Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Pokaż skrzynke. A na przód już masz jakiś konkretny model upatrzony? Jak skończysz to prezes wpadnie na odsłuch:guma:
  2. Jestem świeżo po zabiegu u siebie. Użyłem słoika, wężyków, filterka i trytytek do zaciskania węży. preparat 2666 Polecam wyjąć bezpiecznik od pompy paliwa. Syfu zebrało sie sporo, wrzucam zdjęcie filterka po operacji( przed był zółciutki) Efekt? Jakby troche ciszej, lepsza reakcja na gaz no i ustało szarpanie w określonym zakresie obrotów z którym zmagałem się już jakiś czas:whistling: Ogólnie polecam!
  3. Pewnie nie będzie mi dane kupić rns-e w takiej kasie, ale gdyby sie udało to dopsował bym panel twoim sposobem. Dobra robota:cool1:
  4. Nie wiem jak tam ori głośniki grają w a3 ale ja w a4 tym razem zaczne od wzmaka+ głośników a sub to jako taki fajny dodatek:whistling: Na własnej skórze sie przekonałem że głośnik i wyciszenie przodu to podstawa
  5. Ja na waszym miejscu sprawdził bym najpierw lampke- rozebranie jej to chwila roboty a często zdarzają się tam zimne luty- wiem z autopsji:naughty: Miałem ten sam problem, poprawiłem wszystkie luty po kolei i jak ręką odjął
  6. misiek95 odpowiedział(a) na karol24 temat w 1.9TDI
    Mam to samo, ale u mnie to raczej EGR, bo wszystko osrane Ja ze swojej strony proponuje to olać.
  7. Arek pewnie czeka na śnieg żeby nam wywiesić przed oczami
  8. spota moge podwiesic jak sa konkrety a narazie to chcieli byscie ale co i jak to cholera wie ze sobota niby to wiem ale godziny dalej nie wiem A może by jednak poczekać aż znajdzie się termin że wszyscy będą mogli? Bo jak narazie to naprawde 2 osoby będą
  9. Ja tam sie dostosuje, starszyzna decyduje:decayed: tylko żeby nas nie było dwóch:whistling:
  10. Kolego problem leży w liczniku. Jak zmieniałem wsad licznika to też przez jakiś czas miałem taki problem. Zakładam że wyświetla się co około 100km, nie? Kiedyś z kolegą z forum gadaliśmy że najprawdopodobniej jest to wina tego że w liczniku jest wsad zgrywany chińskim kabelkiem ale ja problem rozwiązałem innym wsadem dawno temu więc nie jestem na bieżąco. Zapytaj w tym temacie, może w tej sprawie coś się ruszyło http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- A czujnik to osobna sprawa- do wymiany pewnie
  11. wpadam, zabieraj:naughty:
  12. Dla ośki zima jest wypas ;D Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
  13. Ja się szykuje do takiej operacji i mam właśnie pytanie co do odpowietrzania. Jak łączycie przewody "z butelki" z przewodami układu paliwowego to wypełniacie je tym środkiem czy na sucho podłączacie i on sobie sam zasysa z butelki? Bo moim zdaniem to sie zapowietrzy w cholere.
  14. Kupiłem od kogoś z forum. Grzane i w kolorze. Tutaj masz temat rozpracowany:hi: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/
  15. 1be już mam:naughty: chyba sie rozejrze za kitami -40 ale to na wiosne
  16. Kolor jak mój, silnik jak mój, zawias jak mój:naughty: ładna! Lusterko duże rób jak najszybciej- auto symetryczne sie robi i ładniejsze
  17. Przekonałeś mnie do tego koła W polerce wygląda super, ciekawe tylko czy z 1BE też będzie tak fajnie ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- btw. też musze w końcu te tuleje zrobić
  18. W moim avancie podpiąłem się pod sygnał idący do ori wzmacniacza w bagażniku. Więc jeżeli masz w bagażniku wzmacniacz to podpinasz sie przed niego
  19. Powiem Ci kolego że co byś w tym aucie nie zmienił to efektu jaki daje ten kolor nie przebijesz:slina:
  20. Bardzo ładne auto kolego, lusterka mega sie komponują z relingami i obwódkami szyb. Aż sam sie zastanawiam nad takimi Odpowiadając na twoje pytania to z tymi gumowymi listwami żeby je kupić to trzeba sie sporo wykosztować za nówki. Też mam ten sam problem i rozważam progi z S4, żeby móc wyrzucić te listwy i mieć spokój:decayed: Co do żarówek to powiem Ci że mam auto z tego samego roku i jak wymieniałem soczewki na bixenon to po wyjęciu moich okazało się że odbłyśniki są wyjechane jak pięty Jezusa:grin: dlatego nawet najlepsza żarówka nie ułatwi Ci jazdy w nocy. Ze swojej strony polecam bixenon:hi:
  21. Może by tak opracować jakiś wzór, zwymiarować itd? nie ukrywam że przydał by mi się
  22. Mogło być gorzej Czarnych nie chciałem bo na czarnym aucie to lipnie wygląda a takie jak były też zostać nie mogły:naughty:
  23. Tylna wycieraczka jest z jakiejś skody, Al@n mi dał A bixy robiłem sam
  24. Zderzaki w chromie jak sie trafią. Teraz bedzie czarny mat A do audi wpadł bixenon na soczewce z q7. Troche zabawy było i nie wyszło idealnie ale nie paruje i co najważniejsze świeci mega . Jak mi sie uda zamienić DRL'e okrągłe na ori halo w dobrym stanie to wpadną diody DRL w miejsce długich Znikneły także ramki tablic Do wiosny musze pomyśleć co zrobić z tymi progami:eusathink:
  25. Dlugo tego szukalem. Dzieki:hi: Najciekawsze to ten klimatronik z ustawieniami osobnymi dla 4 kluczyków ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- A ciekawe czy można gdzieś zdobyć liste co ile kosztowało z wyposażenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.