Treść opublikowana przez misiek95
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Pokaż skrzynke. A na przód już masz jakiś konkretny model upatrzony? Jak skończysz to prezes wpadnie na odsłuch:guma:
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Jestem świeżo po zabiegu u siebie. Użyłem słoika, wężyków, filterka i trytytek do zaciskania węży. preparat 2666 Polecam wyjąć bezpiecznik od pompy paliwa. Syfu zebrało sie sporo, wrzucam zdjęcie filterka po operacji( przed był zółciutki) Efekt? Jakby troche ciszej, lepsza reakcja na gaz no i ustało szarpanie w określonym zakresie obrotów z którym zmagałem się już jakiś czas:whistling: Ogólnie polecam!
-
Rezanie przedniego panelu RNS-E pod B5
Pewnie nie będzie mi dane kupić rns-e w takiej kasie, ale gdyby sie udało to dopsował bym panel twoim sposobem. Dobra robota:cool1:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Nie wiem jak tam ori głośniki grają w a3 ale ja w a4 tym razem zaczne od wzmaka+ głośników a sub to jako taki fajny dodatek:whistling: Na własnej skórze sie przekonałem że głośnik i wyciszenie przodu to podstawa
-
Oświetlenie bagażnika
Ja na waszym miejscu sprawdził bym najpierw lampke- rozebranie jej to chwila roboty a często zdarzają się tam zimne luty- wiem z autopsji:naughty: Miałem ten sam problem, poprawiłem wszystkie luty po kolei i jak ręką odjął
-
Olej na silniku
Mam to samo, ale u mnie to raczej EGR, bo wszystko osrane Ja ze swojej strony proponuje to olać.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arek pewnie czeka na śnieg żeby nam wywiesić przed oczami
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
spota moge podwiesic jak sa konkrety a narazie to chcieli byscie ale co i jak to cholera wie ze sobota niby to wiem ale godziny dalej nie wiem A może by jednak poczekać aż znajdzie się termin że wszyscy będą mogli? Bo jak narazie to naprawde 2 osoby będą
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja tam sie dostosuje, starszyzna decyduje:decayed: tylko żeby nas nie było dwóch:whistling:
-
żółta kontrolka oil min. i błąd 17664 na vagu
Kolego problem leży w liczniku. Jak zmieniałem wsad licznika to też przez jakiś czas miałem taki problem. Zakładam że wyświetla się co około 100km, nie? Kiedyś z kolegą z forum gadaliśmy że najprawdopodobniej jest to wina tego że w liczniku jest wsad zgrywany chińskim kabelkiem ale ja problem rozwiązałem innym wsadem dawno temu więc nie jestem na bieżąco. Zapytaj w tym temacie, może w tej sprawie coś się ruszyło http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- A czujnik to osobna sprawa- do wymiany pewnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wpadam, zabieraj:naughty:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dla ośki zima jest wypas ;D Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 4
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Ja się szykuje do takiej operacji i mam właśnie pytanie co do odpowietrzania. Jak łączycie przewody "z butelki" z przewodami układu paliwowego to wypełniacie je tym środkiem czy na sucho podłączacie i on sobie sam zasysa z butelki? Bo moim zdaniem to sie zapowietrzy w cholere.
-
[B5 AJM] Czarnula - AVANT, 1BE :)
Kupiłem od kogoś z forum. Grzane i w kolorze. Tutaj masz temat rozpracowany:hi: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
1be już mam:naughty: chyba sie rozejrze za kitami -40 ale to na wiosne
-
[B5 AJM] Czarnula - AVANT, 1BE :)
Kolor jak mój, silnik jak mój, zawias jak mój:naughty: ładna! Lusterko duże rób jak najszybciej- auto symetryczne sie robi i ładniejsze
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Przekonałeś mnie do tego koła W polerce wygląda super, ciekawe tylko czy z 1BE też będzie tak fajnie ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- btw. też musze w końcu te tuleje zrobić
-
CZy da sie podlaczyc (tube, skrzynie basowa)?
W moim avancie podpiąłem się pod sygnał idący do ori wzmacniacza w bagażniku. Więc jeżeli masz w bagażniku wzmacniacz to podpinasz sie przed niego
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Powiem Ci kolego że co byś w tym aucie nie zmienił to efektu jaki daje ten kolor nie przebijesz:slina:
-
[B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D
Bardzo ładne auto kolego, lusterka mega sie komponują z relingami i obwódkami szyb. Aż sam sie zastanawiam nad takimi Odpowiadając na twoje pytania to z tymi gumowymi listwami żeby je kupić to trzeba sie sporo wykosztować za nówki. Też mam ten sam problem i rozważam progi z S4, żeby móc wyrzucić te listwy i mieć spokój:decayed: Co do żarówek to powiem Ci że mam auto z tego samego roku i jak wymieniałem soczewki na bixenon to po wyjęciu moich okazało się że odbłyśniki są wyjechane jak pięty Jezusa:grin: dlatego nawet najlepsza żarówka nie ułatwi Ci jazdy w nocy. Ze swojej strony polecam bixenon:hi:
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Może by tak opracować jakiś wzór, zwymiarować itd? nie ukrywam że przydał by mi się
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Mogło być gorzej Czarnych nie chciałem bo na czarnym aucie to lipnie wygląda a takie jak były też zostać nie mogły:naughty:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tylna wycieraczka jest z jakiejś skody, Al@n mi dał A bixy robiłem sam
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Zderzaki w chromie jak sie trafią. Teraz bedzie czarny mat A do audi wpadł bixenon na soczewce z q7. Troche zabawy było i nie wyszło idealnie ale nie paruje i co najważniejsze świeci mega . Jak mi sie uda zamienić DRL'e okrągłe na ori halo w dobrym stanie to wpadną diody DRL w miejsce długich Znikneły także ramki tablic Do wiosny musze pomyśleć co zrobić z tymi progami:eusathink:
-
Poszukiwane prospekty Audi A4 B5
Dlugo tego szukalem. Dzieki:hi: Najciekawsze to ten klimatronik z ustawieniami osobnymi dla 4 kluczyków ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- A ciekawe czy można gdzieś zdobyć liste co ile kosztowało z wyposażenia