer wał skrzynia i barowanie sie z elektronika od skrzyni
  9. A co tuner na to powiedział , nie da sie tego programem poprawic
  10. W 3.0 wychodziły turbiny kkk i garett wiec musisz szukać gtb2260 vk . Mysle ze powinno działać bo budowa jest taka sama A moze to nie wina turbiny , tylko programu . Trzeba jechać do tunera i nie h zerknie czy nie da sie tego poprawić
  11. Zostaje zmiana turbiny na garetta jak reszta gratów jest ok
  12. a jakie masz turbo , kkk czy garet, jeśli KKK to ma słabszy dół . Turbiny w same w sobie sa pancerne , padają tylko ich sterowania może u ciebie też coś zaczyna szwankować w sterowaniu . A Q5 ojca odebrana od Zapały . Super podejście i profesjonalizm . dzięki za namiary . Teraz będę prowadził mamy Leona DSG bo poszarpuje . Obstawiają na dwumas ale lepiej niech oni robia bo jak się okaże że coś jeszcze wyjdzie w praniu, to będę spokojny że oni to robia /
  13. Fajna sztuka ze słusznym napedem
  14. peter22 odpowiedział(a) na Mortiis temat w Audi
    A jaki silnik chcesz wsadzić ?
  15. Super kolorek
  16. peter22 odpowiedział(a) na Mortiis temat w Audi
    A jaka moc obecnie drzemie pod maska ?
  17. Ładna furka , wcześniejszy właściciel chyba lubił bawić sie biegami bo gałeczką troszkę podrapana , chyba ze tak tylko na zdjęciu wyszlo
  18. jakiś link do ogłoszenia ??
  19. ciężej, ale się da ,???????
  20. coś ruszyło z tematem silnika ???? Już graty kupione ??
  21. a da się to zrobić bez tych śrubek ???? na gładko lepiej by wyglądało
  22. Bedziesz robił takie poszerzenia jak na wyżej załączonym obrazku ? Nowa felga prezentuje sie zacnie
  23. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Będzie drzeć mordę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.